Відчуття в перші дні вагітності

Процес утворення нового чоловічка і поява його на світло завжди було і буде дуже важливою подією. Зачаття можна назвати одним з найбільших чудес у природі. Тільки лише один з декількох мільйонів сперматозоїдів, який виявився найактивнішим, зумів дістатися до жіночої яйцеклітини і поклав початок нового життя.Приблизно через 7 днів запліднена яйцеклітина починає свій довгий шлях. Під час своєї подорожі вона повільно просувається через маткові труби, поки не досягне порожнини матки. Там плодове яйце прикріплюється до найкращого ділянці стінки матки і продовжує свій розвиток. Медицина зараз настільки розвинена,що деякі медичні апарати дозволяють побачити зародження нового життя прямо після зачаття.

 

Приблизно через добу після запліднення яйцеклітина починає ділитися. Трохи пізніше відбувається процес об'єднання генома матері з геномом батька. Саме з цього періоду утворилася сукупність клітин по праву можна називати плодом.Відчуття в перші дні вагітності такі непомітні, що жінка найчастіше навіть і не здогадується про своє цікаве положення і продовжує вести звичний спосіб життя.

Якщо ж у жінки на ранньому терміні з'явилися якісь симптоми вагітності, то підтвердити або спростувати їх можна, зробивши тест або пройшовши спеціальне обстеження.Фізіологічні відчуття в перші дні вагітності можуть заглушатись радістю або ж занепокоєнням від результату, який показав тест. Проте жінки, які дуже дбайливо ставляться до свого здоров'я і помічають будь-які зміни, відразу ж відчують, що щось не так. Відчуття в перші дні вагітності можуть супроводжуватися округленням грудей і появою зовсім легких неприємних відчуттів під час доторку до молочних залоз. Потім жінка може помітити, що вона почала набирати вагу. Однак це більше властиво більш пізнього терміну вагітності. Так що, якщо ви почали одужувати,це ще може зовсім не означати, що ви чекаєте дитину.

Відчуття в перші дні вагітності можуть доставляти і масу незручностей. Жінку може нудити вранці і навіть часто з'являються блювотні позиви. Це пов'язано з тим, що з організму неправильно виводяться різні токсини. Як тільки у плода ця система приходить в норму, токсикоз проходить.

Крім цього,вищезазначені відчуття в перші дні вагітності можуть посилюватися через загострення деяких хронічних захворювань. Тому, як тільки виникли якісь тривожні симптоми, необхідно відразу ж звернутися до лікаря, щоб він оцінив загальний стан організму і призначив відповідне лікування. Тим більше,що перед прийомом будь-яких ліків під час вагітності потрібно порадитися з лікарем, адже в цей період навіть прийом звичайних вітамінів може завдати непоправної шкоди здоров'ю дитини.

У перші дні вагітності у жінки можуть змінитися і смакові переваги: вона може захотіти з'їсти те, на що раніше і не подивилася б,а улюблені страви можуть викликати огиду. Крім цього, жінка стає дуже чутлива до запахів.

Але найчастіше на ці всі відчуття в перші дні вагітності жінка навіть не звертає уваги, тому що якщо їй вже напевно відомо про своє цікаве положення, на ранніх термінах плід ще не сприймається як жива дитина. Швидше за все,так майбутня мама захищає себе від психологічної травми, яка може виникнути після викидня, а трапляється він найчастіше саме в перші місяці вагітності.

Все, перераховані вище, відчуття в перші дні вагітності можуть бути пов'язані з тим, що організм матері сприймає плодове яйце як чужорідне тіло і намагається від нього позбутися.Але в цьому випадку хвилюватися не варто, природа це все передбачила, тому з часом всі симптоми повинні пройти.

На завершення хочеться додати, що вагітність ні в якому разі не можна сприймати як хвороба. Це самий чудовий період в житті жінки. Їм потрібно насолоджуватися,не звертаючи уваги на неприємні відчуття в перші дні вагітності, більше гуляти, вживати тільки здорову їжу і піклуватися про своє здоров'я.

Здоров'я

Якщо дитина боїться лікарів

Якщо дитина боїться лікарів, вам не вдасться спокійно сходити з ним на плановий огляд або…

Думка лікарів: чи може косоокість пройти у дитини самостійно?

Щоб розібратися в цьому питанні слід дізнатися думку фахівців: чи може косоокість пройти…

Догляд за недоношеною дитиною, можливі ускладнення

Передчасні пологи і недоношена дитина: причини і наслідки Згідно гранично точної та…

Стиль життя

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з…

Основні ознаки модною нічної сорочки

Сучасні нічні сорочки успішно конкурують за привабливістю образу з еротичною білизною,…

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і…

Краса

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар.…

Рюкзаки Monogram від Louis Vuitton

У далекі часи, первісні мисливці несли за спиною рюкзак. З метою покласти в нього свою…

Одяг в горошок: з чим краще носити?

«Горошок» - універсальний принт, відповідний будь-якій ситуації і відповідний будь-якого…

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова…

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це…

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма.…

Схуднення

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом…

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі,…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють…