Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

При правильному виконанні антицелюлітного масажу ви отримаєте наступні результати:
a) значне поліпшення кровообігу в капілярах,
b) поліпшення обміну речовин в міжклітинної рідини і клітинах,
c) швидше віддаляються продукти обміну,
d) краще циркулює лімфа в організмі,
e) легше виводиться зайва вода,
f) зникають набряки,
g) швидше відновлюються клітини,
h) м'язи стають вільними від шлаків і розслабленими,
i) в сполучних тканинах з'являться м'якість і гнучкість,
j) відкриваються пори,
k) шкірний покрив стає кращою структури і якості, так як краще працюють гормональні і сальні залози,
l) краще працює вся лімфатична система, а значить, організм краще чинить опір різним інфекціям.Завдяки цій методиці відбувається поліпшення мікроциркуляції, прискорення процесу проникнення лімфи в клітини, зняття набряків, розгладження бугрів і ямочок на шкірі. Після цього з'явиться відчуття оновлення. За допомогою спеціальної щітки і самомасажу відбувається руйнування структури в'язких тканин і целюліту, і вони стають більш рідкої форми.

Це призводить до нового рівня ефективності роботи лімфатичної системи: рідина розганяється і тече більш рівномірно. Міжклітинні простори м'яко і ефективно очищаються від шлаків, які потім видаляються з кров'ю або лімфою. Завдяки цьому способу не просто зганяє жир і зайва вага, а робота організму стає більш ефективною, і целюліт поступово зникає разом із зайвим жиром.

Як робити антицелюлітний масаж в домашніх умовах?

1. Суха шкіра може бути промасажувати за допомогою спеціальної щітки, яка повинна бути оснащена довгою зручною ручкою. Для її виготовлення використовується натуральна щетина. Зазвичай такі щітки продаються в аптеці.

2. Перш за все потрібно прийняти зручне положення. Одна нога повинна стояти на більш високій поверхні, наприклад, на краю ліжка або на ванній. Спочатку потрібно виконання масажу підошви, який починається на кінчиках пальців і закінчується на п'ятах. Потім потрібно рухатися нагору: ікри, стегна, сідниці. Особливу увагу потрібно приділити ділянці від талії до коліна. Причому всі місця, на яких є целюліт, потрібно масажувати декілька разів, і кругові рухи потрібно замінювати на довгі.

3. Масажувати завжди потрібно по напряму тільки знизу вгору, поступово переходячи до верхньої частини тіла. Спочатку масаж долонь, тильних сторін кистей, рук - все рухи виконуються до пахвовій западині. Потім переходимо до плечах і спині - для цього користуємося щіткою з більш довгою ручкою. Рухи виконуються від талії до живота. Шкіра на передній стінці живота є дуже чутливою, тому тут потрібно діяти обережно. Масування вгору-вниз повинно виконуватися акуратно. В кінці процедури виконуються легкі кругові рухи в області паху і живота.

4. Руху при масажі повинні бути сильні і тверді, але дуже старатися не варто. Шкіра може трохи порожевіти, але не повинна ставати червоною.

5. Не варто затягувати процедуру до того часу, коли на шкірі з'явиться подразнення. На все повинно піти від трьох до п'яти хвилин.

6. Найкраще робити масаж вранці, як тільки встанете, або ввечері прямо перед сном. Багатьом людям подобається, коли після нього вони приймають ванну або душ.

7. Яку щітку слід вибирати залежить від того наскільки чутлива ваша шкіра. Спочатку фахівці рекомендують використовувати м'яку або напівм'яку, а потім, при звикання шкіри, можна користуватись більш жорсткою.

8. Для масажу потрібно користуватися виключно своєї особистої щіткою також, як ви користуєтеся особистої зубною щіткою або іншими предметами гігієни. З періодичністю два-три тижні її потрібно мити водою з використанням м'якого мила. Після миття її потрібно висушити на сонці або на сухому теплому повітрі.

9. Не варто масажувати ділянки шкіри з ушкодженнями або роздратуванням.

10. Під час процедури шкіра не повинна бути мокрою чи вологою, це може призвести до її розтягнення, а деякі ділянки можуть просто обвиснути. Шкіра і щітка повинні бути сухими.

Самомасаж

Природне доповнення антицелюлітного масажу в домашніх умовах - самомасаж. З його допомогою ми впливаємо на ділянки тіла з целюлітом, щоб сполучна тканина тонізувати і розгладжують. Найпростішим методом можна назвати душ або прийняття ванни з поєднанням масажної дії.

Щоб ваші долоні краще ковзали, коли ви виконуєте ударні методи і методи розтирання, потрібно використовувати воду з милом. Також можливе використання гелю для душу. А після того, як водна процедура закінчена, можливе повторення деяких прийомів з додаванням якого-небудь пом'якшує кошти.

Нога повинна бути поставлена на стілець або ванну, щоб м'язи розслабилися. Необхідно користуватися прийомами ударного глибокого впливу і розтирання. Масажні рухи повинні виконуватися по напряму вгору від колін до сідниць. Така процедура на кожній ділянці шкіри повинна виконуватися один-два рази. Для виконання масажних прийомів використовується вся долоня, м'яз повинна підводитися і стискатися, на зразок вимішування тіста або глини.

Коли масажується стегно, користуються прийомом вижимання: обидві долоні кладуться на шкіру і обертаються таким чином, щоб напрямок їх руху було протилежним. Коли масажуються сідниці і верхня частина стегна, користуються також двома долонями одночасно, кожна зайнята на своїй стороні виконанням прийому розтирання. Вся процедура виконується протягом декількох хвилин. Після закінчення масажу виконуються ударні прийоми.

Під час процедури на тілі не повинні з'являтися травми, больові відчуття і, тим більше, синці. І навпаки, якщо впливати надто ніжно, бажаний результат не буде досягнутий. Всі рухи долонь повинні бути тверді і впевнені. Особливо уважними та обережними потрібно бути людям з венозними розширеннями, розривами капілярів, а також при наявності вегето-судинної дистонії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити