Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Як зменшити м'язи на ногах

Якщо вашою основною проблемою є занадто великі м'язи на ногах, тобто ваші ноги дуже об'ємні, і вам не допомагають жодні дієти і тренування, слід спершу визначити причину цього і тільки потім починати над нею працювати. Для цього необхідно пройти невеликий тест. Потрібно чесно відповісти на кілька запитань.1. Чи змінюється обсяг м'язів ваших ніг в залежності від дієти?

2. Чи є на них видимі відкладення жиру?

3. Якими були ваші ноги в дитинстві?

Якщо ви відразу змогли зрозуміти, що обсяг ваших ніг змінюється через дієти, і на них є видимі жирові відкладення, то проблема, швидше за все, саме в зайвій вазі, а також у вашій генетичної схильності до жирових відкладень конкретно «на ногах». Якщо ваші ноги були масивними в дитинстві і вам не вдається намацати прошарок жиру, тоді справа тут в розвинених м'язах стегон, які вам подарувала сама природа.

Як зменшити м'язи на ногах?


A. Якщо ваша проблема в жирових відкладеннях, то це привід для радості. Ви зможете набагато легше скорегувати свій зовнішній вигляд і зменшити м'язи на ногах. А допоможуть вам у цьому перевірені фітнес рецепти.

Кардіотренування
Ефективно допоможуть спалити жир кардиотренировки, які слід робити не коротше 30 хвилин 6 разів на тиждень. При цьому можна бігати, плавати або їздити на велосипеді - вид активності не має принципового значення. Саме основне - це рух, під час якого згорають калорії і в організмі створюється негативний баланс енергії. Тоді тіло спалює власні запаси жиру, в тому числі і в проблемних зонах.

Найефективніше робити тренування з різним ступенем інтенсивності:
a) в понеділок можна спокійно погуляти пішки,
b) у вівторок побігати на біговій доріжці,
c) у середу активно позайматися танцями,
d) у четвер поплавати в басейні,
e) у п'ятницю тайбо,
f) в суботу тривалий похід на велосипедах.
Такий підхід добре допомагає уникнути одноманітність і рутину.

Відмова від жирної їжі
Відповідно до поставленої мети бажано скорегувати і харчування: слід повністю виключити з раціону будь напівфабрикати і всі джерела вже перероблених жирів. Всі салати заправляйте двома-трьома чайними ложками оливкової олії. В якості перекусу використовуйте мигдальні горіхи (20-25 грам). Цього буде цілком достатньо для нормального обміну речовин, а така невелика кількість жирів дозволить активно спалювати жирові відкладення.

Пріоритет білкової їжі
Протеїн є найважливішим компонентом харчування. Скоротити калорії краще за рахунок простих вуглеводів, а ось щоденну порцію білка скорочувати небажано. Потрібно в обов'язковому порядку вживати морепродукти і грудки курей, знежирене молоко і сир, щоб підтримувати метаболізм в нормі.

Силові тренування
Не існує в принципі будь-яких спеціальних силових тренувань для зменшення м'язів ніг. Вашої основним завданням є недопущення збільшення їх обсягу в результаті занять спортом. Для цього потрібно повторювати понад 20 разів всі вправи в швидкому темпі при кожному підході. При цьому вправи можуть бути самими звичайними: випади, присідання або відведення ніг.

B. Зрозуміло, що для бодібілдерів зайвих м'язів не буває. Однак для звичайних людей (особливо дівчат і жінок) генетично об'ємні м'язи на ногах приносять багато прикростей. Навіть якщо мускулатура ваших ніг виражена з дитинства, у вас є можливість зменшити її обсяг. У цьому вам допоможуть кілька простих рекомендацій.

Відмова від вуглеводів
Намагайтеся уникати в раціоні будь-яких вуглеводистих продуктів після тренування. Чи не тіште себе думками про зміст в овочах невеликої кількості вуглеводів. Найкраще утримайтеся від їжі хоча б протягом двох годин після кожної аеробного тренування і протягом години після силового тренування. Після чого овочі можна їсти скільки завгодно, навіть з невеликою кількістю білка.

Вибухові кардіотренування
Вам не підійдуть звичайні кардіотренування для спалювання жиру. Слід обов'язково вибрати аеробний тренінг на витривалість. Необхідно, щоб ваш пульс становив приблизно 80% від максимального для вас (220 мінус ваш вік). Дати тілу таке навантаження може добре кікбоксинг, фітбокс, активний біг і стрибки зі скакалкою. З таким навантаженням слід працювати як мінімум сорок хвилин не рідше трьох разів на тиждень. Після тренування намагайтеся нічого не їсти хоча б дві години.

Зменшуємо споживання калорій
Як би це не здалося дивним, але потрібно постійно підтримувати негативний енергетичний баланс. Це головне правило худнуть у всьому світі. Ви з їжею повинні отримувати енергії менше, ніж витрачаєте. Тільки в такому випадку всі активні тренування дозволять вам «підсушити» м'язи ніг.

Займіться танцями
Багато хто вважає, що танці сприяють «накачиванию» ніг. У дійсності ж будь одноманітні рухи ногами без додаткових обтяжень можуть надати їм рельєф, але не обсяг. Тому цілком можливо замінити танцями силові тренування. М'язи завжди будуть в тонусі, але їх обсяги не збільшаться. При цьому ви будете отримувати задоволення від красивих рухів під приємну музику.

Також в питанні як зменшити м'язи на ногах і зробити ноги стрункішими вам допоможе комплекс вправ, про який можна дізнатися з цього відео уроку. Його перевага в тому, що він достатньо ефективний і легко виконується в домашніх умовах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити