Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Вчимося розмовляти про це

Ключ до взаєморозуміння це спілкування. Звичайно, спілкування буває різним. Ви можете розповісти своєму партнеру, що ви відчуваєте і про що думаєте. Це не завжди просто. Мало того, що нас з малих років привчили до думки, що наші тіла не зовсім гарні, нас до того ж переконали в тому, що розмова на сексуальну тему - це непристойно. Існує три способи опису сексуальної поведінки, сексуальних почуттів і сексуальних частин тіла. Перший - клінічний, другий - вульгарний, третій - ухильну, або евфемістичний. Тому, коли ми займаємося любов'ю з партнером, у нас виникає дилема: як назвати те, що ми робимо? Статеві зносини, траханье чи це?Ви виявите, що слова звучать чи неприємно і незграбно, або, навпаки, що вони збуджують самі по собі. Нецензурні вислови, як це не дивно, часто досить жваво піднімають ваше сексуальне настрій. Таким чином, це ще одна сторона відносин, яку вам удвох треба досліджувати, вивчити і знайти свій власний стиль. Вашому партнеру слід знати, від чого ви ловите кайф, адже це шлях до сексуального блаженства. Але не тільки слова можуть виражати ваші бажання. Можна дати партнеру якийсь знак, що він на правильному шляху, наприклад, зробити якесь тілорух. Хтивий стоп або недоладне бурмотіння часом говорять самі за себе: Мені подобається, коли ти робиш це зі мною. Проте вам слід мати на увазі дуже важливу річ - ваш партнер не вміє читати думки. Якщо ви хочете, щоб він вас правильно зрозумів (і повірте, він справді цього хоче), ви повинні сказати йому про свої бажання. І звичайно, у свою чергу він теж захоче сказати вам про щось, тому слухайте не тільки вухами, а й тілом. Якщо ви не впевнені в правильності своїх дій, запитайте свого партнера і перевірте.

Як і при вивченні власного тіла, не поспішайте. Коли ми стаємо близькі з кимось, виникає велика спокуса відразу ж приступити до основного акту. Говорячи про секс, ми зазвичай маємо на увазі статеві зносини, що призводять до оргазму. Найчастіше, на превеликий жаль, ми думаємо про це, як про єдино значущою і поцінованої речі. Здійснюючи прогулянку в гори, ми розуміємо, що не тільки зупинка на вершині змушує нас охати і ахати від надлишку почуттів, що подорож сама по собі так само важливо, як і приємно, що, чим краще і довше подорож, тим більше ми будемо насолоджуватися фінальної сценою. Ви можете розглядати заняття любов'ю в тому ж ключі. Чим довше ваш шлях до заключного етапу, тим більше ви отримаєте задоволення від самого процесу, від того, що ви досягли вершини. Тому так само, як і наодинці з собою, вивчайте і пестіть тіло партнера кінчиками пальців, долонями, торкайтеся до нього пір'їнкою, злегка тріть і пощипувати, розтирайте з ароматичними маслами і легенько шлепайте. А головне, говорите один одному, яке задоволення ви отримуєте від його / її дотиків, і слухайте, що він / вона говорить про ваші пестощі. Досконально вивчивши один одного, зосередьтеся на тому, що збуджує і стимулює вас обох, і дозвольте собі пестити один одному ті ділянки тіла, які особливо легко збудливі.

Пам'ятайте, що кожен з вас індивідуальний. Що спрацьовує з одним, не завжди справляє враження на іншого. Справді: те, що зводить з розуму вас, може залишити байдужим вашого партнера або навіть розсердить його. Не думайте, що йому щось сподобається тільки тому, що це щось доставляє особливу насолоду вам. Дозвольте своєму партнерові зрозуміти, що насправді подобається йому самому, і вивчити, що подобається вам. Коли ви обидва замуркаємо від задоволення і розслабитеся, можна переходити до роздування полум'я пристрасті. Але навіть у цій точці спробуйте розтягнути чудову агонію. Не прагніть випробувати сексуальне збудження, не вивчивши до кінця свою чуттєвість, не перемикайтеся на фазу проникаючого сексу, перш ніж досліджуєте силу збудження без статевого акту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити