Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах швидко і досить ефективно? Та дуже легко і просто: регулярно виконуйте п'ять вправ, які ми пропонуємо в цій статті, і досить скоро на вашу попку стануть звертати увагу всі чоловіки. На кожну вправу з цього комплексу досить однієї-двох хвилин за умови щоденного їх виконання.1. Станьте прямо, ноги поставте трохи ширше плечей. Руки вздовж тулуба, шкарпетки розгорніть назовні. Копчик втягніть і напружте м'язи сідниць. Разом з тим руки підніміть на висоту плечей (попереду свого тіла) вниз долонями. У такому положенні постарайтеся протриматися не менше двох-трьох секунд і поверніться потім у вихідне положення. На двадцятому присіданні затримаєтеся в положенні внизу на п'ятнадцять-двадцять секунд, здійснюючи при цьому пульсуючі короткі рухи вверх-вниз.

2. Станьте прямо, ноги поставте на ширину плечей, носки також прямо. Потім починайте присідати до того моменту, поки коліна не виявляться зігнутими під прямим кутом. Далі ступніть назад правою ногою таким чином, щоб вийшов глибокий випад назад. При цьому торкніться лівою рукою підлоги або лівого стегна. Потім підніміть праву руку перед обличчям долонею назовні. Поверніться у вихідне положення і повторіть все спочатку, тільки вже для лівої ноги, торкаючись підлоги правою рукою.

3. Зробіть випад вперед правою ногою, зігнувши при цьому коліно під кутом в 90 градусів прямо над щиколоткою. Ліве коліно повинне бути спрямоване в підлогу. Встаньте в стрибку, відштовхуючись обома ногами від підлоги. Під час стрибка поміняйте їх таким чином, щоб у момент приземлення випад вперед виконувався лівої. Далі продовжуйте (міняючи ноги) виконувати вправу.

4. Займіть вихідну позицію: ноги разом, руки по швах, шкарпетки вперед. Ліву ногу поставте на невеликий згорнутий рушник. Перенесіть вагу тіла на праву, при цьому коліно зігніть на 45-90 градусів. Разом з цим повільно сковзаєте лівою ногою в сторону (разом з рушником) на ту відстань, яке для вас комфортно. Виконуйте до рахунку чотири. Потім повільно підтягніть ліву ногу назад (теж рахуючи до чотирьох) і випрямляючи одночасно праву. Виконуйте вправу 30 секунд, після чого поміняйте ноги.

5. Займіть вихідне положення: ноги на ширині плечей, руки по швах. Трохи присядьте, утримуючи при цьому вага тіла на п'ятах, і підніміть праву пряму ногу строго назад. При цьому стегна спрямовані як і раніше вперед. Одночасно витягніть руки в сторони. Поміняйте ноги, повернувшись у вихідне положення.

У питанні «як підтягти сідниці в домашніх умовах» одних тільки вправ може бути недостатньо - потрібен комплексний підхід. У цьому вам допоможуть наші рекомендації.

• Зверніть увагу на ваше харчування. Навчіться вибирати здорову їжу, обмежте вживання всього гострого, жирного і смаженого. Замість цукерки краще побалуйте себе якимось фруктом. Це не тільки допоможе прибрати зайву вагу, але і значно поліпшить загальне самопочуття.

• Виберіть спорт за своїм смаком. Спробуйте позайматися плаванням, аеробікою або танцями - вибір величезний.

• Постарайтеся щодня виділяти час на вправи. Зовсім нескладно раз в день вибирати всього 5-10 хвилин. Щоденні заняття повинні ввійти у вас у звичку.

• Відмінний спосіб домогтися гарних сідниць - це ходьба вгору по сходах. При цьому постарайтеся забути про ліфт. Крокуйте вгору через дві сходинки і знайте: якщо ваші м'язи після цього болять - значить, ви все робите правильно. Міцно тримайтеся за поручні, щоб ненавмисно не впасти.

• Ходіть якомога більше пішки. Залийте в гаджет улюблену музику і вирушайте на прогулянку. Почніть з тисячі кроків у день і збільшуйте щодня їх кількість, щоб побити свій попередній рекорд. Це також допоможе вам підтягти попку.

• Не забувайте про велосипед. Чудово тонізує сідничні м'язи крутіння педалей. Чи не об'їжджайте жодної гірки на своєму шляху.

• Тренуйте м'язи в будь-який час: стискайте свої сідниці сидячи за комп'ютером або на лекціях, в громадському транспорті, офісі і т.д. При цьому утримуйте до тих пір, поки не відчуєте напругу, після чого розслабляйте.

Якщо ви краще сприймаєте будь-яку інформацію візуально, тоді скористайтеся цим десятихвилинним відео уроком, розробленим спеціально для тренування сідниць.

Додати коментар


Захисний код
Оновити