Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Обличчя

Масаж навколо очей

Коли шкіра починає старіти, навколо очей з'являються зморшки. При цьому вік на це зовсім не впливає, набагато більше впливу від анатомічної будови обличчя. Навіть у дуже юному двадцятирічному віці можна виявити зморшки через те, що міміка була дуже активною, а догляд за шкірою занадто неправильним. Якщо своєчасно і вміло доглядати за шкірою навколо очей, вона не буде передчасно в'янути і збереже привабливість.У юному віці найкраще користуватися легкими гелеобразную засобами, вони допоможуть зберігати пружність. Потім потрібно користуватися більш живильними кремами для відновлення. Шкіра стане дуже гладкою, якщо регулярно застосовувати хороші косметичні засоби, які точно підібрані і правильно нанесені.

Для догляду за очима також потрібно виконувати масаж шкіри навколо очей. Його можна виконувати і як самостійну процедуру, і в той момент, коли наноситься косметика. Він є найбільш ефективним засобом, щоб попередити появу зморшок. Якщо масаж обличчя провести вміло, шкіра залишиться еластичною, свіжою і молодий. Якщо зробити його невміло, шкіра може розтягнутися в місцях, де це дуже небажано.

Масаж може бути гігієнічним, пластичним і лікувальним. При виконанні будь-якого виду масажу потрібно стежити, щоб він виконувався по масажних лініях. Рух рук при цьому повинне бути ритмічним, а шкіра не повинна розтягуватися. Серед основних прийомів масажу можна виділити розтирання, погладжування, розминання, постукування і вібрації. Коли масажується ніжна шкіра навколо очей, часто виконують постукування і погладжування.

Жінки 25-35 років, які мають шкіру з тільки що з'являються зморшками, повинні виконувати гігієнічний масаж. Завдяки йому шкіра виглядає набагато більш свіжої, відбувається запобігання її передчасного старіння. Якщо вік становить більше сорока років, а на шкірі навколо очей вже з'явилися ознаки старіння, рекомендується виконання пластичного масажу. При появі в'ялої шкіри радять виконання лікувального масажу. Для гарного стану очей потрібно систематичне виконання. При його виконанні користуються маслами на травах, емульсіями і слизьким кремом.

 

Можливе виконання легкого самомасажу. Перш ніж починати процедуру, шкіру потрібно ретельно очистити від косметики. Також обов'язково слідкуйте і за чистотою рук. При виконанні масажуючих рухів дійте обережно, адже шкіра володіє високою чутливістю. Перед масажем область навколо очей змащується маслом, гелем або масажним кремом. Краще для цих цілей застосовувати касторове або мигдальне масло.

Руху при масажі повинна відрізняти плавність, рухатися потрібно тільки по основних масажних лініях: нижню повіку - від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, верхню повіку - від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Нанесення крему проводиться подушечками пальців з одночасним виконанням постукувань. Це схоже на гру на клавішних інструментах. Постукування можна робити кінчиками третього і четвертого пальців.

Після цього подушечками всіх пальців виконуються погладжування: від перенісся по лінії росту брів до скронь, і від скронь по лінії нижньої повіки до внутрішніх куточків очей. Потім знову необхідно зробити постукування, а потім погладжування. Коли масаж закінчено, особа потрібно протерти ватним тампоном, змоченим у відварі або настої з трав.

За допомогою систематичного самомасажу можна домогтися щоб очі були молодими і свіжими, м'язи очей тренувалися, шкіра ставала більш пружною, і зникли мішки і набряки. Ще, коли ви робите масаж навколо очей, відбувається стимулювання активних точок, завдяки чому знімається нервова напруга і заспокоюється нервова система.

Додати коментар


Захисний код
Оновити