Краса Жінки

макіяж, парфумерія, косметика

Знайшли помилку?!

Виділіть текст з помилкою та натисніть одночасно дві клавіші - Shift + Ентер, у вікні напишіть свій варіант виправлення помилки ...

Новини

Фістинг

Фістинг являє собою сексуальну практику, яка передбачає введення пальців (фінгерінг) або кулака однієї або двох рук у вагіну або ж анус.

Вагінальний фістинг

Піхву жінки має вельми вузький вхід і досить велику внутрішню частину. З цієї причини при стандартному сексі, в переважній більшості випадків,стимулюються лише ті нервові закінчення, які розташовані при вході.

 

Закінчення наявні на стінках піхви при цьому задіяні досить слабо. Крім того, так як рука набагато більше за розміром, ніж член чоловіка, при вагінальний фістинг відбувається певне натяг тканин і нервові закінчення реагують просто в десятки разів сильніше.Безліч жінок начінаютпрактіковать фістинг лише після пологів, коли м'язи піхви надмірно розтягнуті і оргазму досягти не так легко.

Побутує досить поширена думка відносно того, що фістинг або ж застосування в сексуальних іграх фалоімітаторів надто великих розмірів призводить до точно такого ж розтягуванню тканин, як і після пологів.При цьому жінка вже не отримує задоволення від стандартного сексу, та й чоловік вже не зазнає такого задоволення, оскільки піхву перестає щільно охоплювати член. Даний міф, явно придумали ті, хто точно не практикував фістинг.

Тканини статевих органів жінки складаються з м'язів, а не з сполучної тканини.Саме завдяки цьому жінки здатні народжувати.

Багато жінок бажають відчути ту наповненість, яку дає лише фістинг. Вплив чиниться на загальновідому G-точку і стінки піхви, яке дає фістинг в безліч разів інтенсивніше, ніж при стандартному сексі або застосуванні вібраторів.

Анальний фістинг

Фістинг цей полягає в наступному. Деяким чоловікам дуже сильно подобається, коли в анус їм вставляють фалоімітатор або руку так глибоко, наскільки це фізіологічно можливо. Але в даній ситуації важлива практика і обережність, оскільки палець або два може витримати кожен, то кулак і фалоімітаторі великих розмірів, далеко не так-то легко.

У дійсності, для того, щоб здійснювати руху кулаком або великим фалоімітатором, не завдаючи при цьому біль і шкода здоров'ю, потрібен час і концентрація пари - і того, хто власне вводить, і приймаючого.

Розслаблення є обов'язковою умовою для тих, хто робить фістинг. Важливі й попередні ласки - петтинг, рімінг,оскільки вони суттєво допомагають партнерам розкріпачитися. Існують деякі правила, які слід суворо дотримуватися вони в першу чергу стосуються початку і завершення процесу, і в той момент коли приймає говорить стоп, це означає, що слід вийняти стимулятор - дуже повільно і акуратно.

Хочемо звернути увагу на те,що слід бути дуже і дуже акуратним, оскільки якщо стимулятор вийде за межі прямої кишки, то виникнути дуже серйозні ускладнення. За межами прямої кишки попросту немає рецепторів, здатних сигналізувати про біль, і протягом декількох годин можна і зовсім не помітити, що трапилося щось погане.

Для чоловіків анальний фістинг,дає відчуття набагато яскравіше і інтенсивніше, порівняно з жінками, оскільки за винятком нервових рецепторів ануса здійснюється прямий масаж простати, приводить до сильного оргазму.

Фістинг. Стимулятори

Фістинг здійснюється за допомогою фалоімітаторів і анальних плугів великих розмірів. Стандартно,діаметр даних стимуляторів варіюється починаючи від 4 і до 8 сантиметрів, а сама довжина фалоімітаторів починаючи від 25 і до 40 сантиметрів.

Великі стимулятори в переважній більшості виготовлені з гелю або латексу, набагато рідше з ультрарелістіка. Гелеві імітатори мають хорошу теплопровідність і добре ковзають.Моделі виготовлені з латексу зорово значно реалістичні, на них виділені «вінки», голівка. Дана структура забезпечує більше тертя, а як результат стимуляція стінок піхви, ануса набагато інтенсивніше.

Стимулятори можуть мати різноманітні форми, які підбирають за персональним анатомічним формам і розмірам людини. Так,наприклад, фірми-виробники присвоюють своїм моделям чоловічі імена - Стів, Боб, Мартін і т.п.

Безліч стимуляторів оснащені спеціалізованої присоскою, що дозволяє прикріплювати імітатор до гладкої поверхні.

Стимулятори мають мошонку будуть до всього активно стимулювати кліторальну або ж анальну зони.Деякі моделі оснащені ручкою біля основи, щоб партнерові було комфортніше контролювати частоту фрикцій і ступінь проникнення.

Стимулятори мають велику і виражену головкою забезпечують локальна дія.

Фалоімітатори, виготовлені у формі кулака або руки, в точності відтворять задоволення від фістингу, здійсненого рукою.Анальні плуги мають характерну конусоподібну форму з парою анатомічних звужень розташованих в області внутрішнього, а також зовнішнього сфінктерів. Діаметр широкої частини може досягати приблизно десяти сантиметрів.

Деякі плуги виконані у формі піраміду з двох або більшої кількості куль.

Любриканти призначені для фістингуФістинг вимагає великого обсягу любриканта. Слід рясно застосовувати змащення на руки або стимулятори, а також в область фістингу. Переважно всього набувати любриканти містять антисептик, мірамістин або хлоргексидин.

Якщо ви застосовуєте латексний або гелевий стимулятор,то любрікант обов'язково повинен бути виконаний на водній (гліцеринової) основі. Бажано, щоб дана мастило була крему. Найчастіше, дані любриканти забезпечують просто відмінне ковзання.

Їли фістинг НЕ передбачає застосування додаткових виробів,то краще придбавати мастило на жировій або силіконовій основі. Любриканти мають жирову основу по консистенції схожі з вазеліном. Любриканти на силіконовій основі в більшості своїй рідкі та схожі з рослинним маслом. Мастила такого роду тривалий часом не висихають і тим самим забезпечують ковзання.

Фістинг.Заходи безпеки

Настійно рекомендують стригти і шліфувати нігті, щоб вони стали максимально гладким. Так як пальці будуть ніжних місцях, які не завжди містять больові рецептори.

Також радять застосовувати рукавички виконані з латексу, але це і не завжди обов'язково.
Може бути, пасивному з пари знадобиться очищення кишечника.Тому слід виконати клізму; переважніше тепла вода, в яку не можна додавати дезінфікуючі препарати. Є шанувальники води для клізм + алкоголь.

Якщо вам близький даний метод, то застосовуйте низьку концентрацію.

У разі коли для фістинг роблять зі стимулятором великих розмірів,то перед застосуванням слід старанно обробити його антисептичними засобами, наприклад, мірамістіном або бензогексідіном.

Додати коментар


Захисний код
Оновити