Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Парфумерія

Парфумерія для самих маленьких: за і проти

Яскраві флакончики дитячих духів не можуть залишити байдужим жодного з батьків, який дуже любить свою дитину.

Тим не менш, багато батьків дуже часто задаються питанням про те, чи не небезпечні такі парфуми для їх маленьких дітей. Та й взагалі, власне кажучи, чи потрібна вся ця парфумерія маленьким дітям?

Відповідь на це питання буде залежати від того, що вкладається в значення слова парфумерія. Як відомо діти в процесі свого дорослішання пізнають навколишній світ і роблять це в тому числі і за допомогою нюху. Використання духів в період росту і розвитку дитини здатне завдати йому чималої шкоди.Парфумерія є невербальним способом спілкування між людьми. Це свого роду мова, за допомогою якого дорослі люди вводять один одного в оману. Відбувається це унаслідок того, що тіло виділяє в навколишнє середовище гормони. Пронюхали їх, мозок аналізує, наскільки генетично дана людина йому підходить. Звідси і з'являється раптова неприязнь або симпатія до незнайомої людини.

Духи і інші арома речовини перебивають ці гормони, не дозволяючи мозку виконати свою функцію. Деякі парфуми містять у своєму складі гормони, які навмисно вводять мозок в оману. Зазначені гормони називають феромонами. Так що поки дитина повністю не сформувався, не можна допускати застосування подібних речовин.

 

Крім цього, хімічні речовини, що містяться в парфум, можуть викликати алергію.

Красиві флакончики з духами можна використовувати для формування в дівчатках жіночності, але робити це слід, тільки якщо в дитині проявляються надмірні хлоп'ячі нахили. І те, перед здійсненням подібних дій, слід проконсультуватися з психологом, адже кожен випадок індивідуальний і займатися самодіяльністю тут не можна.

Дитячі парфуми на ринку України вперше з'явилися близько 10 років тому. В основному подібна продукція випускається іноземними компаніями.

Дитяча парфумерія відрізняється тим, що до її складу не входить спирт і токсичні речовини з групи терпенів. Такий парфум проходить спеціальні тести. Зазвичай запахи дитячої парфумерії дуже легкі і натуральні. Крім цього, дитяча парфумерія відрізняється дизайном - до неї додають блискітки, іграшки та інші аксесуари.

Якщо мова йде саме про парфумерії, що пройшла всі тести, то тоді боятися за здоров'я дитини не варто. Залишається лише психологічний аспект даного питання.

Не варто забувати, що навіть на дитячу парфумерію у дитини може бути негативна реакція, втім, як і у дорослих людей.

Тим не менше, педіатри ставляться до дитячого парфуму з великою обережністю, так як в останні кілька років значно збільшилося число дітей з бронхіальну астму, поліноз і алергодерматозів. Це, в свою чергу, частково може бути результатом застосування дітьми дитячої косметики.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити