Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметика

Папіломи і бородавки

Папіломи - це точкові або витягнуті нарости на шкірі в області шиї, пахвових западин, під грудьми, рідше в паховій області. У запущених випадках вони можуть переходити на обличчя, де улюбленим місцем їх розташування є повіки. Причина появи папілом - папілломатозний вірус. Якщо людина ослаблена або порушився обмін речовин,то змінюються захисні засоби шкіри. На ослабленою шкірі легко може оселитися даний вірус. Крім папілом, є ще й бородавки, які найчастіше виникають на шкірі кистей і стоп, а також кондиломи - на слизовій статевих органів. Не всі бородавки легко розпізнати, особливо підошовні.

Часто пацієнти приймають їх за мозолі.А це просто омозовелая подошвенная бородавка, причому запущена. І тут важливо не зрізати, не видаляти пемзою, оскільки вірус бородавки розноситься по всій підошві.

 

Всі ці новоутворення інфекційної вірусної природи, тому головною умовою позбавлення від папілом,бородавок і кондилом є своєчасне ретельне видалення всіх цих утворень до останнього, так як будь-яке з них є джерелом вірусної інфекції і вони можуть розмножуватися. Іншою важливою умовою ефективного лікування є усунення внутрішніх причин активності вірусу на шкірі: нормалізація обміну речовин,підвищення захисних властивостей організму і шкіри зокрема.

Шкіра є настільки чутливою частиною нашого організму, що вона одна з перших реагує на що починаються функціональні розлади. Немає ще клінічних проявів майбутніх хвороб, аналізи крові і сечі в нормі, але вже можуть бути постійне відчуття втоми, порушення сну,погіршення кольору шкіри обличчя, зниження життєвого тонусу, настрою і навіть деяке зниження статевих функцій як у чоловіків, так і у жінок. Якщо на цій стадії, званої функціональної, виявити і усунути причину цих відхилень, то можна попередити розвиток захворювання.

Нерідко прийом ліків всередину дозволяє обійтися без видалення,а якщо операції все ж не уникнути, то ліки допоможуть провести видалення без рубців з коротким періодом загоєння.

Тепер кілька слів про способи видалення: це діатермокоагуляція, кріодеструкція, спеціальні зовнішні склади, а також новий американський хвильової прилад, завдяки якому стало можливим м'яке видалення утворень,не травмує навколишні тканини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити