Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Обличчя

Гімнастика для обличчя від зморшок

Сьогодні існує досить велика кількість косметичних засобів для всіх жінок, які розробляються спеціально, щоб зберегти красу і молодість шкіри. Але гравітацію ніхто не в силах скасувати, і з роками дивлячись на своє обличчя в дзеркало прекрасна половина бачить як нависає друге підборіддя, щоки опускаються вниз, а особа знаходить втомлений вигляд.

Хтось помічає у себе такі зміни раніше, а хтось пізніше. І жоден крем не в силах підтягти овал обличчя. Так що ж робити? Все що завгодно, тільки не миритися з віковими змінами! Якби не існувало спеціальної гімнастики для обличчя, то виходом був би тільки похід до пластичного хірурга. Саме гімнастика для обличчя від зморшок рятує жінок від вдавання до радикальних заходів і демонструє чудові результати. Все що для цього потрібно - терпіння і наполегливість!



Щоб жіноче тіло завжди було красивим і підтягнутим, потрібно займатися фізичними вправами, але мало хто замислюється, що м'язи обличчя - це точно такі ж м'язи тіла, які теж втрачають свою еластичність і пружність. Щоб жінки виглядали молодо, були розроблені спеціальні вправи для обличчя, які допомагають бути м'язам в тонусі і не обвисати.

Можливо, ви чули, що омолодити обличчя можна за допомогою такої вправи: надути щоки і витягнути губи в трубочку. Але такого роду фізкультура не тільки не допомагає, а навпаки - тільки додає зморшок. У корисних вправах для особи відсутня надмірна міміка. Всі вправи потрібно виконувати щодня протягом двох місяців, а потім достатньо буде тільки 2-х разів на тиждень. Перед виконанням особа повинна бути очищеною від макіяжу.

Щоб прибрати друге підборіддя
1. Потрібно притиснути мову до середини неба і напружити якомога сильніше шию. Повторити цю вправу 10 разів.
2. Підборіддя підіпріть руками (долоні повинні бути один на одному), натискайте на підборіддя протягом однієї хвилини, при цьому одночасно намагайтеся відкривати рот. Виконувати три-чотири рази.

Вправа для покращення овалу обличчя
Середній палець правої руки і вказівний покладіть в рот, потім намагайтеся відтягувати нижню щелепу вниз при цьому намагаючись закрити рот. Ця вправа допомагає зміцнити м'язи шиї та щік.

 

Гімнастика для обличчя від зморшок на лобі
1) Пальці долонь покладіть перпендикулярно бровам, намагайтеся піднімати брови, долоні при цьому повинні чинити опір. Повторювати треба чотири рази по 15-20 секунд.
2) Початкове положення, як і в попередній вправі. Намагайтеся опускати брови, а руки повинні цьому перешкоджати.

Як розгладити вертикальні зморшки на лобі
Потрібно притиснути лоб і брови, пальці розташовані аналогічно попередній вправі, намагайтеся зрушити брови, пальці повинні цьому перешкоджати.

Щоб прибрати темні кола під очима, мішки і зменшити зморшки
Очі повинні бути широко відкриті, пальцями притисніть шкіру на зовнішніх куточках очей і намагайтеся підтягувати зовнішнє повіку. При цьому обидва ваших вказівних пальця повинні відчувати напругу м'язів очей. Вправа повторювати 2 рази по 20 секунд.

Перші 7-8 днів виконуйте всі вправи тільки перед дзеркалом і стежте за тим, щоб не утворювалися зморшки. Як тільки ви освоїте цей комплекс, на нього буде йти близько 10 хвилин в день. Жінкам з гіпертонією гімнастика протипоказана.

Додати коментар


Захисний код
Оновити