Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Види масажу

Ще в самі древні часи масаж виконувався в різних випадках: щоб повернути колишню молодість, підтягнути в'ялу шкіру або впоратися з яким-небудь захворюванням.

У всіх масажів практично повністю відсутні протипоказання, заборонено їх виконання тільки в разі гострого стану, коли підвищена температура, є гнійничкові інфекції, відкриті рани або садна.


Після класичного масажу шкіра стає шовковистою, адже для нього використовуються погладжування і розтирання. Шкіра стає тонізувати, відбувається поліпшення кровообігу, зникає м'язова напруга.


Лікувальним масажем протягом століть користуються, як лікувально-профілактичним засобом. З його допомогою можна лікувати опорно-руховий апарат і різні пошкодження: розтягування, вивихи, переломи. Він допоможе впоратися з радикулітом, сколіозом, остеохондрозом, м'язовою атрофією і багатьма іншими.

За допомогою пластичного масажу підтягуються м'язи нижньої частини обличчя.

 

Баночний масаж призначений для поліпшення циркуляції крові і лімфи, усунення застійних явищ, посилення обміну речовин і шкірного дихання. Шкіра після нього - пружна, еластична і тонізувати. Такий вид масажу виконують як доповнення до основного.

У російській СПА-масажі - змішання різних масажних технік. Після всього лише одного сеансу можливе відновлення енергетичного обміну, позбавлення від болів, від остеохондрозу, розслаблення тіла.

Тайський масаж призводить до гармонійного стану тіла, так як глибоке розслаблення відбувається дуже швидко. Після нього спостерігається підвищення тонусу кровоносних судин і збільшення рухливості суглобів. У такому масажі поєднується лінійний масаж, глибинний масаж м'язово-сухожильних меридіанів і мануальна терапія, в яку включена йога.

За допомогою медового масажу збільшується лимфоток і очищається шкіра, краще харчуються внутрішні органи і тканини.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити