Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весілля

Конкурси на весілля

Підбираючи конкурси на весілля, в першу чергу треба враховувати контингент гостей, їх вік. Соціальний стан, коло інтересів ... Одна справа студентське весілля, інше-весілля цілком дорослих і зрілих людей ... Крім того, конкурси на весілля повинні охоплювати максимальну кількість гостей, які прийшли на весілля: від малого до великого. Ось чому, щоб торжество пройшло успішно і позитивно, потрібно вибирати конкурси на весілля з розумом і так, щоб весело і цікаво було навіть тим, хто не бере в них участь. Звичайно ж, конкурси на весілля це завдання і завдання тамади, однак, якщо навіть його немає, розважальну програму ніхто не відміняв і конкурси може придумати і провести навіть самий артистичний і заводний гість весілля ...

Це теж непоганий варіант. Конкурси на весілля повинні створювати особливий настрій, адже не кожен день дорослим надається така можливість повеселитися, подуріти. Конкурси повинні познайомити всіх гостей і залишити яскраві, радісні враження про Ваше свято надовго. І ще. Пам'ятайте, що конкурси на весілля це не тільки стрибки в мішках (і таке досі буває!), Передання сірники з рота в рот і знімання прищіпок із закритими очима. Небанальні конкурси на весілля, як правило, проходять більш жваво і весело. Нижче-варіанти для роздумів і пошуку натхнення.

Перегони тарганів

Чим же здивувати весільну народонаселення? Здивувати так, щоб саме про ваше весілля говорили місяцями. А як щодо перегонів тарганів? Можна організувати справжній тарганів тоталізатор, смачно представити кожного "учасника" забігу, присвоївши йому найпочесніші регалії. Гості будуть реготати до упаду. А той, хто зможе вгадати, як розгортатимуться події забігу, зірве великий куш! Отже, перегони тарганів для ексцентриків!

Перевірка пам'яті

Конкурс на пам'ять зазвичай складається з наступних питань: коли і де познайомилися молодята, коли вони вперше поцілувалися, у що вони були одягнені, коли прийшли один до одного на перше побачення ...

Швидкість і винослівиость

На багатьох весіллях проводяться різні змагання - на швидкість, витривалість і навіть силу. Що стосується конкурсів (або змагань) на швидкість, то кожному з учасників видається, наприклад, дитячий триколісний велосипед, за допомогою якого потрібно швидше за всіх дійти до зазначеного фінішу. Це виглядає дуже весело і цікаво.

Акробатичні трюки

Ще один цікавий конкурс, який може проводитися в рамках весільного заходу - це різні акробатичні трюки та стрибки. Зазвичай для цього використовується батут надувний, на якому також можна і боротися.

Повітряні кульки

 

Дуже цікава гра з маленькими подарунками для нареченого і нареченої. Їх ховають всередину повітряних кульок і надувають їх. До кожного кульці з подарунком прикріплюють записку з проханням виконати, показати або виконати небудь. Тільки після того, як наречена або наречений виконують те, що написано в записці, вони можуть забрати подарунки собі.

Перевірка сумісності

Ще однією цікавою грою є "Перевірка сумісності". Наречений і наречена беруться за руки, а тими руками, які залишаються вільними, вони повинні постаратися запеленать або просто одягти ляльку в одяг.

Розіграш нареченої

Нареченій зав'язують очі і кажуть, що зараз її будуть цілувати в щічку присутні чоловіки, а вона повинна їх вгадувати. Насправді цілує наречену тільки наречений, але до кінця гри вона може так і не здогадатися про це.

Розіграш нареченого

Це ще один варіант конкурсу перевірки пам'яті. Ведучий бере глечик з водою і оголошує, що наречений тепер заручник, і його життя залежить від того, чи правильно відповість на запитання наречена. Нареченого саджають за стіл, голову велять покласти на стіл, як на гільйотину, а ведучий тримає глек у нього над головою, як би загрожуючи пролити воду. Але коли ніхто не бачить, глечик непомітно потрібно підмінити точно таким же, тільки наповненим цукерками або квітами. Нареченій задають питання: «В який день ви познайомилися?», «У чому він був у день знайомства?», «Яке його улюблене блюдо?» І т.д. Наречена, звичайно, відповість на всі ці питання правильно. Але несподівано потрібно задати їй каверзне запитання: «Як звуть батьків нареченого?» Наречена називає їх по імені та по батькові. І тут ведучий кричить: «А ось і ні! Їх звуть МАМА і ПАПА! »І« виливає »на переляканого нареченого глечик з цукерками. Цей конкурс незмінно справляє ефект на молодих і гостей.

Хто народиться першим?

Весільний конкурс «Хто народиться першим?». Це найулюбленіший російський звичай, і хоча йому вже дуже багато років, на весіллях він все такий же популярний. Дружка вносить до зали сині дитячі колготки, а подружка нареченої - рожеві. З цими колготами вони обходять гостей, кожен з яких кладе гроші: у сині колготи - за хлопчика, в рожеві - за дівчинку. Потім вважають гроші, в яких колготках сума більше: якщо в синіх, значить, першим у молодих народиться хлопчик, в рожевих - дівчинка. Всі гроші, відповідно, передаються у фонд молодої сім'ї.

Що в нас у штанцях?

Весільна гра «Що у нас в штанцях?». Для цієї гри знадобляться одна пара дитячих колготок від попереднього конкурсу, «ноги» повинні бути зав'язані вузлом, щоб вийшов імпровізований мішок. Заздалегідь готуються записочки з різними смішними фразами, які опускаються в колготки, а гості дістають їх, починаючи фразу словами «А у мене в штанцях ...» і закінчують тим, що в записці. Зазвичай гості вмирають зі сміху під час цієї гри.

Приклади фраз: Щастя привалило!; Сухо і комфортно; Є ще кулі в шароварах; Потрібен санітарна обробка; Чи не порно, та завзято; Совість не ночувала; Тільки за валюту; Віддам у надійні руки; Рівень добробуту зростає; Потрібен догляд; Закінчився термін придатності ; Любов і голуби; Щось загубилося; У чергу, сучі діти, у чергу!; Руками не чіпати!; Не вилазь, уб'є!; Золото-діаманти; Похмура час; Контактна особа; Інтим, дозвілля не пропонувати; Приклад для наслідування ; Сьогодні тільки Обломов; Чогось хочеться, а кого не знаю; Легке захоплення; Дві великі різниці; Потрібен постільний режим; Демографічний вибух

Аукціон пісень на тему ...

А тема може бути будь-яка. Для організації цього аукціону тимчасово гості діляться на дві половини. Наприклад: права половина столу і ліва половина. Не зайвим буде і музичний супровід. У цьому аукціоні перемагає та «команда», яка згадає більше пісень на задану тему. Теми: весна, зима, літо, осінь, любов, жіночі імена, чоловічі імена, квіти, дерева і т. д.

У деяких аукціонах переможців виявити дуже складно, тому ведучий може на свій розсуд зупинити аукціон і звернутися за допомогою до молодят. Вони за своїм розсудом виберуть найоригінальніший, найромантичніший, самий дотепний, найправильніший варіант, і його автор стане переможцем.

Знайомство

Ця гра може послужити продовженням знайомства сімей, тільки вже у веселій ігровій формі. Брати участь у ній можуть усі бажаючі, і при цьому неважливо, наскільки добре люди знайомі один з одним. Ведучий запрошує охочого, він стає так, щоб його всі бачили, і починає докладно розповідати про себе ... мімікою і жестами, не маючи права вимовити жодного звуку. Виразність і змістовність розповіді визначає журі. Переможцем (або переможцями) оголошується той, чия розповідь найбільше сподобався. Гості мають право дорадчого голосу.

Весільні випробування

Весільні випробування - одна з древніх весільних традицій. Причому в давнину існувало два види випробувань: справжні, серйозні перевірки умінь нареченої, її хазяйської хватки і домовитості; і жартівливі - весільні. Серйозну перевірку наречена проходила в передвесільний період, коли майбутня свекруха прискіпливо перевіряла кожен стібок шиття, петельку в'язання, чистоту посуду, якість тесту, вміння косити і т.д. Від результатів цих випробувань багато в чому залежало ставлення свекрухи до невістки. Приблизно таку ж перевірку проходив і зять.

Весільні ж випробування готовності молодих до сімейного життя обставляються зазвичай як весела гра. Наречена демонструє ті ж уміння - шити, в'язати, готувати, доглядати за чоловіком і дітьми. Але відбувається це вже не під прискіпливим, а часом і недружнім поглядом свекрухи, а під заохочувальні вигуки, веселий, підбадьорюючий сміх друзів. Молодий чоловік показує вміння виконувати чисто чоловічі обов'язки по дому: полагодити, змайструвати щось, наколоти дров, затопити камін і т.д. По ходу справи можна також з'ясувати, чи зуміє майбутній тато запеленать малюка, зібрати дитину в школу, дитячий сад або на прогулянку, заплести доньці кіску або зав'язати бант і т.д.

Лотерея

Зробіть стільки лотерейних квитків, скільки передбачається гостей, красиво оформивши їх. Пронумеруйте квитки. Продайте ці квитки за мінімальну ціну. Гроші від продажу квитків віддайте до фонду молодят. Коли всі квитки продані, почніть розіграш. Не всі номери повинні бути виграшними, можливо виграшним буде кожен третій, четвертий квиток. Підготуйте необхідні призи. Вам доведеться трохи витратитися на призи, зате лотерея буде дуже хорошим відволіканням від програми.

Танець з сюрпризом

Всі гравці танцюють і одночасно передають один одному невеликий предмет (апельсин, стакан і т.д.) Ведучий час від часу вимикає музику. Той, у кого в цей момент опинився в руках предмет, вибуває. Перемагає останній залишився на танцювальному майданчику гравець.

Казки в картинках

Ведучий починає розповідати, всім відому казку, наприклад, Колобок, а призначені герої-учасники при згадці їх героя повинні обіграти сюжет казки. Дуже забавно виходить, коли Ведучий постійно згадує відпочиваючих героїв. Приклад: котився, котився колобок і зустрів вовка. А дід з бабою в цей час сиділи на порозі свого будинку і в очікуванні колобка дивилися в далечінь.

Кращий Фошер

До двох машинок прив'язуються довгі нитки, а на кінці прив'язуються олівці, а можна і котушки від ниток. По команді ведучого гравці починають їх змотувати. Виграє той, чия машинка швидше прийде до фінішу.

Нагодуй чоловіка

Для цього конкурсу вам буде потрібно пов'язка, нежирний торт, слюнявчик.

Правила гри тікіе. Дружині зав'язати очі пов'язкою, дати тарілку з шматочком торта. Чоловіка із зав'язаним слинявчиком садять на стілець навпроти. Дружина за вказівками чоловіка повинна нагодувати його тортом.

Любитель випити

Необхідно наповнити келихи чайною ложкою. Хто перший наповнить, той вимовляє тост і випиває вміст. На весіллі такий конкурс викликає підвищений інтерес у чоловічої половини.

Художники

Для цього весільного конкурсу необхідно приготувати 2 листи ватману і 2 фломастера. Для участі запрошуються 2 команди по 4-5 чоловік - команда нареченого і команда нареченої. На стіну прикріплюються листи ватману і учасники по черзі з зав'язаними очима підходять до плакату і малюють: 1 учасник - голову, 2 - тулуб і т.д. Одна команда малює портрет нареченого, інша - нареченої. Переможця обирають молодята.

Додати коментар


Захисний код
Оновити