Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тотуаж

Як роблять татуювання

Як роблять татуювання приблизно знає кожен. А ми розглянемо докладніше. У разі, якщо ви з якихось причин не можете зробити тутушку в салоні у хорошого фахівця, тобто альтернативний варіант, а саме виконання малюнка в домашніх умовах. Перед тим, як зважитися зробити натільний малюнок у домашніх умовах слід дуже добре до цього підготуватися. Процесі виконання тату можна умовно розділити на три частини, а саме попередня підготовка, нанесення малюнка, посттравматична реабілітація шкірного покриву.Роблять татуювання так. Під час підготовки слід вибрати малюнок, а ще визначитися в колірному рішенні і місцерозташуванні зображення. Важливо: тату залишається назавжди, а з цієї причини слід поставитися дуже серйозно.

Крім того потрібно об'єктивно оцінити професіоналізм татуювальників, які роблять татуювання. У разі, якщо кваліфікація майстри не висока, то переважно зробити тату на менш помітному ділянці шкірного покриву.

Далі потрібно приступити до підготовки інструментів і матеріалів. Якість є основним критерієм при виборі тату-машинки і пігментів для виконання татуювання. Пам'ятайте про те, що потрібно придбати одноразові голки і ковпачки. А ще перевірте, чи немає у вас алергічної реакції на фарбу, яку плануєте застосовувати для тату. Обов'язково подбайте про висвітлення, його має бути достатньо. Тату роблять при хорошому освітленні. Вирішіть для себе чи варто застосовувати анестезію. Якщо хочете робити тату з анестезією, то заздалегідь придбайте спеціальний спрей.

Важливо: у жодному разі не вживайте алкоголь, оскільки при його вживанні судини розширюються і кров стане циркулювати більш інтенсивно, а це в свою чергу позначиться на якості малюнка, так як фарба буде швидко вимиватися. Люди, які так роблять татуювання помиляються.

Нанесення татуювання

Перший етап як роблять татуювання.

Підготовка шкірного покриву. З ділянки шкіри видаляють волосяний покрив, знезаражують і знежирюють його застосовуючи антисептик. Наприклад, перекис водню.

Другий етап як роблять татуювання.

Нанесення малюнка. Спочатку малюнок можна намалювати гелієвої ручкою на тілі, якщо він складний, то можна застосувати трансферну папір і олівець.

Третій етап як роблять татуювання.

Виконання тату за допомогою татуіровочной машини.

Четвертий етап як роблять татуювання.

Виконання процедур після тату. На даному етапі видаляють крапельки крові і накладають протизапальний компрес.

Тепер ви стали володарем довічного прикраси і знаєте як роблять татуювання. Попереду вас чекає 10-12 днів самостійного догляду за пошкодженим шкірним покривом. У цей період не можна засмагати, паритися в лазні, приймати участь у змаганнях.

Додати коментар


Захисний код
Оновити