Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення

11 трав, які допоможуть схуднути

На тему схуднення написано безліч статей, в них є, як цінні, так і непотрібні поради. У випадку, якщо ви ще не чули про схуднення за допомогою трав, то ця стаття саме для вас. Ми розповімо вам про особливі дари природи, а саме про травах, які можуть допомогти в процесі схуднення.

За своїм впливом на організм трави,що допомагають схуднути, поділяють на чотири типи. Перший тип-це стимулятори, які допомагають організму активніше спалювати калорії. Другий тип-це діуретики, сечогінні засоби, що зменшують об'єм рідини в тканинах, крім того вони покращують виведення сечі з організму.

 

Третій тип-це проносні, які перешкоджають повному засвоєнню їжі,зменшують обсяг вживаних калорій, крім того прискорюють звільнення кишечнику. Четвертий тип-це супресанти, що зменшують відчуття голоду,.

На основі трав готують чаї, відвари, настої, які додаються в їжу.

Люцерна

Вважається бур'яном, її застосовують для корму великої рогатої худоби. На організм вона впливає, як діуретик,покращує процес травлення. У люцерні міститься безліч речовин, що прискорюють розчинення.

Ламінарія

Це морська капуста (їстівна водорость). У магазинах її можна знайти у вигляді таблеток, настоянок, драже, в сухому вигляді. Її можна застосовувати замість солі. Ця водорість добре прискорює обмін речовин. Речовини, містяться у складі ламінарії,притупляють відчуття голоду. Дана водорість має м'яку проносну дію.

Лопух великий

Корінь цієї рослини прискорює метаболізм жирів, надає м'яку проносну та сечогінну дію. Вживання кореня притупляє відчуття голоду. Найпростіше застосовувати відвар приготований з висушених коренів.Необхідно залити дві чайні ложки кореня однією склянкою окропу, уварити настій на малому вогні протягом 10-20 хвилин, після проціджування відвар необхідно приймати між прийомами їжі.

Кульбаба
Корінь даної рослини здатний прискорити метаболізм жирів. Впливає як стимулятора і легкого тоніка.
Кропива
Кропива добре притупляє апетит. З неї готують відвар, додають у супи, другі страви, готують салати. Кропиву не радять вагітним жінкам, оскільки вона може спровокувати сутички.
ФенхельНасіння фенхелю впливає на організм, як м'який діуретика, притупляє відчуття голоду, добре забезпечує енергією. Для схуднення радять застосовувати чай з листя кропиви і насіння фенхелю. Для його приготування необхідно взяти чайну ложку насіння фенхелю і дві чайні ложки листя кропиви, залити їх трьома чашками окропу,а після уварювати на повільному вогні з закритою кришкою прімерно15 хвилин. Після настій проціджують і вживають по одній чашці в холодному або теплому вигляді кілька разів на день.
Льон
Препарати виготовлені з насіння льону, багаті на клітковину і білок, здатні збільшуватися в кишечнику в п'ять разів, добре знижують апетит і впливають,як проносне. Відвар приготований з лляного насіння приводить в норму рівень цукру в крові. Приймати насіння слід за півтори години до вживання їжі.
Гарцинія камбоджійська
Ця рослина в даний час користується великим попитом, препарати з нього можна придбати фактично у всіх аптеках. Рослина сприяє зменшенню апетиту, Зміцнює імунітет. Гарцинія пригальмовує накопичення ліпідів в жирових клітинах.
Глід
Рідкий екстракт плодів даної рослини входить у зміст такого відомого препарату, як кардіовален. Він знижує концентрацію холестерину в крові, надає стимулюючу дію на серце.
Петрушка
Ця рослина є хорошим природним діуретиком. Сік рослини, добре зменшує апетит і притуплює відчуття голоду.
Сенна
Лист сени (олександрійський лист) - це дієвий проносний засіб. Воно добре стимулює діяльність кишечника, істотно прискорює метаболізм жирів.
Запобіжні заходи з використання рослин,призначених для схуднення
Застосування всіх вищевказаних рослин, поза сумнівом допоможе знизити вагу, але ні в якому разі не можна ними зловживати.
Доведено, що застосування проносних засобів знижує вагу завдяки виснаження жирових клітин, але проблема залишається, оскільки чисельність жирових клітин залишається незмінною.Організм повертається до колишнього вазі незабаром після припинення прийому проносних.
Крім того застосування проносних, сечогінних засобів протягом тривалого часу призводить до серйозних порушень функціонування нирок, а так само товстого кишечника. А унаслідок постійної втрати рідини настає зневоднення,серйозно порушується електролітний баланс. Зловживання сечогінними препаратами сприяє зниженню концентрації калію в крові. А як відомо його дефіцит загрожує серйозними порушеннями функціонування нирок, до того ж виникає м'язова слабкість.
Стимулятори швидко покращують настрій, допомагають знижувати апетит,але їх застосування неминуче призводить до порушень, які виснажують організм. А при припиненні прийому знижується життєвий тонус, може виникнути депресія.
Засоби, які пов'язують жир, порушують всмоктуваність, а отже порушується засвоєння цінних речовин, в результаті сильно погіршується стан волосся, шкіри, зубів.
Пам'ятайте про те,що в усьому потрібна міра. Схуднення не повинно надавати згубний вплив на організм. Перед вживанням лікарських рослин бажано проконсультуватися у хорошого лікаря.

Додати коментар


Захисний код
Оновити