Передвісники і ознаки пологів

Передвісники і ознаки пологів - це певні явища і відчуття, які передують процесу народження дитини. Якщо вагітність протікає нормально без патологій, то такі явища зазвичай з'являються після 38 тижня вагітності.

Розглянемо явища, звані провісниками пологів.

Приблизно за два-чотири тижні до пологів,а у второродящіх жінок і напередодні цієї події, відбувається, як це прийнято називати в народі, «опущення живота». Такі ознаки початку пологів супроводжуються відчуттям свободи дихання, що говорить про те, що сталося просування дитини в область тазу.

У результаті його просування, тиск на діафрагму і шлунок помітно зменшується, а приходить відчуття дискомфорту в області тазу і низу живота. Вагітна жінка починає помічати якийсь дискомфорт при ходьбі або сидячи на стільці.

Ці передвісники і ознаки пологів пов'язані з тим, що дитина починає просуватися в тазу, сечовий міхур і пряма кишка відчувають додатковий тиск, сечовипускання і дефекації стають частими,як і позиви до них.
У результаті просування плода в область тазу і збільшення його тиску, жінка також може відчувати ниючий біль в області попереку, яка може стати наслідком розтягування крестцовоподвздошние сполучної тканини.

Передвісники і ознаки пологів - зміна рухової активності плода. Якщо ви уважно стежите за тим,як ваша дитина рухається і з якою періодичністю, то перед самими пологами він може як збільшити рухову активність, так і зменшити її.

Природні ознаки початку пологів-є і передпологове схуднення жінки на 1-2 кілограми. Переживати з цього приводу не варто,так як таким чином організм майбутньої мами підготовляється до складного процесу народження дитини.

Перед пологами відбуваються різні нейроендокринні процеси, які можуть вплинути на поведінку вагітної жінки. Ознаки та провісники пологів можуть бути такими - жінка може бути втомленою і нерадісній і, раптом, різко змінити свій настрій. Головне не перевтомлюватися в період припливу енергії, так як вам належить незабаром гарненько попрацювати в процесі пологів.

Розглянувши ознаки та провісники пологів, слід перейти до розгляду ознак. Таких ознак і провісників пологів існує три. Пологи починаються,якщо у вагітної жінки спостерігаються регулярні скорочення матки (тобто її мускулатури). Жінка при таких скороченнях буде відчувати тягар і деякий тиск внизу живота. При сутичках живіт жінки стає твердим, а в періоди між ними, які за тривалістю спочатку не більше 20 хвилин, розслабляється.Через деякий час періодичність сутичок починає збільшуватися - тепер вони відбуваються кожні 3-5 хвилин. Жінці в проміжках між переймами бажано відпочивати, щоб до моменту пологів не ослабнути зовсім.

Другі ознаки початку родової діяльності - це виділення слизової пробки.Шеечная слиз може вийти з піхви як за кілька днів (від 2 до 14) або в день пологів. Якщо ви помітили, що відбулося виділення слизу з піхви, то цієї явна ознака того, що родовий процес починається. Слиз може бути різного кольору - від безбарвною і жовтуватою до червоної або коричневою.Третя ознака початку процесу пологів - це відходження навколоплідних вод. Цей процес може починатися по-різному: води можуть підтікати і стікати цівкою, а можуть рясно виділятися. Це означає те, що плодовий міхур лопнув (зазвичай відбувається це безболісно) внаслідок скорочувальної діяльності матки. Відходять води рясно зазвичай у жінок,повторно народжують, а у первісток процес відходження вод зазвичай повільний. Якщо ж процес відходження вод не супроводжується сутичками, то потрібно негайно вирушати в пологовий будинок.

Здоров'я

Якщо дитина боїться лікарів

Якщо дитина боїться лікарів, вам не вдасться спокійно сходити з ним на плановий огляд або…

Думка лікарів: чи може косоокість пройти у дитини самостійно?

Щоб розібратися в цьому питанні слід дізнатися думку фахівців: чи може косоокість пройти…

Догляд за недоношеною дитиною, можливі ускладнення

Передчасні пологи і недоношена дитина: причини і наслідки Згідно гранично точної та…

Стиль життя

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з…

Основні ознаки модною нічної сорочки

Сучасні нічні сорочки успішно конкурують за привабливістю образу з еротичною білизною,…

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і…

Краса

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар.…

Рюкзаки Monogram від Louis Vuitton

У далекі часи, первісні мисливці несли за спиною рюкзак. З метою покласти в нього свою…

Одяг в горошок: з чим краще носити?

«Горошок» - універсальний принт, відповідний будь-якій ситуації і відповідний будь-якого…

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова…

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це…

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма.…

Схуднення

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом…

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі,…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють…