Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Макіяж для засмаглої шкіри

Макіяж для засмаглої шкіри не потребує особливих технік і знань. Всі знають, що підбирати макіяж необхідно, враховуючи деякі параметри такі, як тип і колір обличчя, макіяж для вечора або денної, тональність волосся і т. п. Також необхідно пам'ятати, що пару моментів макіяжу знаходиться в залежності від того, який час року. Приміром, у літній період засмага несе досить вагомий вплив на перетворення вашого зовнішнього вигляду, з причини цього і макіяж для засмаглої шкіри в цьому випадку має деякі нюанси.

 

Тим, хто володіє гарною засмагою, роблячи макіяж для засмаглої шкіри, не потрібно сильно користуватися матуючим засобами з косметології такими, як тональний крем або пудра, оскільки загар і так значно покриває недоліки вашого обличчя. Застосуйте пудру, яка має нескладну структуру, і рум'яна, тон повинен бути підібраний під загар. Невеликий рада: рум'яна можна замінити на пудру, наносячи макіяж для засмаглої шкіри, яка має трохи темніше відтінок, і нанести її на вилиці.

Коли наносите макіяж для засмаглої шкіри, не забувайте про те, що в літній період найкращими помічниками є засоби косметології, які містять захист від ультрафіолетового випромінювання. Унаслідок цього підбирайте тональні препарати, а також пудру, які мають SPF-фільтри. Вони замаскують жирний блиск вашої шкіри, а ще вбережуть її від неприйнятного впливу з боку сонячних променів.

Особливу увагу потрібно приділити і підбору кольорів для декоративної косметики в літній період. Негарно буде виглядати яскрава помада або тіні, а якщо вони будуть надмірно світлими, то не будуть видні через засмаги. Оптимальний варіант, що передбачає макіяж для засмаглої шкіри - це м'які і натуральні тони.

Підбір певних кольорів для макіяжу не має жодного рецепту, підходить усім, оскільки існують відмінності в засмагу. Проведіть експерименти з комбінуванням різноманітних кольорів. Можна перемішати золотий і зелений або ж срібний і бежевий - вас це здивує, адже досить оригінально і красиво виглядають різноманітні комбінації кольорів на шкірі із засмагою. Потрібно пам'ятати про те, що досліди необхідно проводити до того, як ви вирішите вийти у світ.

Для того, щоб зробити макіяж для засмаглої шкіри в літній період максимально підходящою є помада, яка має такі кольори, як пастельно-коричневий, бежевий або рожевий. Олівець, за допомогою якого виконується контур, необхідно відкласти на деякий час, оскільки він буде досить грубо виглядати на засмаглій шкірі. Для візуального збільшення об'єму можна застосувати блиск для губ, який ідеально впоратися з цією задачею, що має об'ємний ефект. Макіяж для засмаглої шкіри радить підбирати блиск світлого кольору, а також із захистом проти ультрафіолетового випромінювання. Інакше негативне випромінювання буде сушити губи, а також робити їх безбарвними. Помада для літнього періоду повинна містити SPF-фільтри.

У літній період підбирайте пастельні відтінки, наприклад, відтінок чайної троянди, рожевий, лимонний або абрикосовий. Підбирати тіні необхідно під колір очей. Так як насичений акцент в макіяжі для шкіри з засмагою - це очі і губи, на які наносяться світлі відтінки з перламутром або ж мерехтінням. Застосовуємо бежеві тони, а ще сонячні коралові відтінки і колір моркви.

Виконуючи макіяж для засмаглої шкіри, виберіть натуральний тон помади, допомогу в цьому надасть вам відтінок губ всередині. Наносити помаду необхідно за допомогою професійної кисті: спочатку намічається контур для губ, після чого він заповнюється дрібними штрихами. Перший шар помади потрібно промокнути за допомогою серветки, а потім, накладаємо її другий шар. В центрі нижньої губи накладаємо блиск, щоб губи були більш повними і об'ємними.

Роблячи макіяж для засмаглої шкіри, підводку очей виконуємо за допомогою олівця, який має такі кольори, як темно-горіховий, червонуватий з бронзовим, сіро-коричневий з перламутром. Традиційні коричневі і чорні олівці замінюються золотистими, срібними, синьо-блакитними і зеленими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити