Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Азбука жіночого здоров'я

Екологічні продукти харчування

Екологічні продукти харчування - вірний спосіб початку здорового способу життя. Для початку давайте визначимося, що взагалі означає саме поняття екологічні продукти харчування. Екологічні продукти харчування - ті, які були отримані на чистій території, і головне - без застосування яких-або добрив: будь то мінеральні добрива або пестициди, або ж будь-які інші хімічні впливи на грунт, в якій цей продукт виростав. Те ж відноситься і до тварин видам продуктів, так як у випадку з молоком, корова повинна їсти траву, яка також виростала на чистій без будь-яких добрив землі,тоді це будуть екологічні продукти харчування. Взагалі, в ідеалі екологічні продукти харчування - товари, які отримані виключно з натуральної сировини, і в яких мінімально наявність сторонніх домішок і добавок.

 

Екологічні продукти харчування повинні бути отримані на чистій території без застосування мінеральних добрив,пестицидів та інших техногенних впливів. Екологічні продукти харчування також можна назвати продукти, отримані з натуральної сировини з мінімальними сторонніми включеннями.
Тепер, мабуть, найнеприємніше: в нинішнє техногенне час наявність екологічно чистих продуктів-це всього лише красива легенда, не більше.Саме з їжею сучасна людина отримує практично всі шкідливі для його організму речовини.

А ось офіційна точка зору, яку ще в 2002 році оприлюднили фахівці Інституту Харчування Москви: кілька останніх поколінь людей вже настільки звикли, причому, вже на генному рівні,до небезпечних продуктам з підвищеним вмістом нітратів та інших шкідливих домішок, що тепер вони також необхідні для організму людини, як і корисні мінерали і вітаміни. Недолік же цих шкідливих домішок в їжі організм поповнює їх або курінням, або алкоголем і прийомом наркотиків, або ж справжнім переїданням,що також шкідливо для організму людини, як і всі вищеперелічені пороки.

І багато фахівців з харчування людини давно вже б'ють тривогу, доводячи, що не можна відразу переходити на споживання екологічно чистих продуктів (екологічні продукти харчування), і робити це потрібно поступово, а екологічні продукти харчування необхідно продавати виключно за рецептами лікарів, як справжні ліки, яке може зашкодити здоров'ю сучасної людини.

А тепер давайте розберемося, чи варто ось так от кардинально відмовлятися від цих продуктів. Ну, для початку необхідно зрозуміти, що той факт, що екологічні продукти харчування з наклейкою зроблені з екологічно чистих інгредієнтів, які коштують у кілька разів дорожче звичайного,дійсно є саме такими, якими екологічні продукти харчування виставляє реклама, насправді, швидше за все, не так.
Розберемо це міфічне твердження на простому прикладі, молоко коров'яче (справжнє):

Екологічні продукти харчування отримують від корови, яка вирощена на екологічній біо-фермі, причому, корова,хоча б раз перехворіла будь-якою хворобою, автоматично виключається з числа еко-корів. Не кажучи вже про самій фермі, навіть корми, якими годують корову повинні бути вирощені на екологічно чистих пасовищах і без будь-або підгодівлі добривами, за винятком природного добрива - звичайного гною або перегною.На відміну від звичайної ферми, на біо-фермі, що дає екологічні продукти харчування, телята перебувають з матір'ю до 8 місяців, корів оберігають від стресу. Їх не прив'язують в хліві, доять виключно руками, у кожної корови є своє певне місце і так далі. Отже, якщо всі перераховані вище вимоги будуть дотримані,то ціна одного літра такого молока (екологічні продукти харчування) буде приблизно така ж, як у кілограми червоної ікри. А за нинішньої закупівельній ціні в 11 рублів, ніякої мови про екологічно чистому молоці і бути не може.

В Україні існує закон, який регулює ці норми, - це СанПіН,Санітарно - епідеміологічні правила і нормативи. І якщо продукт проходить перевірку цього органу, то він отримує статус дитячого або дієтичного продукту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити