Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Целюліт

Робимо антицелюлітний масаж вдома

Якщо навчитися спеціальним навичкам поведінки зі своєю шкірою, то можна проводити багато з антицелюлітних заходів у себе вдома. Антицелюлітний масаж - один з найлегших для проведення в домашніх умовах і найдієвіший з таких заходів. Якщо вміти проводити антицелюлітний масаж правильно, то можна досягти багатьох результатів:

 • Поліпшення капілярного кровообігу. Головна мета антицелюлітного масажу щіткою для масажу - стимулювати мікроцеркуляцію крові.
 • Поліпшення обміну речовин між клітиною і міжклітинної рідиною. В результаті антицелюлітного масажу, клітини краще оновлюються і харчуються корисними речовинами.
 • Прискорення процесу видалення продуктів обміну, які міститися в міжклітинної рідини. Це означає, що не буде застоїв в організмі.
 • Антицелюлітний масаж викликає поліпшення циркуляції лімфатичної рідини. Вона рухається по нашим судинах повільно, долаючи силу тяжіння. Але ми можемо прискорити її рух, що сприятиме профілактиці горбків і ямочок на тілі.
 • Антицелюлітний масаж також сприяє зникненню набряків і легкий висновок надлишків води з організму.
 • Прискорення процесу загоєння і регенерації клітин. Адже від цього залежить зовнішньої вигляд нашої шкіри.
 • Після антицелюлітного масажу відбувається розслаблення м'язів, виведення шлаків, підвищення м'язового тонусу.
 • Придбання з'єднувальними тканинами гнучкості і м'якості.
 • Відкриття пір і поліпшення дихання, поліпшення функціонування ранкових органів.
 • Антицелюлітний масаж викликає поліпшення структури і якості шкіри, стимулювання діяльності гормональних і сальних залоз.
 • Поліпшення роботи лімфатичної системи, підвищення імунітету, позбавлення від мігрені.

Найпопулярніші види антицелюлітного масажу

Погладжування. Дуже легкі торкання самими кінчиками пальців. Так починається і закінчується будь антицелюлітний масаж. Необхідно легенько погладжувати подушечками пальців потрібну зону тіла. Це допоможе поліпшити циркуляцію крові.


Розтирання. Для антицелюлітного масажу потрібно широко розставити пальці і, щільно торкаючись до шкіри, повільно зміщати їх, спрямовуючи вниз. Це підвищить тонус шкіри, зменшить підшкірний жировий шар, покращує висновок надлишків рідини. Такий антицелюлітний масаж на ногах слід проводити знизу вгору, в області стегон - круговими рухами. Не слід робити розтирання при великій кількості поверхневих вен і підвищеної крихкості капілярів.

Натискання. Існує два види натискання: поверхневе і глибоке. При поверхневому відтягують і відпускають шкіру, це розм'якшує венную оболонку. При другому виді захоплюють руками ділянку шкіри настільки великий, на скільки це можливо і мнуть, як тісто. Але потрібно намагатися уникнути надмірно сильного тиску. Руки повільно наближаються один до одного під час натискання. При такому вигляді антицелюлітного масажу зникає целюліт, підвищується тонус шкір.

Поплескування. Це удари різної сили. Вони робляться суглобами пальців, які стиснуті в кулак. Можна просто постукувати пальцями по тілу.

Сподіваємося наші поради допоможуть вам освоїти антицелюлітний масаж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити