Сексуальна енергія

Сексуальна енергія, якої, безумовно, володіє кожна людина, але не всі явно її демонструють (через особливості виховання, культурного середовища проживання, темпераменту, уявлень про особисті стосунки і т.д.), є гарантією успіху у коханого.

У більшості випадків сексуальна енергія починає з звичайного потягу і еротичних фантазій, які збуджує милий незнайомець. Саме сексуальна енергія, висловлюване по відношенню до коханої людини в почуттях і емоціях, ласках і бажаннях, жестах і еротичних фантазіях, може стати запорукою його вірності (він не стане змінювати,тобто шукати на стороні чогось, тому що всі мрії виконуються в спальні), впевненості в собі і партнері і відмінного самопочуття.

 

Східні мудреці в області сімейно-інтимних відносин переконані в тому, що сексуальна енергія чоловіків і жінок рівні, але по-різному проявлені. До речі,в Азії сексуальна енергія означає життєву силу - відповідно, там прийнято вважати, що саме кохана людина надихнув свою пасію на неймовірні звершення, причому в будь-якому віці. Якраз сексуальна енергія і продовжує молодість в душі і красу на обличчі найбільш ефектно і ефективно. Взагалі,сексуальна енергія - це невичерпні і самообновляющиеся джерело позитив, задоволення, самовдосконалення, творіння, активності.

Згідно даосизму, де сексуальна енергія є окремою темою для вивчення і філософствування, існує 4 шляхи його вивільнення. У першу чергу, сексуальна енергія і сильної статі,і представниць всього прекрасного на Землі реалізується через секс, що сприймається як абсолютно природна потреба живого організму, який повинен залишити потомство. Другим рівнем прояви сексуальної енергії є людська пристрасть, що часто володіє всепоглинаючої силою, яка здатна як зміцнити,так і зруйнувати союз полум'яних сердець і гарячих тіл на інтимному і духовному рівнях.

Далі сексуальна енергія партнерів дає про себе знати через так зване цвітіння, іншими словами - відчуття закоханості, стан ейфорії, наснаги, що наближене до блаженства (щастя). І тільки тепер сексуальна енергія на етапі трансформації перетворюється в реальні плоди - розкриття потенціалу,здібностей людини і його фізична, інтелектуальна діяльність, можна сказати, в стані нірвани (впевненість, настрій на перемогу, рекорди і пр.).

Звичайно, як відзначають сексологи, у більшості партнерів (особливо у яких немає взаємних почуттів, астральної зв'язку і т.п.) Сексуальна енергія досягає лише першого рівня сексуального задоволення. У особливо темпераментних і романтичних пар на початковому етапі відносин можлива практика і другого рівня. А ось до останньої стадії, коли сексуальна енергія, спрямована в потрібне русло, допомагає людині досягти реальних результатів (в кар'єрі, хобі,міжособистісних відносинах, мріях) і здобути і духовні, і матеріальні цінності, доходять лише взаємно і щиро люблячі пари, в союзі яких панує довіра, взаєморозуміння, підтримка і віра одне в одного.