Якщо дитина боїться лікарів

Якщо дитина боїться лікарів, вам не вдасться спокійно сходити з ним на плановий огляд або викликати лікаря додому. Що ж робити, адже медичне обстеження і спостереження вкрай необхідно в дитячому віці?

На жаль у маленьких дітей доктор в білих халаті не завжди викликає позитивні емоції. Істерика, незрозумілий страх,неадекватна поведінка малюка заважають доктору зробити необхідні маніпуляції. Така реакція малюка зрозуміла, коли йому людина в білому халаті раніше зробив боляче. Наприклад, щеплення зазвичай залишає у маленької людини тільки негативні емоції. Запам'ятавши ці відчуття, дитина і далі може асоціювати білий халат з неприємним відчуттям.Що ж робити батькам у таких ситуаціях.

Думка лікарів: чи може косоокість пройти у дитини самостійно?

Щоб розібратися в цьому питанні слід дізнатися думку фахівців: чи може косоокість пройти самостійно або потрібен тривалий лікування, в чому криються причини цієї недуги, які його симптоми, ознаки. Саме про це всім ми і поговоримо в даній статті.

Косоокістю є таке розташування очей,при якому зорові вісі на фокусуються на одному предметі, під час того, як дитина дивиться на нього. У медицині дана недуга називають страбизм або «ліниві очі».

Догляд за недоношеною дитиною, можливі ускладнення

Передчасні пологи і недоношена дитина: причини і наслідки

Згідно гранично точної та об'єктивної статистикою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, буквально з кожним роком на Землі збільшується кількість пологів до 37 тижнів виношування плоду, який у момент появи на світ не досягає маси 2500 г,(Були неодноразово зафіксовані випадки народження крихітки вагою менше 1 кг!) - Тобто, спостерігається поширення цілком небезпечного медичного явища «недоношена дитина». Звичайно ж, подібний феномен, що має виключно негативні передумови і результати, пояснюється серйозними патологіями та майбутньої мами, і малюка ще в утробі.

Введення прикорму дітям до року

У даній статті ми спробуємо дати відповідь на питання, яке хвилює кожну молоду маму, а саме: з якого віку грудним дітям можна вводити прикорм?

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) рекомендує вводити прикорм дітям до року, починати слід з піврічного віку. Оскільки до цього часу для повноцінного розвитку дітей досить грудного молока.

Діатез у дітей - лікування

У наш час таке захворювання, як діатез, широко поширене серед дітей самого різного віку. Такі невід'ємні симптоми, як постійний свербіж, висипання, здатні призвести до тяжких наслідків. Але проте, є діти, які можуть їсти все, що завгодно, носити абсолютно будь-який одяг, застосовувати будь-які засоби для догляду,але не страждати при цьому ніякими алергічними реакціями. Вся суть криється в тому, що причин для розвитку діатезу величезна безліч, та й до того ж велику роль відіграють індивідуальні особливості організму.

Перша допомога при отруєнні у дітей

Рано чи пізно кожен батько стикається з такою проблемою, як дитяче отруєння. Переважна більшість людей стикається з відносно нешкідливими отруєннями з причини несвіжої їжі, і вся проблема обмежується лише кількома днями поблизу ванної кімнати. Проте медична практика лікування отруєння дуже обширна,тому батькам слід знати про те, чим він може отруїтися і яким чином вберегти свого малюка. У даній статті ми розповімо вам про те, що слід зробити поки швидка допомога ще в дорозі.

Перша допомога при харчовому отруєнні маленької дитини

Усім батькам відомо, що у малюків часто виникають проблеми з животом. Щоб уникнути такого роду незручностей, звертайте увагу на якість і на чистоту продуктів, якими годуєте свого малюка. Адже не рідкість випадки, коли причиною розладу стають такі мікроорганізми, як сальмонела, чи інші поширені кишкові палички.Що ж слід зробити у разі отруєння дитини? Саме про це ми вам і розповімо в даній статті.

Як правильно підібрати пеленальний столик для малюка

Пеленальний столик - побутова необхідність і основні критерії вибору

Про те, наскільки щиро бажаним і по-справжньому довгоочікуваним є дитина, свідчить готовність щасливих батьків до появи маленького дива у своїй сім'ї. Більшість дбайливих майбутніх мам, як тільки дізналися про своє цікаве положення, поспішають, мабуть,на найприємніший, корисний і захоплюючий шопінг в своєму житті - в магазини для вагітних жінок, а також дитячих іграшок та одягу, взуття, аксесуарів, меблів для крихіток. Незабаром (на останній стадії вагітності) у успішною і сверхзанятость бізнес-леді, природно, буде значно більше часу для настільки розчулює хобі.

Судоми різного характеру у дитини

Досить часто у дитини в маленькому віці можна спостерігати судоми найрізноманітнішого характеру, досвідчені педіатри запевняють в тому, що їх поява є лише однією з безлічі особливостей цього віку. У даній статті ми розповімо вам про те, що являють собою судоми, якими вони можуть бути,наскільки небезпечними вони є для малюка і які саме судорги вимагають термінової допомоги фахівців.

Медичний довідник говорить нам про те, що судома є мимовільним і повністю несподіваним скорочення якоїсь певної м'язи (або ж груп м'язів). Властивість судом безпосередньо визначається тим, яка саме м'яз задіяна в цьому процесі.

Отруєння дитини лікарськими препаратами

У разі якщо дитина отруїлася лікарськими препаратами, то дорослі повинні зробити всі можливі радикальні заходи порятунку. Отруєння дитини може статися і в результаті чиєїсь недбалості, і навмисно.

У першому випадку мається на увазі ситуація, коли дитина сам знайшов ліки і з'їв або ж випив велику дозу. Крім того сюди можна віднести ті випадки, коли винні батьки, а саме дали невідповідну дозу лікарського засобу, щось переплутали, неправильно розвели або не порадилися з доктором віддаючи свою перевагу самостійному лікуванню. Ну а у випадку з навмисним зловживанням лікувальних засобів, мова вже йде про підлітковому самогубство.

Сторінка 1 із 8