Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Домоводство

Як вибрати посудомийну машину?

Кожна людина миє посуд по кілька разів на день. При цьому на все це витрачається електроенергія, гаряча вода, і що найважливіше, час. До того ж через використання хімічних засобів псується шкіра на руках. У такому випадку знадобиться посудомийна машина.

Працює посудомийка за дуже простим принципом. Досить помістити брудний посуд на висувні полиці натиснути на кнопку і помістити миючий засіб. Залежно від того, до яких трубах підключена посудомийка - починає надходити гаряча або холодна вода.

Так як руки не контактують з посудом під час мийки - можна використовувати сильні миючі засоби і дуже гарячу воду. Після того як посудомийна машина закінчить мити і полоскати посуд потрібно дістати і розкласти її на своє місце.

 

КРІМ ПОСУДУ В посудомийку МОЖНА МИТИ ЩЕ І ДЕЯКІ ОВОЧІ. ТАКОЖ можна мити і гумові калоші, САПОГИ І гребінця.

Для хорошої роботи посудомийки не потрібно ніяких губок і щіток. Можна скористатися сіллю, щоб пом'якшити воду,але посудомийка впорається і без неї. Але деякі предмети мити в ній не можна. Це дерев'яні дошки, посуд з олова, алюмінію, міді, кришталю з домішкою свинцю, а також посуд зі звичайної сталі. Не бажано мити склеєну посуд, після миття можна знайти осколки від неї.

Розмір посудомийної машини залежить від того,скільки комплектів посуду необхідно буде мити. Чим більше розмір, тим більше комплектів поміститься. Для маленьких кухонь, на сайті www.e-katalog.ru, можна вибрати вузьку посудомийну машину, в ній поміститься близько 10-ти комплектів посуду, при цьому вона не займе багато місця. Також можна вибрати вбудовувану посудомийку.Вона впишеться практично в будь гарнітур.

У вбудованих посудомийних машин обов'язково повинні бути регульовані ніжки або знімна верхня панель. Це дозволить регулювати висоту. Дуже часто в посудомийках є самоочищається фільтр, він дозволить заощадити на воді. Посудомийки можуть бути механічними або з електронним управлінням.У механічних машинах є перемикати, зазвичай він круглої форми. Повертаючи його можна вибрати один з попередньо встановлених режимів. Посудомийка проведе кожен етап по заданому часу.

ЯКЩО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОННА, ТО МОЖНА додаються нові функції. Контролювати весь процес миття посуду.Різні моделі посудомийних машин можуть підключаться до холодної, гарячої або одночасно до холодній і гарячій воді. Але більшість виробників стверджують, що підключення до холодної води найбільш правильне. До того ж це вигідніше.

Сушка в посудомойке може бути конвекційної, конденсаційної або активною з реконденсаціей.Конвекційна сушка робить посуд повністю сухий, до того ж дуже швидко. Але конденсаційна економніше. Після ополіскування посуду, краплі води випаровуються. Реконденсаціонная сушка - це щось середнє між двома попередніми.

Хороші посудомийки не повинні дуже голосно працювати. Найдорожчі моделі працюють дуже тихо,навіть складно зрозуміти працюють вони, чи вже закінчили. У таких моделях встановлюють червоний промінь на підлозі, він світиться під час роботи посудомийки.

У більшості посудомийок передбачена захисна блокування або відключення. Тому дитина не обпечеться гарячим повітрям. Також передбачена захист від протікання.

Класів енергоспоживання,миття та сушіння в посудомийках є три: А, В і С. Майже всі посудомийки зараз випускають класу А. Вони самі енергоефективні, якісніше миють і сушать.

Додати коментар


Захисний код
Оновити