Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Обличчя

Як визначити тип шкіри обличчя

Шкірі обличчя потрібен постійний догляд, так як вона щохвилини піддається згубним впливам навколишнього середовища, а саме: вітру, сонця, дощу та інших стихій. Все це призводить до передчасного старіння шкірних покривів, а також їх обвисання.

Щоб уникнути цього майже всі жінки користуються спеціальними засобами, такими як креми, гелі, маски та інше. Структура шкіри, з малими відмінностями, у всіх людей однакова. Значна різниця полягає лише в тому, з якою інтенсивністю всі сальні залози людини виділяють шкірне сало, і на яких ділянках шкірного покриву вони більш активні. При цьому тип шкіри у більшості людей з віком може змінюватися.Тим не менш, при правильному догляді наші шкірні покриви можуть довгий час зберігати привабливий зовнішній вигляд. Визначити тип шкіри самостійно досить просто. Для цього зовсім не потрібна наявність спеціального обладнання, достатньо лише кількох нескладних тестів. Перед проведенням процедури по визначенню типу шкіри необхідно ретельно очистити всі її пори.

В принципі на цьому всі попередні дії з шкірою закінчуються. Далі, як кажуть, справа техніки. Кожне сало змішується з потом і утворює на поверхні водно ліпідну плівку. Вона, у свою чергу, захищає нашу шкіру від пересихання і охолоджує її при підвищенні температури навколишнього середовища, тим самим не даючи їй перегріватися. В залежності від активності сальних залоз виділяють чотири типи шкіри.

Як визначити тип шкіри обличчя?

1. Нормальна шкіра - це самий класичний і найрідкісніший тип шкіри. Така шкіра в ідеалі буває тільки у дітей семи-восьми років. Це дуже здорова і свіжа шкіра, в міру чутлива. Без жирності і без сухості, відмінно виглядає і не має прищів.

 

2. Жирна шкіра найчастіше щільна і має блідий колір. Це обумовлено глибиною залягання судин. Вона досить міцна і тому повільніше старіє, ніж інші види. Єдиним мінусом є те, що пил і бруд, потрапляючи на її поверхню, сильно закупорюють пори. При поганому догляді на їх місці можуть з'явитися вугри або навіть фурункули. У такій ситуації рекомендується щоденне умивання водою із слабким мильним розчином. При цьому жирна шкіра не вимагає додаткового зволоження.

3. Суха шкіра ніжна і тонка. Вона без додаткового догляду швидко старіє. На ній досить рано з'являються зморшки. Сухість шкіри в ряді випадків можна побачити неозброєним оком. Вона часто виглядає натягнутою і періодично лущиться. На ній дуже рідко з'являються прищі. Через нестачу шкірного сала, на неї періодично слід наносити жирний крем.

4. Найчастіше у людей зустрічається змішаний тип шкіри обличчя. Це означає, що на різних ділянках обличчя кількість вироблюваного сала сальними залозами дуже сильно відрізняється. Таку шкіру слід постійно обробляти спеціальними кремами. При цьому жирні місця обробляють кремом для жирної шкіри, а сухі - для сухої. Якщо ж різниця між ділянками невелика, то тоді згодиться один крем для всіх зон.

Більш повну інформацію про те як визначити тип шкіри обличчя ви можете дізнатися з нашого відео уроку. Також ви дізнаєтеся які існують тести для визначення типу шкіри і зможете самостійно їх виконати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити