Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Чому обвисають груди

Обвисання грудей або мастоптоз - це опущення тканин молочної залози і всього ареолярного-соскового комплексу, а ще деформація і втрата об'єму грудей. Хоча обвисла груди - це чисто естетична проблема, її непривабливість часто призводить до невдач в особистому житті жінки і робить її власницю сором'язливою і скутою.

Символом жіночої краси і привабливості є пружна, прекрасно розвинена груди. Виконуючи свою естетичну функцію груди, перш за все, це похідна молока, яке необхідно для природного вигодовування немовлят.Часто саме пологи і весь процес годування дитини призводять до обвисання грудей у жінок - опускаються молочні залози, а також западає і стає плоскою верхня частина залоз, позначається різка складка під грудьми. По закінченні лактаційного періоду молочні залози значно зменшуються в об'ємі, розтягується шкіра і околососковие гуртки.

На превеликий жаль, повернути обвислій жіночих грудей колишню форму не допоможуть ні фізичні вправи, ні будь-які інші чудодійні засоби. Існуюче спеціальна білизна для корекції може лише сховати від сторонніх очей цей недолік, хоча сама жінка буде від нього все одно страждатиме.

Причини чому обвисають груди

Неможливо зупинити процес обвисання грудей. Можна тільки сповільнити його на самих початкових стадіях за допомогою спеціальних тренувань грудних м'язів, які створюють ложе для залізистих тканин, і контролю за своїм харчуванням. Але з часом, після втрати пружності і еластичності шкірою і зв'язками, прояв мастоптоза стане помітним: груди валиться і стане в'ялою, виділиться складка під залозою, переміститься вниз тканину залози, западе верхній контур грудей і розтягнеться шкіра. Розвивається процес обвисання грудей з різною швидкістю, і сприяють цьому кілька факторів.

• Переважна більшість всіх жінок набуває такі груди з віком, як результат самого природного старіння. Відбувається інволюція (зворотний розвиток) залізистої тканини і слабшають механізми, які підтримують груди.

 

• Вагітність і подальший період лактації призводить до первісного збільшення розміру грудей і подальшого її обвисання, як результату ослаблення механізмів, які підтримують груди. У період природного вигодовування дитини він відтягує груди під час смоктання вниз, тому вона і надалі залишається в цьому положенні. Ступінь обвисання грудей в цьому випадку, також як і її оборотність, повністю залежать від початкового стану грудної залози до вагітності. Набагато еластічнєє тканини у молодих жінок і набагато вище підтримують груди добре натреновані грудні м'язи. У таких жінок дуже швидко відбувається відновлення грудей по завершенню періоду годування. У всіх інших випадках самостійно повернути грудей пружність і красу форм буває практично неможливо.

• Під дією сили тяжіння сильно опускається великі груди. До такого ж результату приводять і операції, які переносять жінки при збільшенні грудей на два і більше розміру. Не може утримати дуже великий бюст зв'язковий апарат - він розтягується, це стає причиною, чому обвисають груди.

• Приводить до обвисання грудей порушення постави або тривале статичне положення (навіть сидіння за комп'ютером протягом дуже тривалого часу), як результат ослаблення тих м'язів, які підтримують залозу.

Ступеня обвисання грудей

Щоб вибрати найбільш підходящий спосіб підтяжки слід визначити ступінь опущення жіночих грудей, яка визначається розташуванням соска щодо так званої субмаммарний складки. Відзначають кілька варіантів відвислою грудей.

1. Псевдоптоз, при цьому молочна залоза, а саме більша її частина, розташовується нижче субмаммарний складки, а ареолярного-сосковий комплекс - вище її.

2. Мастоптоз 1 ступеня - сосок знаходиться на рівні субмаммарний складки або нижче її трохи менше, ніж на один сантиметр.

3. 2 ступінь мастоптоза - сосок розташовується на 1-3 см нижче, ніж складка.

4. 3 ступінь мастоптоза - коли рівень розташування соска щодо субмаммарний складки знаходиться більше ніж на 3 см або на кордоні розташування нижнього полюса грудей.

Цілком можливо самостійно визначити ступінь обвисання грудей. Для цього слід покласти під груди свою долоню:
a) у тому випадку, якщо грудьми накривається зверху не більше ніж 2 пальці - це перша ступінь мастоптоза,
b) накривання від двох до чотирьох пальців - відповідає 2-го ступеня,
c) накривається вся долоня повністю - при третьому ступені мастоптоза.

Додати коментар


Захисний код
Оновити