Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Діти

Масаж і гімнастика в дитячі роки

Які б батьки не хотіли спостерігати свого малюка здоровим? Але не всім батькам вдається виносити здорових і міцних діточок. Тоді у батьків постає цілком собі логічне запитання: що робити і як допомогти своєму малюкові відновити і зміцнити здоров'я?

Для того щоб малюк був здоровіше, необхідно робити масаж і займатися гімнастикою.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ МАСАЖ І ГІМНАСТИКА МАЛЮКАМ?

Якщо у малюка проблеми з хребтом, наприклад, то розслабляючий масаж і гімнастика допоможуть позбутися від цієї недуги. Ці процедури зробити набагато дешевше і простіше, ніж тягати малюків на різні процедури в медичні установи.

В даний час дітки народжуються все частіше і частіше з різними патологіями. Наприклад, викривлення хребта, грижа, плоскостопість. І це, звичайно, далеко не всі захворювання з якими народжуються нинішні дітки.

Щоб допомогти малюкові впоратися з різними відхиленнями ефективне застосування масажу. У дитини будуть розвиватися органи в тому випадку, якщо їх постійно навантажувати. Зараз дітки страждають від нестачі рухової активності. Батьки цьому питанню приділяють мало уваги.

Відсутність фізичної активності у дітей веде до погіршення здоров'я, тому до цього питання потрібно поставитися дуже уважно. Масаж допоможе діткам розробити зв'язки і м'язи, що позитивно позначиться на стані дитини.

МАСАЖ ДЛЯ МАЛЮКІВ В ОБЛАСТІ ЖИВОТА

Масажу в області живота потрібно приділяти підвищену увагу, так як масаж в цій області допоможе позбутися від кольок, нормалізує стілець, а також за допомогою такої процедури можна запобігти появі грижі.
 
Для діточок дуже важливі дотику під час масажу. Тактильні відчуття допомагають краще розвиватися малюкам не тільки у фізичному, а й у психічному плані. Завдяки дотиків, також малюки почувають себе захищеними. А це важливо, тому що тоді малюк буде спокійним, здоровим і міцним.

Такого роду масаж бажано проводити дитинці близько двох разів на день: вранці після того, як прокинувся малюк і в вечірній час доби перед купанням. Робиться масаж животика м'якими, плавними рухами за годинниковою стрілкою. До цього масажу варто вдаватися тим батькам, чиї дітки страждають запорами. Погладжування по животику сприяють кращій роботі кишечника.

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Багато дітей мало рухаються, їх фізична активність зводиться практично до нуля. Тому необхідно виконувати з діточками гімнастичні вправи. Гімнастика навчить дитину не тільки пересуватися, а навчить його це робити правильно. Мета гімнастики навчити дитину правильно перевертатися, сідати, вставати і ходити. Ці вправи сформують фізичні навички у малюка.

Батькам необхідно звернути увагу на один не мало важливий момент: дитина повинна навчитися повзати до того, як він стане на ніжки. Ні в якому разі не варто пропускати момент повзання, так як з точки зору рухової активності, це важливий момент.

Масаж і гімнастика є важливою процедурою для дитини. Не варто нехтувати цим і думати, що розсмокчеться все само по собі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити