Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Азбука жіночого здоров'я

Як позбутися від весняного авітамінозу?

Під кінець зими чомусь замість радості - погіршується настрій. Думаю, це помічають всі. Здавалося б - через що? Адже гряде тепло, прекрасна, сонячна погода, зелені листочки, перші квіти і нарешті легкий одяг! Але!

Причина цілком зрозуміла і кожному знайома - авітаміноз. За зиму, в силу відсутності дещо яких інгредієнтів, нормальних,хоча б мають запах, овочів в раціоні, антибіотиків і пігулок, якими ми себе напихали під час простудних захворювань, починається нестача вітамінів в організмі. Звідси і сонливий стан, і крихкість нігтів, і сухість волосся, і навіть поганий настрій.

 

Для подолання цього, можна навіть сказати, захворювання, є кілька підходів.Один з них, і найпростіший - їсти вітаміни. Завдяки нашим (і не тільки нашим) фармацевтам, їх різноманітність просто вражає. Ще один з видів боротьби - здорова їжа: фрукти, овочі, той же мед, запасені з літа сухофрукти, гриби, горіхи, то ж варення, яке стоїть і припадати пилом всю зиму в коморі. І, нарешті, нетрадиційні методи,про які піде мова далі.

Починати потрібно з найпростішого - ставлення до себе і оточуючих. Ще наші далекі предки вважали, що добре, сердечне ставлення до світу і людей навколо тебе сприяють утворенню позитивної енергії. Злість, дратівливість, невдоволення, страх, не кажучи вже про ненависть і більше сильних негативних емоціях,справляють істотний вплив на організм. Причому негативне. Необхідно стежити за своїм емоційним станом, адже поганим настроєм і почуттями можна нашкодити не тільки собі.
Ще один хороший спосіб поліпшити своє фізичне здоров'я - регулярно провітрювати кімнати. Чисте повітря сприяє зняттю перевтоми, головного болю,збільшує вміст кисню в крові.

Огляньте будинок і вдумайтеся - колір теж впливає на здоров'я, життя. Подумайте, наскільки правильно пофарбовані стіни будинку, які картини висять на стінах, який одяг ви носите, портьєри якого кольору закривають сонячний колір. Оточуйте себе такими кольорами, які, по-перше: вам подобаються, але, по-друге: які корисні. Червоний і оранжевий - зігрівають,стимулюють утворення червоних кров'яних тілець, перешкоджають утворенню бактерій. Зелений колір заспокоює і дає енергію. Блакитний, також як і зелений, заспокоює і діє лікувально на деякі органи, наприклад - відновлює клітини печінки.

Ще один з досить дивних, на думку скептиків,але цілком можливих для деяких вчених способів підняття імунітету - амулети, обереги або всім відома своїми лікувальними властивостями - піраміда. Як вважають багато, піраміда збирає енергію і концентрує її в своїй верхній точці. Це досить сильний потік позитивної енергії, який допомагає у піднятті настрою, імунітету,і до того ж піраміда є непоганим прикрасою інтер'єру.
Черговий шлях підняття імунітету - спорт. Не тимчасові набіги в спортзал «під настрій», а саме регулярні заняття. Спорт в будь-якому його прояві: біг, тренажери, фітнес, ранкова зарядка - підвищує тонус м'язів, активізують роботу всіх органів,дають можливість крові добре збагачуватися киснем. А заодно заспокоїте нервову систему, убезпечує від стресів і депресії (ми ж за гарний настрій).

Якщо нічого не допомагає, або хочеться спробувати щось незвичайне, а особливо - якщо ви в це ще й вірите - можна звернутися до тієї ж ворожки чи якийсь шаманові.Змова - ще один засіб подолання весняного авітамінозу. Оскільки його мета - добробут людини, багато хто зі своїми проблемам звертаються саме до нього. Ну, а оскільки слова, сказані в простір, так само важливі, як гарний настрій, звернутися краще до знає людині - загалом, не займайтеся самолікуванням.

Авітаміноз - теж хвороба. Багато хто просто не звертають уваги на деяке нездужання і загальну легку слабкість організму. За домашньої рутиною, роботою, дітьми - все ж варто звертати увагу на себе. Щоб справитися з проблемами - необхідно бути доброзичливим і енергійною людиною.Використовуйте максимальну кількість коштів для покращення свого фізичного і емоційного стану.

Додати коментар


Захисний код
Оновити