Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Вчити самостійно англійську мову

В даний час все частіше і частіше починаємо зіштовхуватися в процесі своєї діяльності, та й взагалі у повсякденному житті, з використанням англійської мови. Як правило, коли був школярем і студентом, людина недостатня увага приділяв вивченню такого важливого предмета як англійська мова. Тому,зіткнувшись з такою проблемою як незнання даної мови, доводиться взяти волю в кулак і прийматися за вивчення його самостійно.

Вчити самостійно англійську мову досить непросте завдання, тому як лінь завжди переслідує людство. Цей процес вимагає суворої дисципліни, самоорганізації, завзяття та самоконтролю. Незважаючи на те,що ви будете залучати репетитора, вам все одно доведеться дуже багато працювати, щоб закладаються вашим учителем знання не тільки проросли, але й принесли свої плоди.

Головне зрозуміти, на скільки важливим для вас буде вивчення англійської мови і що ви для цього можете зробити.Вчити самостійно англійську мову почніть з визначення програми і свого рівня знань, попередньо поставивши перед собою ту мету, якої хочете досягти за допомогою даної мови. Якщо вам даний мова потрібна лише для вміння висловлюватися (розмовна мова) при поїздках за кордон,то не варто занадто заглиблюватися в теоретичні та граматичні основи. Якщо ж ви хочете знати англійську мову на високому рівні, то доведеться тяжко попрацювати.

 

Якщо ви почали вивчати мову, то намагайтеся якомога частіше використовувати його в повсякденному житті. Наприклад, слухаючи пісні англійською мовою, ви зможете відчути його звучання.Запасіться безліччю художніх фільмів англійською бажано з російськими субтитрами, співайте караоке, імітуючи при цьому вимову англійських слів. За допомогою супутникового телебачення зараз стали доступними телепередачі на різних мовах. Виберіть новини англійською мовою і за допомогою відображуваних тілі сюжетів намагайтеся зрозуміти,про що йде мова. Проблемі може допомогти знайомство і листування по Інтернету з представниками англомовних країн, які не тільки допоможуть вам придбати словниковий запас, а й познайомити з традиціями і культурою своїх країн. Почніть читати російські казки в перекладі на англійську, які зрозуміти вам буде дуже просто,так як ви їх текст знаєте з дитинства.

Але все ж просто поповненням словникового запасу не обійтися. Доведеться вивчити ази граматики, для чого просто необхідно придбати підручник і бажано до нього зошити з вправами. Краще б вони звичайно містили відповіді, щоб ви могли перевірити правильність своїх відповідей. Вас повинен порадувати той факт,що російська граматика у багато разів складніше англійської.

Якнайбільше намагайтеся читати текстів англійською мовою. Прочитавши абзац, спробуйте його перевести, виписуючи при цьому всі незнайомі слова. Напишіть до них транскрипцію і переклад. Так як в словнику може бути кілька значень для того чи іншого слова, тому вам потрібно вибрати те,яке більше підходить за змістом. Іноді слова входять до складу фрази, яка має свій власний переклад, таким чином, не треба перекладати кожне слово окремо. Але також важливо знати всі основні граматичні конструкції, так як їх складові за певних умов можуть просто не переводитися. Вчити самостійно англійську мову досить непросто, тому що крім вищевикладеного ще потрібно також тренувати вимову. Може дуже допомогти той же Інтернет, де ви зможете знайти собі друзів з англомовних країн і спілкуватися з ними он-лайн. Якщо вас не влаштовує таке рішення проблеми, то можете відвідати спеціальні групи,в які такі ж як ви люди намагаються відточити свою вимову під керівництвом тренерів, які мають досвід у спілкуванні з іноземцями. Навіть якщо ви будете просто слухати, то все одно ви відточуєте вимова, а не тільки сприйняття, як це не парадоксально звучить.

Звичайно, не кожній людині дано дар абсолютної пам'яті,особливо якщо довгий час була відсутня тренування. Не впадайте у відчай. Адже існує слухова, зорова, моторна пам'ять. Прислухайтеся до себе і зрозумійте яка з них у вашому випадку найбільш продуктивна. Для того, щоб добре запам'ятовувати написання слів, слід прописувати їх кілька разів. Потім перевірте себе, закривши англійський варіант слова.Деякі асоціації також допомагають запам'ятовувати слова, якими б безглуздими на перший погляд вони не були. Таким чином, слід завжди пам'ятати, що читання, написання та вимову англійських слів у вас має бути доведено до автоматизму.

При самостійному вивченні англійської мови важливим моментом є навчитися думати англійською. Будинки,на роботі, на прогулянці, при виконанні будь-яких робіт у повсякденному житті намагайтеся пригадувати фрази і слова англійською мовою, які згодом з уривчастих перейдуть в чіткі і зрозумілі.

Щоб домогтися значних результатів, слід приділяти достатньо багато часу на підготовку. Якщо вашою метою є освоїти мову за один рік,то займайтеся ним не менше двох, а то й трьох годин на день. Займайтеся їм нехай недовго, але часто, що не поступайтеся своєї ліні. Зробивши вчинок один раз, у вас увійде це в звичку. Найголовніше, пам'ятати про поставленої перед собою мети і рухатися до неї. Нехай повільно, але впевнено. Якщо ви зацікавлені вивчити самостійно англійську мову,то ви отримаєте від цього процесу лише задоволення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити