Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Целюліт

Масажери від целюліту

Масажери від целюліту різноманітні - з вигляду і ефекту. На сьогоднішній день існує безліч різних пристосувань і апаратів для масажів - як домашнього, так і професійного плану. Буквально всі масажери від целюліту забезпечуються інструкціями і докладними списками недуг, і якщо ви придбаєте цей товар.

Реклама, що пропагує в рожевому кольорі масажери від целюліту, як правило, обіцяє «чудеса» («ви просто відпочиваєте, а стимулятор спалює весь ваш жир»). Особливо радіти з цього приводу не варто, але якщо ви їх будете використовувати в комплексній боротьбі, то вони можуть вам допомогти.Різного роду пристосування настільки різноманітні за своїми якостями і силою впливу, а також за вартістю, що набагато зручніше буде їх поділити за класифікацією.

1. Механічні масажери від целюліту

Звичайний механізм, досить корисний і недорогий апарат. Дуже зручний для Самомасаж проблемних зон в заміських лазнях і домашніх умовах, також у ньому відсутня потреба в підзарядці і електриці. У цю групу можна також віднести і різного роду спеціальні щітки для масування (масажери від целюліту). Тільки варто пам'ятати, що такий масаж треба виконувати по сухому тілу, сухою щіткою, і робити його потрібно за певними правилами.

2. Масажери з рефлекторним впливом на целюліт

Всілякі кульки, валики, зубчасті та рифлені, спеціального і ребристого профілю.

У такій групі найбільше ефективні валики колючі. Такі валики стимулюють обмін речовин в уражених місцях і впливають на їх нервові закінчення. Різницею таких аплікаторів буде розмір голки і їх розташування, а також метал. Схожу дію з механізмом точкового впливу на потрібні точки.

Такого роду аплікатором масаж досить простий. Просто водите по шкірі валиком в різних місцях, в перебігу 15 хвилин.

3. Масажери від целюліту

Принцип дії такого масажу приблизно той же, що і у звичайних масажних прийомів. Потрібній зоні для масування передаються вібрації від масажера від целюліту. Деякі типи масажерів роблять руху: розтирання, поколачивания, розминання.


Такі масажери від целюліту, по суті, полегшують вашу роботу, так як ви будете витрачати набагато менше своїх зусиль, чим би ви робили ручний масаж, а результат буде той же.

Масажери бувають різних типів: деякі працюють від мережі, а інші від акумуляторів.

4. Вакуумні масажери від целюліту

Кращий із способів протистояння целюліту на сьогоднішній день - це вакуумний глибокий масаж. За основу такого масажу взята теорія баночного масажу, який зменшує і розм'якшує жирові відкладення, а також стимулює висновку зайвих рідин, шлаків і токсинів з організму. Ще такі масажери від целюліту покращують пружність шкіри і тонус, зменшують обсяги тіла.

5. Електроміостимулятори - масажери від целюліту

Такі масажери від звичайних відрізняються одним - тим, що вони звільняють вас від будь-якого виду зусиль. Просто прикріплюєте в потрібне місце електрод, включаєте - і все. Прилад буде посилати електричні імпульси в нервові закінчення, тим самим буде змушувати м'язи скорочуватися.

Такого роду масажери незамінні, якщо вам потрібно після травми швидко відновитися або у вас почалися дистрофічні процеси в мишках, а також для швидкої реабілітації після довгого лежання. А от у боротьбі із зайвою вагою або целюлітом вони вам можуть допомогти незначно.

Вибираючи будь-який з масажерів, пам'ятайте, що набагато ефективніше він буде, якщо ви будете разом з ним використовувати антицелюлітний крем, мазь і гель.

Додати коментар


Захисний код
Оновити