Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Правильно миємося в душі

Щоб бути красивою і здоровою, потрібно вранці виконувати фізичні вправи. Завдяки їм відбувається стимуляція кровотоку в капілярах, шкіра, відповідно, краще харчується, тому і продовжується її молодість і краса.

Приймати душ краще після того, як будуть виконані фізичні вправи, кожен день.

Струмінь води не повинна бути дуже холодною, так як тіло і так кілька охолоджене по ранках, тому від холодної води можна отримати стрес. Дуже гарячою водою митися теж не можна, адже можна отримати пересушену шкіру. Краще вибрати середній варіант. Приймати душ потрібно недовго: від п'яти до десяти хвилин.


Для позбавлення від втоми і отримання заряду бадьорості можна скористатися контрастним душем, гарячим і холодним по черзі. До того ж, за допомогою такого душу можна позбутися целюліту і ефекту апельсинової кірки.

 

Гаряча вода розширює судини, а від холодної вони звужуються, тобто вони як би тренуються.

Контрастний душ не можуть приймати люди із захворюваннями крові або хворий серцево-судинною системою, із злоякісними пухлинами, тромбофлебитами і різними загостреннями.

За допомогою різних душових насадок можна отримати душові струмені різних типів. За допомогою масажної струмені, тонкої, але потужною, можливе виконання легкого масажу, шкіра від нього стане еластичнішою. Щоб виконати жорсткий самомасаж, використовують сильну турбострую. Це сприяє схудненню і дозволить впоратися з целюлітом.

У душі дуже корисно використовувати волохату рукавицю, мочалку, щітку, якими виконується розтирання тіла. Першими розтираються пальці ніг, а потім - вгору по тілу. Рухи повинні бути колоподібні. Відбувається стимуляція обмінних процесів і відлущування ороговілих клітин шкіри.

Щоб приймати душ правильно, потрібно користуватися спеціальними гелями, в яких є спеціальні зволожуючі компоненти. За словами медиків і косметологів, звичним милом краще не користуватися, тому що може відбутися порушення природного кислотно-лужного балансу шкіри.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити