Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Целюліт

Стадії розвитку целюліту

Лікарі виділяють чотири стадії розвитку целюліту.

Найпоширенішою є перша стадія целюліту. Целюліт практично не можна помітити. Жінці лише здається, що вона злегка поповніла, однак це вже утворюється набряк, починається процес зашлакованості.

На другій стадії целюліту рідина накопичується, здавлюються вени, тканини напружуються, жир стає більш щільним.Різниця між першою і другою стадіями целюліту в тому, що на першій стадії целюліт практично непомітний. Коли ви стоїте або лежите, шкіра гладенька. При затиску шкіри ви бачите тільки складку, але не целюліт. Частина рідини поки що виводиться через вени.

На другій стадії целюліту, коли ви стоїте або лежите, шкіра гладенька. При затиску шкіри ви помічаєте її горбистість. Венозна система вже не справляється з тією кількістю рідини, яка накопичується в організмі. Тиск всередині тканин зростає. Набряк збільшується. Жирові відкладення стають все більш щільними.

 

Третя стадія целюліту - мікронадулярна. Застій лімфи значно посилюється. Жирові клітини збільшуються в розмірах, спаюються між собою в дрібні грона і оточуються з'єднувальними волокнами. Тонус і еластичність шкіри знижуються. При лежачому положенні на перший погляд ваша шкіра ще здається гладкою. Однак, коли ви стоїте, целюліт помітний.

Четверта стадія целюліту-макронадулярная. На цій стадії целюліт вже добре видно, причому в будь-якому положенні. Навколо маленької жілістой сіточки виникає більш велика сітка сполучної тканини. На целюлітних зонах шкіра холодна, синюшного відтінку. Щипок викликає хворобливі відчуття (що говорить про те, що зачеплені нервові закінчення). Набряк підшкірної клітковини збільшується. Коли почалася ця стадія целюліту то жирові клітини збільшуються в розмірах вже в три рази і більше. Шкіра набуває крупноузловатий вид. Четверта стадія целюліту вже є патологією.

Додати коментар


Захисний код
Оновити