Видалення волосся назавжди в домашніх умовах

Є цілий список народних рецептів видалення волосся назавжди в домашніх умовах. У цій статті описані найпопулярніші і ефективні рецепти.

Рецепти видалення волосся назавжди в домашніх умовах


Настоянка з перегородок волоського горіха
Спробуйте спиртову настоянку з перегородок волоського горіха або з шкаралупи кедрового горіха. Для приготування настоянки потрібно п'ятдесят штук волоських горіхів і сто п'ятдесят чи двісті мілілітрів семідесятіпроцентного спирту. Горіхи розколюються, з них витягуються перегородки і складаються в посудину, виготовлений з темного скла.Потім заливаються спиртом, щільно закриваються і, протягом тижня, а можна й місяця, відстоюються в темному місці. Коли настоянка з перегородок волоського горіха повністю готова, нею змащують ділянки шкіри з підвищеним ростом волосся. Робити це краще перед сном. Така процедура виконується щодня протягом двох-трьох тижнів, або кілька разів в день один-два тижні. Після кожного разу буде випадати трохи волосся. Увага: зміна настоянки на волоських горіхах на настоянку на кедрових (і навпаки) призводить до посиленого росту волосся!

Сік зеленого волоського горіха
Якщо для змащування ділянок шкіри, на яких ростуть небажане волосся, використовувати сік зеленого грецького горіха, волосся буде випадати. Навіть якщо після цього вони почнуть відростати, то будуть ослабленими, потонченні і світлими. Якщо процедуру повторити кілька разів, волосся взагалі не буде ніколи.

Зола волоського горіха
Волоські горіхи можуть бути використані і іншим способом. Їх шкаралупа спалюється, потім зола волоського горіха розбавляється водою, і отриманий склад використовується для змащування ділянок шкіри з небажаними волоссям. Волосся починає випадати. Для настоювання водного розчину, до складу якого входить одна чайна ложка попелу і пів літра води, досить дванадцяти годин. Щоб позбутися небажаного волосся, потрібно змащувати ділянки, на яких вони ростуть, тричі на день або виконувати півгодинні компреси.

Мило та зола (мизоль)
Із золи волоського горіха також можна приготувати мизоль. Для цього зола проходять крізь сито, заливається окропом, а потім розмішується в рідкому милі. Отриману пасту і наносять на проблемні ділянки шкіри.

Смола сибірського кедра
Можна також скористатися смолою сибірського кедра (сибірської сосни). Смолу потрібно просто нанести і видалити. Процедура схожа на воскову епіляцію, тільки волосся після неї рости перестають.

Маска з куркуми
Також можна скористатися маскою з куркуми. Куркуму потрібно розвести теплою водою до консистенції сметани, потім нанести на шкіру, з якої попередньо видалені все волосся. Зверху накрити плівкою і тримати не менше двадцяти хвилин.

Настоянка дурману
Ще використовується настоянка дурману, але з нею потрібно бути обережним, так як ця рослина є отруйним. Траву дурману звичайного (150 грам) потрібно прокип'ятити в одному літрі води до тих пір, поки не вийде міцний відвар. Потім отриманий відвар потрібно настояти протягом трьох тижнів. В отриманій настоянці дурману змочувати ватяний тампон і протирати проблемні ділянки.

Сік зеленого винограду
Також для протирання ділянок шкіри з небажаними волоссям можна використовувати сік зеленого винограду.

Мак самосійка
За порадою Малахова можна взяти рослину мак самосійки і повністю спалити, а отриманої золою натирати ті ділянки тіла, де потрібно позбутися від волосся. Малахов обіцяє, що волосся у цих місцях більше не будуть рости.

Розчин марганцівки
А ще допомагає марганцівка. Потрібно зробити розчин марганцівки і опустити туди ту частину тіла, з якої потрібно видалити все волосся на двадцять хвилин. Головне, щоб марганцівки в розчині було не надто багато. При регулярному повторенні процедури відбувається спалювання волосяної цибулини марганцівкою, після чого волосся просто випадають назавжди. Можливий прийом ванни з марганцівкою, тоді поступове випадання волосся буде відзначатися на всьому тілі. Але з такою процедурою слід бути обережніше, щоб вода не потрапляла на голову або особу.

Суміш йоду, нашатирю і касторки
Можна приготувати суміш з тридцяти п'яти грам спирту, п'яти грам нашатирного спирту, півтора грам йоду і п'яти грам касторової олії. Тільки цей варіант не підходить людям з порушенням функції щитовидної залози. Місця, на яких необхідно видалити волосся, потрібно змащувати двічі на день. Досить декількох діб для безболісного випадіння волосся. На всяк випадок, краще провести спочатку експеримент на малопомітному місці.

Розчин гідроперіта
Для видалення волосся також підійде гидроперит. Треба взяти п'ятнадцятивідсотковий розчин гідроперіта (або розвести у воді три таблетки) і додати аміак (15-20 крапель). Щоб змащувати ділянку з волоссям, береться ватяний тампон. Після підсихання і утворення білого нальоту процедура проробляється ще раз. І так потрібно зробити три-чотири рази. Тримати склад на шкірі можна протягом будь-якого часу: хоч двадцять хвилин, хоч всю ніч.

Насіння кропиви дводомної
Щоб позбутися від волосся на рік, можна скористатися настойкою насіння кропиви дводомної на маслі. У неї таку ж дію, як і у фотоепіляції, тільки ефект помітний через два тижні. Волосся пропадають приблизно на рік.

Компрес з соди
Робиться компрес із хлібної соди (чайна ложка з гіркою) і окропу (одна склянка). Всі добре перемішується до тих пір, поки сода повністю не розчиниться. Потім склад остуджується до температури 36 градусів. Після цього в отриманий розчин мачає марля. Ділянка, на якій потрібно позбутися від волосся, треба промити з використанням господарського мила, витерти і накласти марлевий компрес з соди приблизно на 12:00. Вранці марля знімається, але митися не потрібно. Увечері необхідно повторити процедуру - накласти марлю, змочену в підігрітому розчині. Так потрібно повторювати протягом трьох днів, якщо результату не буде, тоді потрібно повторювати протягом дванадцяти днів.