Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Які речі небажано зберігати в будинку

Будинок людини є з ним одним цілим. У ньому, як у дзеркалі, відображається суть його господаря. Тому всі предмети, що знаходяться в нашому домі, впливають на нашу свідомість і підсвідомість. А звідси беруть початок усі наші бажання, які, у свою чергу, зумовлюють наше майбутнє. А чи всі речі благотворно впливають на нас і наше майбутнє? Напевно, немає.Щоб переконатися в цьому, уважно озирніться навколо і ви виявите речі-вампіри, речі-бур'яни. Їх не можна приносити в будинок, а тим більше зберігати тривалий час. Що ж це за речі?

 

Зношений одяг та взуття

Тапочки, які давно зносилися в мотлох, але ви вже буквально вросли в них. Якщо з тапочок вже вилазять пальці,то їх треба негайно викинути - вони притягують в будинок негативну енергію. Те ж робить і рваний одяг. Дивлячись на старе взуття і одяг, чесно відповідайте самі собі - чи можливий такий надзвичайний випадок, що ви ЦЕ надягнете. Якщо навіть ніякої форс-мажор вам в голову не приходить - викиньте, що не засмічуйте свій будинок.Своєю енергетикою старі речі розмножують в будинку суєту, неспокій, зберігають всі зайві кілограми своїх господарів, від яких ті безуспішно намагаються позбутися.

Тріснути посуд

Посуд вимагає окремої розмови. Люди нашого менталітету шкодує користуватися красивою, хорошою посудом щодня. Дорога, естетична посуд економиться для каких-то інших ефемерних часів. А в повсякденний побут входить посуд стара, розрізнена, а іноді надщербленная і надбита. При цьому наше особисте життя йде шкереберть, постійно кульгає здоров'я, скрізь переслідують невдачі. А адже тріщини на посуді відображають тріщини в нашій долі. Посуд в будинку - символ сім'ї, достатку, благополуччя.Якщо цей символ у поганому стані - ми підсвідомо копіюємо його. Їжа, потрапляючи в такий посуд, втрачає свою позитивну енергетику і стає навіть шкідливою для здоров'я. А в цей час красиві сервізи порошаться в коробках. Шкодуючи її, ми наносимо непоправної шкоди своєму здоров'ю. І користуємося тріснула і сколеній. А її, як би вона не була дорога нам, треба негайно викинути. Її не можна навіть зберігати в будинку. Адже її недоліки руйнують ваші відносини і ваше життя.

Кучеряві рослини

Живі рослини наповнюють будинок не тільки киснем, але й позитивною енергією. Винятком є ​​кучеряве. Вони тільки притягують негатив в будинок,викликаючи хвороби та розбіжності. Тому в'юнкі рослини повинні бути тільки на зовнішній стороні, тоді вони з успіхом будуть виконувати функцію енергетичного охоронця. Ваш будинок буде надійно захищений від заздрості, поганого пристріту. Якщо ж все-таки витка рослина проживає у вашому будинку, то воно не повинно витися по стінах і стелі.Виготовте з дроту каркас у вигляді кулі і помістіть його в горщик, давши можливість рослині витися навколо нього.

Сухий ковил й очерет

Сьогодні вважається цікавим елементом інтер'єру квартири букети з ковили або кольорового очерету. А древні вважали, що вони засушені рослини залучають у будинок нещастя. Краще замінити подібні букети в'язками трав, Які не тільки прикрасять квартиру, але й будуть ароматизувати приміщення. Ще краще наповнити будинок живими квітами, які оптимізують енергетику будинку, виганяють з нього хвороби. Нехай у вашому домі росте бегонія. А гілочки хвойних дерев нехай стоять у вазі протягом новорічних свят. Але в теплу пору ці гілочки навряд чи будуть доречні.

Зберігання в будинку засушеного очерету наповнить ваш будинок бідою. Камиш пустить в будинок хвороби, смерть, нещастя будуть приходити один за іншим. Він є потужним джерелом шкідливої ​​енергії. Сімейній парі ковила віщує вдівство. Букети із сухоцвітів, які можуть бути в будинку,повинні бути ретельно складені на предмет перетворення негативних зовнішніх впливів. З живих квітів неприпустимі братки. Традиційно це цвинтарні рослини. Найкращий квітка сімейного благополуччя і взаєморозуміння - це бегонія. Вона здатна змінити негативну ситуацію, нейтралізувавши негативну енергію,накопичилася в будинку. А от якщо вам подарували пальму - нести її в будинок не слід, вони продукує негативну енергію.

У цій статті наведені найяскравіші і найпоширеніші приклади управління енергією будинку предметів. У кожної людини своє розуміння непотрібності речі.Якщо у вас є сумніви - залишити цю річ або викидати - поговоріть з нею. Розкажіть їй те, що вас турбує в даний момент. Якщо ви відчуєте полегшення від цього «діалогу» - це «ваша» річ і її потрібно зберігати. У вас стався обмін енергіями, і ця річ, наповнившись силою вашого будинку, буде віддано його охороняти. А якщо не знайшли відгуку - це річ чужа. Значить, її треба викинути або віддати комусь.

Позбавляйтеся від баласту - і ваше плавання по потужному течією життя буде набагато легше і приємніше.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити