Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Види сексу

Види сексу - «сваппінг», «Шерінг», «оргія» «свінг» - представляють груповий секс. Що ж все-таки таке груповий секс?
Як визначають сексологи, груповий секс і всі види сексу - це явище, яке характеризується появою і реалізацією сексуального потягу трьох або більше осіб один до одного.А яке у вас ваше ставлення до цього явища? Може бути, ви вважаєте це мерзенним або скоріше вас це приваблює? Можливо, ця стаття якось допоможе вам у собі розібратися, які бувають види сексу, переваги та недоліки кожного з них.

 

Найчастіше в груповому сексі участь беруть молоді люди, повні енергії, схильні до експериментів,а також бісексуали, або люди, які тільки підозрюють себе у прагненні до свого ж підлозі, іноді фригідні жінки, які сподіваються вилікувати таким методом свою недугу, або просто люди, що мають нестійку психіку.

Для любителів групового сексу, в принципі, можна віднести цілий набір сексуальних дівіацій: ексгібіціонізм, вуайеризм, ексаудірізм,мазохізм і садизм (види сексу).

Це не просто якесь отвязной збіговисько людей, це справжня група, яка має свою власну структуру. Груповим ядром, так званим «тамадою», безсумнівно, має бути людина з великим авторитетом в цій компанії, знаючим різноманітні види сексу, але зовсім не обов'язково,що це буде самий темпераментний в плані сексу. Саме він призначає час і місце зустрічі, розподіляє ролі і керує процесом, У групі обов'язково бере участь і «зірка», нею є найсексуальніша і бажана жінка. Цілком імовірно, що є й жінка, яка відповідає за комфорт та емоційне настрій, але не обов'язково. Ну і,природно, сексуальний лідер з чоловічої сторони. На жаль, іншим залишається тільки задовольнятися ролями другого плану, що припускають всі види сексу.

У житті кожен з нас долучається до одного чи іншого стилю спілкування, про секс можна сказати те ж саме. Одні вважають за краще пристрасть, часом переходить у брутальність,а інші люблять легкість і невимушеність. У сексі все добре, крім одноманітності. Для інтимних відносин воно є просто вбивчим.

Нескінченний повтор може погасити навіть самі трепетні почуття. Світ сексуальних відносин різноманітний і широкий. Не бійтеся змін, не бійтеся бути трішки різноманітнішою. Природно,кількість нюансів в сексі не може обмежуватися числом шість. Зрозуміло, що їх значно більше, і у вас є можливість відкривати їх далі і більше.

Види сексу - ВИД ПЕРШИЙ: ДУШЕВНИЙ СЕКС (душа співає і тіло радіє)

Для людей, близьких по духу, секс є найвищою точкою в їх відносинах,це одночасно фізичне та емоційне злиття двох люблячих сердець. Секс воістину здатний викликати неповторні почуття, особливо якщо двоє вважають, що ця зустріч призначена долею.
Звичайно, чудово, коли взаємні теплі почуття виникають самі по собі. Але їх так само можна і навмисно в собі викликати.

Види сексу -ВИД ДРУГИЙ: ЕМОЦІЙНИЙ СЕКС (хочу прямо тут і зараз)

А наскільки може бути привабливим секс, яким керують бажання і прагнення, коли протистояти немає сил! І хто тільки таке придумав, що в сімейних відносинах йому немає місця? Часто буває,що в шлюбах з досить великим стажем подружжя воліють стрімку близькість в незвичайних умовах, коли жадання бере гору над розумом. Не поспішайте відвертатися від партнера до стіни, навіть якщо ви не налаштовані на близькість. Бути може, тому вже які-то десять хвилин ви нестримно віддастеся своїм почуттям і емоціям? Так віддавайтеся ж їм!

Види сексу - ВИД ТРЕТІЙ: СМІШНИЙ СЕКС (сміятися - не гріх)

Не треба сприймати секс, як щось дуже серйозне. Він може бути і забавним, і дурним, і легковажним, і дотепним.

Тут необхідно, щоб обидва партнера, налаштовуючись на секс,не втрачали почуття гумору. Якщо в невідповідний момент вас відволікли або у когось з вас у простирадлі заплуталася нога, що не конфузьтесь. Якщо вам обом ситуація здасться смішною, смійтеся досхочу! Буває, що подружжю в їх розладналася інтимних відносинах, гумор може допомогти набагато ефективніше, ніж серйозні розмови.

Види сексу -ВИД ЧЕТВЕРТИЙ: ЛАСКАВИЙ СЕКС (все, що віддав, - твоє)

Сучасну жінку не можна, звичайно, порівняти з крихким і зніженим квіткою, але ласка і турбота їй життєво необхідні, як і волога будь-якій рослині. Величезну насолоду доставляють поцілунки, масаж і легкі дотики. Такі прелюдії можуть відкрити дорогу до приголомшливого, незабутнього сексу.Буває, що людині, яка обпікся на попередньому шлюбі, важко заново навчитися довіряти іншій. Ось тут-то турбота і ніжність допоможуть у подоланні настороженості. Спробуйте трохи пограти в гейшу! Людина повинна зрозуміти, що ви охоплені не тільки сексуальним бажанням і пристрастю, але і прагненням розділяти з ним прикрощі,зняти напругу з душі і тіла. Не треба боятися віддавати, адже ваш крок назустріч, це стосується і сексу, неодмінно повернеться у відповідь відгуком.

Види сексу - ВИД П'ЯТИЙ: "люту" СЕКС (поцілунок в люті!)

Не дивно, що заняття сексом для деяких пар відбуваються після сварки, іноді буває, що перед сваркою,а інші примудряються аж під час сварки. Коли ви сильно роздратовані, ваша розмова може початися на підвищених тонах, а закінчитися вже пристрасними обіймами в ліжку.
Однак треба врахувати, що секс виявиться довгоочікуваної розрядкою тільки в тому випадку, якщо в вас самого початку є прагнення позбутися конфлікту. Якщо ж проблеми,які між вами виникли, носять досить затяжний характер, і ніхто навіть не намагається усунути причину, то, на жаль, секс не принесе результату, який би ви бажали.

Види сексу - ВИД ШОСТИЙ: СЕКС У ВИГЛЯДІ ЕКСПЕРИМЕНТУ (твори, вигадуй, пробуй)

Не відкидайте ідею експерименту в сексі, навіть якщо і ви,і ваш партнер понад усе у відносинах цінуєте стабільність і спокій. Обговоріть заздалегідь, що вночі будете робити, адже один ця розмова, можливо, пробудить ваші бажання. Ці питання обговорюйте і в ліжку, не соромтеся, як ніби ви два вчених, які проводять досвід і при цьому діляться своїми ідеями про хід експерименту.Не бійтеся нічого нового, не бійтеся на перших порах зазнати фіаско, винаходьте, міняйте звичні умови, фантазуйте. Вас двоє - ви самі для себе визначаєте, якими стануть ваші інтимні відносини, цікавими і яскравими або тьмяними і нудними. Любов і щастя у ваших власних руках.