Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Як зробити гнучкою спину

Запорукою здорового та гнучкої спини виступає гнучкий хребет. Розвинути його природну гнучкість нам допоможе комплекс спеціальних вправ. Виконуючи їх щодня, можна досить швидко відчути помітні результати.

Як зробити гнучкою спину?

1. Сідаємо по-турецьки, тримаємо спину прямо, а пальці зчіплюються ззаду в замок. На вдиху тягнемо верхівку вгору, на видиху опускаємо до основи шиї підборіддя. Розтягуючи спину, розпочинаємо скручувати корпус вперед. Верхівку направляємо вниз, намагаючись нею торкнутися підлоги, не відриваючи при цьому свої сідниці від його поверхні. Затримуємося в цій позі на одну хвилину. Обережно випрямляємо на вдиху хребет, уявляючи собі, що ставимо на місце кожен хребець. На наступному вдиху тягнемо вгору верхівку, витягуючи при цьому хребет.2. Не змінюючи вихідної позиції, переносимо тільки долоні на коліна. Направляємо на вдиху живіт вперед і по максимуму розкриваємо грудну клітку, плечі при цьому відтягуючи назад. Опускаємо підборіддя до основи шиї, і утримуємо положення одну хвилину. На вдиху повертаємо в початкове положення наш хребет.

3. Стоячи на правому коліні, випрямляє ліву ногу, відвівши її сильно в сторону. Руки витягаємо нагору й тягнемося за верхівкою всім хребтом. На видиху нахиляємо вліво корпус, і кладемо долоню на витягнуте стегно, праву руку при цьому продовжуємо тягнути над головою. Нахил слід виконувати одну хвилину. Повільно випрямлюємося на вдиху, піднімаючи руки вгору, і тягнемося за верхівкою. Потім нахил повторюємо вправо, помінявши місцями ноги.

4. Сідаємо на підлогу, витягнувши ліву ногу перед собою. Праву ногу згинаємо в коліні, і п'яту укладаємо на пах. Розміщуємо на правому коліні ліву долоню, витягнувши перед собою праву руку. На вдиху скручуються в хребті в праву сторону (долоню потрібно покласти на підлогу за спиною). Позу тримаємо одну хвилину. Потім піднімаємо вгору праву руку, і на видиху повертаємося у вихідне положення. Повторюємо таку скрутку вліво, помінявши місцями руки і ноги.

5. Лягаємо на підлогу, зігнувши в колінах ноги і поставивши ступні близько сідниць. Долоні при цьому розміщуємо під плечима. На вдиху тіло піднімаємо вгору, разогнув при цьому руки і ноги як при позі «місток». Затримуємося як мінімум на десять секунд. На видиху лягаємо на підлогу. Коліна притягаємо до живота, направляючи до ніг підборіддя. Округливши спину, гойдаємось на ній протягом хвилини вперед-назад. На вдиху лягаємо на підлогу і розслабляємося.

6. Для тих, хто не має уявлення, як зробити гнучкішою спину без тренера, який буде повільно показувати кожне наступне вправу, пропонується відео урок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити