Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Парфумерія

Як розрізняти парфумерію різних країн

У магазинах продається парфумерія, яку виробляють багато фабрик у різних куточках планети. Як же її розрізняти? За якими характерним рисам?

В основному, домінуючі на ринку ніші зайняті французької та американської парфумерією. Франція, взагалі - королева в парфумерному мистецтві. Вона має дуже багату історію, адже саме тут у сімнадцятому столітті почали випускати парфуми. У французькій парфумерній традиції аромат розвивається в три щаблі. Розробка аромату проводиться таким чином, що при реакції з шкірою однієї людини він розкривається не так, як з шкірою іншого.


Датою народження американської парфумерії можна вважати середину двадцятого століття. У багатьох американських духів практично однаковий аромат, так як в них немає поділу на ноти. У цій парфумерії є і противники, і прихильники. Американські парфумери вважають, що їх аромати повинні відрізнятися стійкістю для того, щоб зберігатися на цілий робочий день, силою і яскравістю для того, щоб жінка, яка працює у великому приміщенні, могла б за допомогою аромату заявити про себе.

 

Але існує не тільки американська та французька парфумерія, тобто не такі впливові, але від цього не менш самобутні і цікаві парфумерні традиції.

Наприклад, в Італії. Багато чого в ній запозичена у французьких колег, але останні пару десятків років з'являються тенденції американських парфумерних традицій. В основному, духи у італійців - з глибокими, дуже солодкими ароматами, найчастіше - квіткові і фруктові ноти і прянощі. Вважається, що такі аромати - сексуальні і збуджуючі.

Поява німецької авторської парфумерії датується кінцем сімдесятих років. Єдина її відмінність - в ній не зустрінеш переважаючі модні квіткові аспекти.

А в Японії все зовсім не так: там захоплюються квітковими, квітково-океанічними, зеленими або озонового ароматами. Деревні зустрічаються досить рідко, а солодкі і східні практично відсутні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити