Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Парфумерія

Як вибрати парфуми з феромонами

У наші дні кожній людині хочеться бути сексапільним. Адже сексуальна сторона життя в наш час займає дуже важливе місце.

З гардероба жінок вже давно зникли одноманітні сукні із ситцю, а на заміну їм прийшли наряди, деколи навіть розкішні. Та й у сучасних чоловіків, особливо у молодого покоління, давно прокинувся підвищений інтерес до моди. І все, абсолютно всі хочуть, щоб протилежну стать звертав на них увагу. Помітний вплив сприйняття оточуючих позначається не тільки на внутрішньому задоволенні, але і на успішності в кар'єрі і в особистому житті.Якщо чоловік скористається дорогим парфумом з феромонами, то відчує себе таким, що відбувся людиною, яка користується популярністю у жінок. Дами, які віддають перевагу аромат парфумів з феромонами, відчувають себе розкішними, бажаними, звабливими жінками, які купаються в увазі чоловіків. Такі люди відрізняються підвищеним виробленням ендорфінів (гормонів щастя) і позитивних флюїдів. Все це позитивно впливає на здоров'я. Такими людьми захоплюються і до них тягнуться.

Будь боязкою дівчині або невпевненою в собі через складній життєвій ситуації просто необхідні парфуми з феромонами. Причому, на парфумерному ринку є аналоги парфумів відомих брендів, але в них включені феромони. Таким чином, вам не доведеться міняти улюблений аромат. Свідомість людей, які вас оточують, сприймає ці аромати як звичайні духи. Але вони також впливають на підсвідомість, і їх сприймають чутливі рецептори.

Феромони (або статеві атрактанти) є натуральними пахучими речовинами, які виробляють статеві залози тварин, щоб приваблювати протилежну стать для спаровування. У наш час в більшу частину парфумерії, в тому числі і в продукцію відомих брендів, прийнято додавати високоякісні синтетичні феромони. Жінки завжди використовували аромати для залучення чоловіків. Всі знають історію Клеопатри з її надушеними вітрилами.

Багатьом жінкам не приходить в голову думка про те, який аромат воліє чоловік, і вони просто поливаються улюбленим парфумом, а це, між іншим, часто діє отпугівающе на потенційного нареченого. При цьому багато хто з них щиро вірять, що вони сексуальні, і не розуміють, чому чоловіки від них буквально біжать. У запахів є не тільки привабливе властивість, але і подразнюючу і навіть відлякуюча. Тому дуже важливо знати, як вибрати парфуми з феромонами.

Як вибрати парфуми з феромонами?

1. Перш ніж купити парфуми, потрібно уважно вивчити інформацію про те, що входить в їх склад.

2. Щоб чоловік від вас зійшов з розуму, і в ньому відбулося пробудження істинного чоловічого начала, потрібно вибирати духи з статевими феромонами в складі.

3. Краще всього, якщо до складу духів буде включений штучний мускус. Натуральний мускус є чисто східним засобом, який виробляють залози кабарги. Вже давно ним користуються в якості засобу для підвищення потенції. Цих тварин у східних країнах розводять на спеціальних фермах. Мускус вилучають за спеціальною процедурою, при цьому процедура зовсім не приносить шкоди тваринам.

4. Якщо у духи включили амбру, пачулі, мірру і кмин - це феромони, які мають рослинне походження, то їх можна використовувати для спокушання або створення романтичного образу.

5. Аромати, які виділяються тваринами в процесі їхньої життєдіяльності, для деяких чоловіків є серйозною причиною пробудження дикої пристрасті. Щоб впливати на їх підсвідомість, таких ароматів в парфумах повинно бути зовсім небагато.

6. Через натуральних статевих феромонів будь-яка людина може обзавестися серйозними проблемами, які мають сексуально-психологічний характер, і залежністю від іншої людини. Саме тому заборонено їх продаж у всіх європейських країнах. Таким же забороною обкладені всі духи з людськими феромонами (копулінами і андростерон). Виробник, який використовує натуральні феромони для своїх духів, ніколи не отримає дозвіл на їх поширення.

7. Якщо вам зовсім не хочеться обзавестися сексуальними розладами, то не варто купувати такі парфуми, наприклад, в будь-якому секс-шопі, адже ви не зможете визначити концентрацію складу. Але якщо придбали, то не варто їх часто застосовувати. Інакше шкода може бути завдана не тільки вашому здоров'ю, але й викличе небажані почуття у людей, з якими ви незнайомі, а це може бути небезпечним. Саме тому перед покупкою потрібно розібратися, як вибирати парфуми з феромонами і уважно вивчити їх склад.

8. Краще всього, якщо в них будуть афродизіаки рослинного походження. У складі рослинних афродизіаків є фарнезол, який є феромоном. Він в достатній кількості є в імбирі, пачулі, мускатний горіх, іланг-ілангу, майораном, сантали і т.п. У підсумку, завдяки всім цим речовинам, настає збудження. Далі відбувається їх змішування з потом людини і його власними феромонами. Найвідоміші подібні духи - Chanel Chance і L'eau Par Kenzo.

9. При купівлі будь-яких духів, до складу яких входять натуральні або синтетичні феромони, які мають тварина або людське походження, потрібно звернути увагу на те, як вони пахнуть. У їх складі зовсім не повинно бути спирту, так як він знищує феромони.

Як користуватися парфумами з феромонами?

І ось жадана покупка зроблена, тепер залишилося розібратися, як користуватися парфумами з феромонами:
a) перш за все, їх потрібно наносити на вимите тіло,
b) не можна використовувати крему і дезодоранти,
c) наносяться духи на місця, які не закриває одяг (шию, зап'ястя, мочки вух).
Феромони є дуже тонкою летючої субстанцією. І коли на них впливають сторонні речовини або зверху багато одягу, відбувається їх швидке розкладання і випаровування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити