Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мода і стиль

Класичний жилет

Класичний жилет неможливо замінити ні одним з новомодних аксесуарів. Як відомо, для сучасної модниці найкращими ліками від нудьги сьогодні є шопінг. Ніщо так не піднімає жінці настрій, як пару обновок для гардеробу, серед яких - і класичний жилет.

І дійсно, радість від придбання нової речі - лікувальна.Вона (і навіть класичний жилет) цілком може вилікувати Вашу смуток, і врятувати Вас від самоізоляції. Ну самі подумайте, якщо на Вас красива обнова, хіба захочеться Вам сидіти вдома? Ви підете гуляти по місту або на зустріч з друзями, а може, навіть і на побачення з кавалером.

 

Як би там не було,але для жінки одяг - це завжди свято (особливо якщо це класичний жилет), навіть більше - це частина її особистості.

Прекрасно усвідомлюючи цю просту істину, з одягом потрібно працювати не тільки з урахуванням її якісних характеристик або стилістичних приладдя. Не варто забувати, що будь-який одяг, який би модною і елегантною вона не була,покликана, в першу чергу, зігрівати свою господиню як в прямому сенсі слова, так і душевно, що гарантує класичний жилет. Саме з такими настроями необхідно підбирати асортимент жіночого одягу. Складовою частиною тут можуть бути жіночі жилети.

Сьогодні можна побачити різноманіття сучасних моделей цього модного аксесуара, який,на думку багатьох, є відносно молодим в жіночому гардеробі. Хоча це не зовсім так.

Більшість істориків вважають, що на території України носіння жилетів офіційно дозволено з ХІХ століття, коли і зародився класичний жилет. До цього періоду жилет був під знаком табу, оскільки вважався одним із символів революції у Франції, а значить небезпечним для монархії.

І це дійсно так, якщо мова йде про аристократичних шарах населення, що стежили за змінами тодішньої моди. Однак, з іншого боку, здавна жилетки йшли по Україні і найближчим країнам, як незамінний елемент національного костюму, була присутня жилетка і в сільських шатах. Можна згадати хоча б музеї, де виставлені експонати народної творчості - жилетки, прикрашені аплікаціями, розшиті золотом або ж прикрашені шматочками хутра (так виглядав класичний жилет). Ці моделі, звичайно, далекі від сучасних жилетів, але все ж є прекрасним свідченням того,що і древні жінки любили носити поверх своїх блуз укорочені безрукавки.

У ті часи це було не тільки красиво, але і зручно. Таке вбрання могло прекрасно зігріти, не обмежуючи при цьому рухів, чого ніяк не можна сказати про кофтах з довгими рукавами.

Однак актуальний класичними кроямі жіночих жилетів,які являють собою не тільки інструмент стилю, але й підкреслюють елегантність її власниці (класичний жилет). За допомогою класичної жилетки можна чудово приховати недоліки і підкреслити достоїнства своєї фігури. Вони давним-давно перестали бути символом революції.Моделі з особливим кроєм здатні створити якийсь ореол витонченості фігури її власниці. Користуючись незграбністю крою, жилет класичний здатний візуально подовжити Ваші ноги, зменшити талію і надати граціозності Вашій фігурі в цілому.Багато представників мистецтва зі світовою славою в своєму стилі віддавали перевагу жилетках класичного крою (Грета Гарбо, Марлон Брандо, Джон Гальяно та інші). До речі, саме Марлону Брандо ми повинні бути вдячні за можливість носити класичний жилет без ділових костюмів. Саме він у 50-ті вийшов у світ в джинсах і жилетці,поклавши тим самим початок вільного використання цього аксесуара.

Багато модниць придбали в поточному сезоні для себе жилетки. Цей привабливий елемент одягу хороший тим, що може чудово поєднуватися як з романтичним стилем, так і зі спортивним одягом. І класичний жилет може зробити основний акцент при створенні ділового образу. За підрахунками аналітиків, до кінця десятиліття кожна модниця повинна обзавестися хоча б парочкою модних жилетів (у тому числі і класичний жилет).

Якщо Ви намагаєтеся йти в ногу зі світовою модою, то обов'язково зверніть увагу на колекції жіночих жилетів.

Серед них неодмінно знайдуться моделі,здатні порадувати душу і тіло потенційних покупців - наприклад, класичний жилет. Не сильно «кусатися» будуть і ціни, вони навіть зможуть приємно здивувати Вас, адже продаж цього аксесуара в поточному році буде одним з найбільш активних і актуальних процесів серед одягу та аксесуарів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити