Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметика

Що собою являють вугри

Це хронічний стан, яке зароджується глибоко в шкірі. Його викликають чоловічі гормони (які є у всіх), які спонукають маленькі жирові фабрики, сальні залози, виробляти жир в кількості, що перевищує норму. Надлишки жиру викликають надто швидке відділення відмерлих клітин в каналах, що ведуть до порам. Коли під поверхневим шаром шкіри канал забитий омертвілими клітинами, бактеріями і жиром, утворюються гнійники. Якщо ж канал забивається на поверхні шкіри, утворюються вугри. (Угри мають чорний колір, всупереч загальноприйнятій думці, не в результаті попадання бруду, а від того, що меланін, що міститься в клітинах захисного бар'єру шкіри,змішується з окисленим жиром). Ще до того, як гнойничок стає помітним, він може прорватися в навколишнє шкіру, в результаті чого іноді виникає запалення і з'являється нарив.

 

Будь-якій людині ясно - чим раніше почати лікування, тим більше вірогідність досягнення успіху. У кожному конкретному випадку необхідно виявити причину,яка послужила поштовхом до розвитку захворювання, і підібрати індивідуальне лікування.

Дуже важлива оцінка косметологом зон ураження на шкірі. Наприклад, висипання локалізуються тільки в скроневих областях і шкірі чола, або в області нижньої щелепи і на бічних поверхнях шиї, або на спині: тільки над лопатками або уздовж хребта і т.д. Відомо,що кожен орган має на шкірі обличчя і тіла свою проекцію. Ці знання допомагають косметолога правильно скласти план обстеження з використанням різних методів електропунктурноі, ультразвукової, функціональної та лабораторної діагностики та розробити план лікування.Найбільший терапевтичний успіх при вугрової хвороби досягається при вмілому поєднанні загального та місцевого патогенетичного лікування з косметичними процедурами, усуненні супутніх хронічних вогнищ інфекції з використанням гомеопатії, гомотоксикології в комбінації з алопатичними препаратами.

Для ефективного лікування вугрової хвороби надзвичайно важливо участь самого пацієнта, чітке дотримання ним усіх рекомендацій лікаря, в тому числі - режиму сну і харчування.

Кілька слів про вугрових рубцях. Не допустити утворення рубця легше, ніж його потім виправляти. Це в першу чергу відноситься до вугрової висипки. Сучасні методи лікування щорічно зменшують число людей, у яких після акне залишаються рубці. Це стає можливим, зокрема, завдяки прийому всередину ретиноидов,гомеопатичних комплексних препаратів, використанню гомотоксикології. Останні володіють не тільки протизапальну дію, а й протіворубцовим: сприяють більш ніжному загоєнню угревого елемента, формуючи менш помітне поверхневе рубцювання.

Але ось, нарешті, лікування закінчено: вугрів на шкірі немає.Залишилася ще одна проблема: плями і рубці. Для усунення залишкових дефектів на обличчі й тілі проводиться курс відновлення шкіри, а також мікрошліфування рубців і кіслородоозо-нотерапія.

Мікрошліфовка - нова медична технологія останніх років. Це не операція: шкіра залишається зовні без дефектів, вже на другий день можна виходити в люди.Метод виявився незамінний для виправлення багатьох дефектів шкіри: рубців, розтяжок, зморшок, а також для вакуумного малотравматичної чищення особи. Метод особливо ефективний у поєднанні зі спеціальними засобами, які впливають на структуру опорних тканин шкірного покриву.

Кіслородоозонотерапія - ефективний метод, що дозволяє усунути в'ялість шкіри,розгладити її, прибрати будь рубці, призвести бесхірургіческую підтяжку обличчя.

Сучасна професійна косметологія завжди допоможе вилікувати вугрі і зберегти шкіру красивою і чистою.

Чи відрізняється вугрі в підлітковому віці від вугрів у дорослих?

Процес утворення прищів проходить однаково і у підлітків, і у дорослих.Однак є певні відмінності. Підліткової вугрової висипом страждають 85% підлітків, і виникає вона через бурхливого розвитку гормонів, що викликають посилену роботу сальних залоз, виступає практично по всьому обличчю: на лобі, щоках і підборідді, а часто і на плечах, спині та грудях.

У взросльж вугрі менш інтенсивна,з'являється в основному в області рота і по лінії щелепи. Гормональні зміни в якійсь мірі теж є причиною, що викликає появу вугрів у взросльж (наприклад, у багатьох жінок прищі виникають за 7-10 днів до менструації або під час вагітності). Крім того, спосіб життя теж грає не останню роль у появі вугрів. За оцінкою експертів,майже у половини всіх жінок у віці or 20 до 50 років з'являються незначні висипання вугрів, і ця тенденція посилюється.

Якщо у мене були вугрі в підлітковому віці, чи означає це, що у мене буде схильність до виникнення вугрів, коли я виросту?

Так, на думку більшості дерматологів. Однак багато підлітків, виростаючи, не мають вугрів,і у багатьох дорослих вугри з'являються вперше вже в зрілому віці.

Які фактори впливають на появу вугрів у дорослих?

Причиною появи вугрів може стати стрес. Стресова ситуація сприяє виділенню наднирковими гормонів, які викликають посилену роботу сальних залоз.Протизаплідні таблетки з високим вмістом певних гестагенних засобів теж можуть викликати появу прищів. Крім того, вугри можуть з'явитися в результаті використання очищувальних і косметичних засобів, які не відповідають Вашому типу шкіри: жирні крем-пудри, кремообразние рум'яна,жирні сонцезахисні засоби - всі вони сприяють закупорювання пор. Ще одна можлива причина - надмірне зволоження. І навіть тертя від шолома, від телефонної трубки, притиснутою щільно до щоки, або звичка потирати підборіддя, може стати причиною цього небажаного явища.

Що можна зробити, щоб уникнути або зупинити утворення прищів?Найважливіше - це чистота. Для того, щоб влаштувати шкірі вихідний день від сонцезахисних засобів і косметики, перед тим, як вмитися з милом, використовуйте змивку, підібрану відповідно до типу Вашої шкіри. Далі очистіть пори за допомогою зернистого отшелушивающего кошти. (Уникайте області, де в даний момент є запалення).

Слідкуйте за тим,щоб волосся було чистим і не падали на обличчя. Те ж стосується і рук, тому що, торкаючись до обличчя навіть з найкращими намірами, Ви переносите з пальців бактерії і бруд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити