Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весілля

Весільний букет - головний аксесуар нареченої!

Не буває такого весільного торжества, на якому б не були присутні квіти, притому ця істина не залежить від пори року, країни і національності молодят. Навіть найскромніша весілля, де відсутні запрошені гості, обов'язково прикрашається хоча б букетом нареченої.

Варто відзначити, що весільний букет існує настільки давно,що навіть історикам важко стверджувати час походження цієї красивої традиції.

 

Єдине, що їм відомо - це складові букетів наречених у деяких Древніх народів. Приміром, у Стародавній Греції визнанням у вічній відданості і любові вважався букет з троянд з вплетеним плющем.А в Стародавньому Римі складовими весільного букета були колосся пшениці, розмарин і, обов'язково, часник. Вважалося, що «вміст» такої композиції здатне від молодої сім'ї відвести злі сили і додати в будинок достаток і затишок.

У наш час у весільний букет часник, звичайно, ніхто вплітати не стане, найчастіше його збирають з білих,рожевих або пастельних троянд. Але, як і в минулі століття, букет нареченої вважається таким же, важливим атрибутом нареченої, як і її сукню, взуття, аксесуари.

Незважаючи на те, що багато хто вважає, що в змозі самі створити свій букет, все ж, краще довірити це фахівцям. Саме флористи знають не тільки значення кожної квітки, але й те,як їх правильно комбінувати і як зберегти протягом всього весільного дня.

Зрозуміло, що у кожної дівчини є своє уявлення про те, яким повинен бути її весільний букет, але ж свої побажання можна висловити вголос флористові або вибрати на сайті весільного салону Nastya Rai, інтернет магазину пропоновану квіткову композицію.Велике значення, при виборі весільного букета, має запах квітів, варто розуміти, що деякі рослини володіють таким ароматом, від якого може захворіти голова або початися алергічний нежить, що, природно, буде зовсім небажаним ефектом, особливо, на своєму власному весіллі.

Значення мають і забарвлення квітів у букеті,однотонна біла композиція може зливатися зі світлим сукнею нареченої, її слід «розбавити» зеленню або іншими, більш яскравими квітами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити