Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса Жінки

Філери в косметології

Для підтримки привабливого і свіжого вигляду вашого обличчя звичайно ж можна щодня використовувати самі різні креми, маски і тоніки, а також багато іншого. Але домогтися в такий спосіб бажаного результату завжди досить складно.

Тому вам слід знати, що один з найшвидших і кращих способів, що усувають більшість зморшок і повертають обличчю свіжість - це ін'єкції. В даний час можна знайти всього кілька видів ін'єкцій, які розрізняються за назвами і за їх впливом на зморшки.Філери в косметології - це один з видів гелевих ін'єкцій. Крім того є філер крем. Філери - це спеціальні наповнювачі, які практично ні в чому не поступаються ботоксу. Вони в рівній мірі перешкоджають утворенню і розвитку мімічних зморшок. В даний час розрізняють наступні види філерів:
a) натуральні,
b) синтетичні,
c) розсмоктуються,
d) нерассасивающіеся.

Філери, які використовують в сучасній косметології, практично на 100% складаються з гіалуронової кислоти. Крім того, вони в незначній мірі можуть включати в себе найдрібніші синтетичні частинки, які грають дуже важливу роль. Саме вони дозволяють додати і зберегти ефект легкої припухлості. Філери в косметології дозволяють скоректувати форму обличчя і впоратися з дуже глибокими зморшками. Носогубні складки, зморшки в куточках рота і на лобі стають менш вираженими, а губи більш чуттєвими і виразними.

Як правило ефект від такої пластики буде помітний через тиждень після проведення процедури. При цьому варто відзначити, що тривалість ефекту безпосередньо залежить від техніки проведення даної процедури і від її ціни. По-різному діють і філери різних марок. Також багато що залежить від початкового стану шкіри пацієнта. Сучасний філер з гіалуронової кислоти на даному етапі повністю підтвердив і довів свою високу ефективність і відмінна якість. Причому цілком можливо спрогнозувати його термін дії.

Розсмоктуються такі наповнювачі приблизно через півроку після проведеної процедури. В даний час найбільш ефективним і найбезпечнішим способом омолодження вважається контурна пластика із застосуванням філерів. Проведення такої процедури дає дивовижний результат незалежно від того, вирішили ви змінити овал обличчя або провести корекцію форми ваших губ.