Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса Жінки

Операція по зменшенню грудей

Починається історія зменшення грудей ще в 16 столітті. Свій пік популярності операція по зменшенню грудей знайшла десь в кінці 19 початку 20 століття. Тоді з'явилось безліч книг і журналів, що описують самі різні методики по зменшенню грудей. Але повністю сформувалася концепція проведення таких операцій тільки до початку першої світової війни.Складалася вона з трьох частин:
a) розсічення шкіри і тканини грудей,
b) розріз, що проводиться під грудьми,
c) подальше переміщення соска.
Особливу популярність маленькі груди отримала в 20-30 роки минулого століття, що призвело до збільшення кількості операцій зі зменшення грудей.

І в наш час більшість клінік працює по тим методикам, які розробили французькі та німецькі хірурги в другій половині минулого століття. Початок 21 століття ознаменувався також новинками в цій області. Проводити операції по зменшенню грудей почали за одну-дві години під загальним наркозом. При цьому під час операції спочатку віддаляється жир і тканини молочної залози, після чого сосок і ареола переміщається в потрібне положення.

На сьогодні жінки досить часто зменшують груди хірургічним способом - така операція носить назву редукційна маммопластика. Під час неї молочні залози зменшуються шляхом часткового видалення надлишків шкіри і тканини залоз. Одночасно з цим хірург коригує форму грудей. Проводиться операція під загальним наркозом, при цьому хірург виконує розріз навколо соска, піднімаючись вгору.

По ходу самої операції хірургом частково видаляється тканина молочної залози і жир. По завершенні цього етапу пластичний хірург переміщує сосок і ареолу на грудях в більш високе місце. На цьому етапі працюють пластичні хірурги тільки найвищої кваліфікації для уникнення пошкоджень нервів і кровоносних судин, розташованих навколо соска. Від зачіпання під час операції нервів, сосок втрачає чутливість.

По закінченні цієї операції на груди накладаються косметичні шви. Зустрічаються випадки, коли необхідно вставити в груди трубочку-катетер, що дозволяє виходити з ран різним виділенням. Оцінити результати операції можна не раніше ніж через два, а то й три місяці. При відсутності ускладнень шви знімаються вже на десяту добу. Перший час рубці на грудях мають рожевий колір і можуть дещо збільшитися через розтяжок, проте вже через шість-десять місяців будуть ледве помітні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити