Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Чому жінки більш товариські ніж чоловіки

Чому жінки більш товариські ніж чоловіки? Для початку ми маємо досить спірне і небезапелляціонное твердження, яке полягає в тому, що всі жінки більше розмовляють. Насправді мова йде про середньостатистичній жінці. Всі ми різні, і серед жінок зустрічаються замкнуті особистості не рідше, ніж серед чоловіків Незмовкаюча особи.Постараємося відповісти на цікавий для нас питання з погляду анатомії, психології та закономірностей розвитку соціуму. Деякі вважають, що відносна мовчазність чоловіків і відносна балакучість жінки були закладені в них ще з часів печерних людей. Уявіть собі, що наш предок в кам'яному столітті пішов з приятелем на полювання, і вони безперервно базікають про нові дротиках або списах. Питання: скільки вони зловлять при цьому дичини?

Ймовірний відповідь - 0 і ще раз нуль. Те, чим займався чоловік споконвіку, не вимагає багатослівності. Полювання, перенесення ваги, війна не сприймають багатослівності. Ви коли-небудь бачили чоловіка, який міркував про всяку нісенітницю,тягнучи у себе на плечах непосильну ношу? Ось і ми ні.

 

Тепер перейдемо до жінок. Приготування їжі, залицяння за дітьми та підтримка чистоти в будинку - споконвічні обов'язки жінки. Всі ці процеси потребують постійної присутності жінки вдома. Погодьтеся, що це набридає і стає трохи нудним.Людині в такій обстановці хочеться різноманітності, яке дається жінці через спілкування.

Якщо вірити вченим-фізикам, то в нашому світі просто не може існувати вакууму. Це відноситься абсолютно до всього. Так і в даному питанні - якщо чоловік практично постійно мовчить, значить хтось же повинен говорити. Цим хто-то в даному випадку є жінка.

Інший важливо причиною спілкування жінок є патологічне прагнення жінки обігнати свою суперницю. Це закладено в них з часів мавп, коли самець вибирає для спарювання найкращу самочку. Жінці просто необхідно обмінюватися інформацією, інакше вона не дізнається реакцію партнерок на свої дії. До речі,обмін інформацією за своєю ідеєю є дуже важливим фактором в соціумі. У суспільстві індивідууми просто зобов'язані спілкуватися між собою, інакше ніяких соціальних зв'язків не вийти. Питання просто стоїть про кількість цього спілкування.

Якщо вам цікаво, чому жінки більш товариські ніж чоловіки, читайте далі. Ми зупинись на тезі,що спілкування необхідно. От ви знаєте, що в Японії прийнято дуже красиво і ретельно упаковувати подарунки. Японцям набагато цікавіше сама упаковка, ніж подарунок, захований всередині. Ось так виходить і з жінками. Упаковка - це мішура, під якою прихований істинний сенс фрази. Якщо розібратися,то чоловік і жінка видають приблизно однаковий пакет інформації. Саме потрібної інформації, тому що 70-80% всіх інших висловів жінки припадає на непотрібну прелюдію або опис абсолютно непотрібних нюансів.

Жінка у своєму прагненні описувати ситуацію нагадує маніяка-педанта.Для неї дрібна подробиця перетворюється на ключовий сюжет оповідання. Ніколи не помічали, що, промовивши годину по телефону, жінки практично завжди вважають, що вони встигли обговорити дуже мало речей.

Якщо цей текст буде читати жінка, то напевно вона почне обзивати учасника нехорошими словами і говорити, що все тут надумано. Постараємося переконати жінку фактами і логікою. Закличемо на допомогу невід'ємну частину сьогоднішнього дня - Інтернет. За даними статистичних досліджень серед користувачів Інтернету досить багато представниць прекрасної половини людства. Де ж вони мешкають в надрах віртуального простору?

Згідно аналізу трафіку Рунета, більшість жінок сидять у блогах, тобто, можна сказати, що вони не прагнуть до отримання конкретної порціонної інформації. Ми не сперечаємося, що жінки дуже активно цікавляться косметикою, модою і тому подібними речами, однак подивіться на ці сайти уважніше. Абсолютно будь-який сайт пропонує перескочити на 10-20 інших тим, починаючи від нарощування нігтів і закінчуючи методикою збільшення грудей. І перескакують ж кожна друга або перший відвідувачка. Важко назвати таке отримання інформації цілеспрямованим. Що вже говорити про блогах, де коло обговорюваних питань великий до непристойності.За даними цієї ж статистики жінки віддають переваги вузькопрофільним сайтам дуже рідко. Їм набагато простіше вихлюпувати морі інформації і сприймати такий же шалений її обсяг. У цьому відношенні мозок жінки нагадує нам пащу кита, який пропускає через себе величезну кількість води,щоб вивудити з неї відносно невелика кількість планктону (тобто дійсно корисної інформації).

Наприкінці скажімо, що можливо ми не праві. Можливо еволюція зробила жінку спеціально такий балакучою і товариською, щоб чоловіки цінували хвилини тиші і спокою. Як би там не було, але жіночу натуру вже не переробиш. Нам,чоловікам, варто сприймати їх пакет інформації як невід'ємну частину їхнього існування. Саме їх надмірного спілкуванню ми в якійсь мірі зобов'язані чергового смачному страві на нашому столі, новому симпатичному платтю або гарною зачісці.

Ви ніколи не замислювалися,чому у тварин розвинені різні способи отримання інформації про навколишнє середовище? Та тому що кожному виду тваринного звично і зручно отримувати інформацію саме в такому вигляді. Точно так і жінці. Якщо їм зручно жити так, нехай собі живуть на здоров'я, тільки б не додавали проблем чоловікам.Якщо ж чоловік в принципі проти такої поведінки жінки, то він завжди зможе знайти таку, яка буде більше мовчати, ніж говорити.

Дорогі чоловіки! Запам'ятайте, що Природа нічого не створює просто так. Так, що якщо вона придумала таке створення, як Жінка з усіма її достоїнствами і недоліками, значить так треба.

Додати коментар


Захисний код
Оновити