Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Волосся

Шампунь Екодерма

Цей препарат призначений для зовнішнього щоденного використання в косметології й дерматології. Дозволено застосовувати для дітей з першого року життя.

Особливий склад нейтральних миючих частинок дозволяє підтримувати захисні функції шкіри, забезпечуючи при цьому особливу, дуже м'яке очищення. Показаний шампунь Екодерма як безпечний засіб для щоденного догляду за чутливою шкірою тіла і голови. Також його можна чергувати з різними лікувальними препаратами.


У дерматологічній практиці його використовують як підтримуючу терапію у дорослих і дітей, які хворіють на атопічний дерматит, псоріаз та себореєю волосистої частини голови. Екодерма дозволяє повністю усунути неприємні прояви у вигляді свербежу, сухості, набряку та еритеми від зазначених захворювань. Повертає волоссю природний блиск і м'якість. Ідеальний засіб для всіх типів волосся.


Особливості

1. Можливість використовувати в період вагітності.

2. Лікувально-профілактичний засіб.

3. Можна використовувати довгий час.

4. Поєднується з шампунем Себозол та іншими лікувальними засобами і шампунями.

5. Добре підходить в якості самостійного профілактичного засобу. Можна використовувати як в перервах між курсами, так і для підтримки терапевтичного ефекту.

Як використовувати

Шампунь Екодерма наноситься на вологе волосся, втирається в шкіру голови до появи піни, після чого змивається. У разі потреби вся процедура повторюється. Вона підходить як для базового використання, так і при додатковому використанні з лікувальними засобами при таких захворюваннях, як себорея (або лупа), алопеція (або випадання волосся), псоріаз та атопічний дерматит.

Додати коментар


Захисний код
Оновити