Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весілля

Незвичайне весілля

Незвичайні весілля стають все популярніше і популярніше-ж так хочеться, щоб цей день запам'ятався назавжди. Звичайно, якщо ви мрієте про незвичайну весіллі, то варто дещо врахувати.

1.Тематіка незвичайного весілля повинна бути до вподоби і за смаком не тільки молодятам. Але і всім їхнім родичам і друзям. Наприклад, чи буде доречна в стилі хай-тек, якщо до вас планують прийти бабусі й дідусі і з боку нареченого і з боку нареченої, взагалі літні родичі. Буде недоречна і незрозуміла незвичайна весілля в стилі голлівудських зірок і рідні з села.2.Свадьба в будь-якому незвичайному стилі вимагає особливої ​​атмосфери. Весілля в китайському стилі доречна в китайському ресторані, але весілля в стилі фільму «Весілля в Малинівці» в тому ж ресторані просто не піде ...

3.Решите спочатку, попереджати чи гостей про те, що належить незвичайне весілля чи ні. Якщо так, то починайте з креативних запрошень з попередженням, нагадуванням про дрес-коді і описом всього, що належить пережити. Є й інший варіант, коли тематика весілля тримається в суворій таємниці від гостей і обрушується на них приємним сюрпризом в ресторані: аніматори (або ведучий) занурюють гостей в атмосферу тематики, видають відповідні атрибути і елементи епохи, стилю ...

Перший танець і торт теж повинен відповідати стилю незвичайного весілля. Якщо весілля в стилі «У світі тварин» то це може бути і шлюбний танець птахів і «танець маленьких каченят», якщо весілля в іспанському стилі, то краще за все буде станцювати фламенко або пасодобль ...

У кожному разі, незвичайне весілля сьогодні можлива при будь-якому бюджеті. Якщо бюджет мінімальний і не дозволяє запрошувати артистів, видозмінювати атмосферу, то просто потрібно знайти відповідну тематику, щоб всі "мінуси" стали плюсами і виглядали як «родзинка».

Ви ще не визначилися, в якому стилі буде ваше весілля? Нижче просто начерки та цікаві варіанти.

Ідеї незвичайних весіль.


Гангстерська весілля. Чомусь такий сценарій для незвичайного весілля нині дуже популярний. Тут вам і джаз і віскі з льодом і саксофон, чечітка з Чарльстон, азартні ігри, контрабанда, сутичка з поліцією, скасування сухого закону. Але не дивуйтеся, якщо вашу наречену викраде мафія а торт виявиться у вас на обличчі.

Весілля в стилі іспанських традицій. Фламенко гітара, середземноморська кухня, кастаньєти, помаранчевий квітка у волоссі у нареченої, 13 монет в подарунок від нареченого, спроби розлучити молодих, пристрасті і справжня любов-ось складові цієї незвичайного весілля ...

Весілля в стилі МТV. Це репортаж про вашу Незвичайне весілля по найпопулярнішому музичному каналу. Наречений і наречена - найкращі ведучі, тільки наймодніша музика, тільки кращі танці.

Весілля в стилі венеціанського карнавалу. Розкішні декорації, маски, фіалки. Карнавал починається відразу після РАГСу. Гості і молодята отримують свої маски і відправляються на символічну прогулянку. Весілля триває пишним бал-маскарадом.

Весілля в стилі камеді клаб. Така незвичайна весілля-це світська гламурна вечірка. Все, що вам для цього потрібно - гарне почуття гумору. Якщо ви і ваші гості готові сприймати іронічну конструктивну критику на свою адресу, то камеді клаб весілля - це те, що вам потрібно.

Провідним цієї незвичайного весілля може бути як артист з весільного агентства, так і резидент міського Камеді клаб (зараз цей формат дуже популярний і в багатьох містах є).

Лицарська весілля. Ресторан, стилізований під замок, наречений - шляхетний лицар, наречена-дама серця, величезні кубки з вином, смажена НЕ рожнах дичину і сотні свічок, вогні яких відображаються в мечах і щитах. Лицарські забави-турніри, метання списа, верхові перегони. Любов це подвиг-ось девіз цієї незвичайного весілля.

А ще можуть бути незвичайні весілля в стилі часів року, радянська весілля, весілля у стилі ретро, весілля у піратському стилі ...

Головне, щоб це день запам'ятався назавжди, а інше деталі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити