Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Основи догляду за шкірою тіла

Майже всі жінки дбають про стан своєї шкіри. При цьому більшість з них найбільше уваги приділяють особі.

Пояснюється це тим, що тіло, як правило, приховано від сторонніх очей одягом, а особа бачать усі без винятку. Тим більше, шкіра на обличчі набагато чутливіші, ніж на тілі, і більше піддається впливам негативних факторів зовнішнього середовища.

Тим не менш, шкіра на тілі теж страждає від сухості і зневоднення, внаслідок чого швидко старіє і втрачає пружність. Найбільше це помітно на грудях, животі, сідницях і внутрішніх сторонах рук.Найчастіше шкіра на тілі людини комбінована. На спині і грудях - жирна. На стегнах і сідницях - суха. При цьому з віком нормальна шкіра завжди стає сухою. Це пов'язано з гормональними змінами, що відбуваються в організмі з плином часу.

В основному, старіння шкіри стає помітним до 35 років. Саме тоді багато жінок і починають замислюватися про догляд за шкірою свого тіла, але, як правило, вже виявляється занадто пізно.

Як бачите, догляд за шкірою тіла повинен бути важливою складовою життя будь-якої жінки, якщо, звичайно, вона не хоче передчасно втратити свою красу.

Щоранку потрібно починати з фізичних вправ. Вони стимулюють кровообіг. Шкіра при цьому отримує більше харчування і тим самим довше зберігає свою молодість. Під час зарядки потрібно якомога більше уваги приділяти своїм проблемним зонам. У кожної жінки вони свої, але в основному це стегна, живіт і сідниці.

Після фізичних вправ йде душ. Його слід приймати щодня, бажано вранці. Миття є одним з основних способів догляду за шкірою. Температура води при цьому повинна бути помірною. Якщо ж необхідно підбадьоритися, то буде доречний контрастний душ - почергова зміна холодних і теплих потоків води.

Ні в якому разі не можна приймати гарячий душ, так як вода високої температури сушить шкіру. Середня температура води повинна бути в районі 35 градусів.

Також можна приймати ванни. У них часто додають ефірні масла і морську сіль. Дані речовини корисні. Головне - не переборщити з їх кількістю.

Для підтримки шкіри в гарному стані рекомендується періодично проводити її глибоке очищення - пілінг. Для цього застосовують скраб. Його наносять на вологу шкіру, після чого засіб за допомогою спеціальної губки або щітки рівномірно розподіляють по тілу. Після 2-3 хвилин скраб можна видалити.

Щодня після душу, а також після пілінгу слід використовувати зволожуючі засоби. Вибирають їх в залежності від типу шкіри. При цьому засоби для догляду за тілом та обличчям відрізняються кількістю містяться в них поживних речовин. А ось різниці між засобом для догляду за ногами і руками ніякої немає (за винятком назви, звичайно).

Як бачите, догляд за шкірою - справа непроста і часом віднімає немало часу. Тим не менш, без нього не можна обійтися.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити