Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Діти

Виховання дівчаток

Питання «як потрібно виховувати дівчинку» дуже непростий. Вихованням дочок частіше займаються мами, які їх жаліють, здійснюючи цим помилку. Дівчинку, так само як і хлопчика, треба з дитинства загартовувати: поменше вкутувати, змушувати займатися фізкультурою.

У спортивній здорової дівчини більше можливостей зробити кар'єру, створити сім'ю і народити здорових дітей. На відміну від хлопчиків, для дівчини важливіше ті види спортивних занять, які розвивають грацію, гнучкість і плавність рухів. Тому для дівчини підходять велосипед, біг, ролики і фігурне катання.

Дуже корисно для здоров'я плавання і художня гімнастика. Підходять так само теніс, фітнес і танці.

Танці - це особлива розмова. Для дівчаток вони краще будь-якого виду спорту, але вибираючи студію танців або спортивну секцію, треба звернути увагу на поведінку тренера, подивитися як він спілкується зі своїми учнями, на його культуру. У дівчинки повинен бути перед очима гідний приклад для наслідування, а хороший тренер вчить не тільки досягати спортивних висот, але і правильно ставитися до людей і життя.

Дівчинку привчають до порядку, вчать не бути нечупарою. Для неї є три обов'язкових справи з раннього дитинства: прибирання ліжка, охайний одяг для дівчаток і приведення в порядок зачіски.

На Русі завжди говорили: «у кого ліжко в порядку, у того порядок і в житті», «причесати волосся, значить привести в порядок думки». Одязі та із зачіскою дівчинка почуває себе королівною.

Дівчинку привчають до домашнього господарства. Вона повинна допомагати на кухні: готувати разом з мамою їжу і мити посуд. Коли дочка маленька, вона тільки заважає, і без неї впоратися якнайшвидше. Але її допомогу мамі потрібна їй самій. Вона повинна зуміти, якщо знадобиться, зробити все - приготувати і нагодувати сім'ю. Їй цілком під силу навіть в ранньому дитинстві протерти пил, пропилососити і випрасувати білизну.

У вихованні доньки дозволяється батькам ставитися до неї по-різному. Папа може пошкодувати і навіть побалувати. А от мамі краще бути суворіше.

Всі діти для своїх батьків найрозумніші і красиві і ніколи не буде зайвим їм про це сказати. Але потрібно ще навчити створювати і зберігати красу. Всіляко підкреслюючи наявні гідності, не треба сміятися над недоліками. Краще допомогти їх виправити. Схильну до повноти дівчинку обов'язково змушують займатися фізкультурою. Якщо є проблеми зі шкірою - вчать правильно за нею доглядати. І тут не можна жаліти і дозволяти розслаблятися.

Після досягнення дванадцяти років дівчинку можна починати вчити користуватися косметикою, правильно підбирати одяг за кольором і фасоном.

Дівчина повинна навчитися відстоювати свої інтереси, але без істерик і примх. І не можна піддаватися сльозам, як би не було шкода. Все, що потрібно дівчинка повинна зробити. Причому сама і вчасно.

Не завадить і виховання в дівчинці мудрості. Це означає, що вона повинна вміти чути співрозмовника, знаходити з ним спільну мову і вміти співпрацювати.

У житті все взаємопов'язано. Щоб стати розумним, треба бути сміливим. А сміливість чи не суперечить слухняності. Дівчинка повинна бути слухняною. Її треба навчити поважати своїх рідних, і тоді вона буде поважати інших людей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити