Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Уроки макіяжу на відео

Як змінити форму брів за допомогою макіяжу

Щоб створити дуже тонкі брови, нам знадобиться гель для брів, з його допомогою з'єднуємо всі волоски в тонку ниточку. Візьмемо олівець з відтінком трохи темніше волосків ваших брів і злегка посилимо лінію посередині. При цьому створюючи тонку, плавну і м'яку форму.

Для більшої чіткості візуального ефекту чорним олівцем потрібно короткими штрихами заповнити центр брів, візуально це зробить їх тонкими і чіткими. Цей спосіб підійде для тих дівчат, які захочуть зробити тонку форму брів, не вдаючись при цьому до зміни ширини. Такий стиль був дуже модним у 50-ті роки минулого століття.


Сьогодні наймоднішими є широкі брови, створити такі можна навіть якщо у вас тонкі і дуже світлі брови. За допомогою гелю для брів і щіточки спрямуйте всі волоски знизу вгору, намагайтеся сильно піднімати їх і робити брови візуально пухнасті і ширше. Для швидкої фіксації гелю, скористайтеся звичайним феном для волосся.

 

При необхідності прогалини брів можете заповнити короткими і легкими штрихами, при цьому імітуючи додаткові волоски. Чим тонше будуть штрихи, тим природніше будуть виглядати ваші брови. А чим більше їх буде, тим брову буде виглядати більш пухнастою. Для такої форми відтінок вашого олівця повинен повністю збігатися з відтінком ваших брів. Такі брови виглядають натуральними і природними.

Додати коментар


Захисний код
Оновити