Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса Жінки

Філери в косметології

Для підтримки привабливого і свіжого вигляду вашого обличчя звичайно ж можна щодня використовувати самі різні креми, маски і тоніки, а також багато іншого. Але домогтися в такий спосіб бажаного результату завжди досить складно.

Тому вам слід знати, що один з найшвидших і кращих способів, що усувають більшість зморшок і повертають обличчю свіжість - це ін'єкції. В даний час можна знайти всього кілька видів ін'єкцій, які розрізняються за назвами і за їх впливом на зморшки.Філери в косметології - це один з видів гелевих ін'єкцій. Крім того є філер крем. Філери - це спеціальні наповнювачі, які практично ні в чому не поступаються ботоксу. Вони в рівній мірі перешкоджають утворенню і розвитку мімічних зморшок. В даний час розрізняють наступні види філерів:
a) натуральні,
b) синтетичні,
c) розсмоктуються,
d) нерассасивающіеся.

Філери, які використовують в сучасній косметології, практично на 100% складаються з гіалуронової кислоти. Крім того, вони в незначній мірі можуть включати в себе найдрібніші синтетичні частинки, які грають дуже важливу роль. Саме вони дозволяють додати і зберегти ефект легкої припухлості. Філери в косметології дозволяють скоректувати форму обличчя і впоратися з дуже глибокими зморшками. Носогубні складки, зморшки в куточках рота і на лобі стають менш вираженими, а губи більш чуттєвими і виразними.

Як правило ефект від такої пластики буде помітний через тиждень після проведення процедури. При цьому варто відзначити, що тривалість ефекту безпосередньо залежить від техніки проведення даної процедури і від її ціни. По-різному діють і філери різних марок. Також багато що залежить від початкового стану шкіри пацієнта. Сучасний філер з гіалуронової кислоти на даному етапі повністю підтвердив і довів свою високу ефективність і відмінна якість. Причому цілком можливо спрогнозувати його термін дії.

Розсмоктуються такі наповнювачі приблизно через півроку після проведеної процедури. В даний час найбільш ефективним і найбезпечнішим способом омолодження вважається контурна пластика із застосуванням філерів. Проведення такої процедури дає дивовижний результат незалежно від того, вирішили ви змінити овал обличчя або провести корекцію форми ваших губ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити