Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса Жінки

Що таке блефаропластика

З віком наша шкіра, розташована навколо очей, втрачає еластичність. В результаті цього з'являються мішки і зморшки під очима. З цієї причини особа починає виглядати досить втомленим. Порятунком від цього є пластика повік або блефаропластика.

Що таке блефаропластика?
У процесі проведення пластичної хірургії століття відбувається усунення надлишків жирової тканини і шкіри навколо очей. Як результат цього зазначені дефекти зникають. Таку процедуру проводять у більшості випадків у зв'язку з віковими змінами. Рідше проведення такої операції стає необхідним у зв'язку з медичними показниками.Наприклад, блефаропластику проводять дітям з генетичною схильністю до виникнення гіпертрофії м'язів ока і птозу верхньої повіки. Крім цього існує так звана пластику азіатських століття. Вона призначена для усунення нависання тканин і формування верхньої повіки. Вона відрізняється від звичайної блефаропластики тільки особливістю будови століття у всіх людей монголоїдного типу.

Пластика повік досить складна операція. Вона вимагає ретельного обстеження пацієнта перед проведенням. Як і будь-який інший вид хірургічного втручання, блефаропластика має ряд протипоказань:
a) синдром сухого ока,
b) підвищений артеріальний чи внутрішньоочний тиск,
c) захворювання серцево судинної системи та щитовидної залози,
d) погана згортання крові,
e) онкологія,
f) цукровий діабет.

Проведене попереднє обстеження включає аналізи крові і сечі на сифіліс, гепатит та інші небезпечні захворювання. Надлишки шкіри можуть бути видалені 2 методами: через розріз на слизовій оболонці століття або розріз нижньої повіки. Операцію проводять під місцевою анестезією або наркозом. Її тривалість становить від півгодини до 3 годин. Реабілітація триває всього 7 днів. На 4 день знімають шви.

У перші кілька днів може з'явитися сильний набряк обличчя. Виникли в ході операції рубці і шрами усуваються за допомогою додаткових операцій. Після операції не можна відвідувати сауну та солярій. Також потрібно уникати фізичних навантажень. Під час сильного вітру очі можуть сльозитися. Решту мімічні зморшки усуваються за допомогою ботокса.

Його ін'єкції вважаються безпечними і зараз дуже широко застосовуються у косметології. Вартість їх в даний момент відносно невелика, так що ніяких проблем виникнути не повинно. Повторно проводити операцію можна не раніше ніж через 6 років. Успіх проведеної операції залежить від досвіду хірурга. Так що перед тим як лягти під хірургічний ніж, необхідно розібратися що таке блефаропластика і поцікавитися біографією лікаря, який буде проводити операцію.

Додати коментар


Захисний код
Оновити