Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Макіяж для проблемної шкіри

Макіяж для проблемної шкіри допоможе приховати багато дефекти і надати обличчю досконалий вигляд. При присутності на обличчі симптомів шкірних хвороб або ж стійких запальних деталей, рекомендують піти до лікаря дерматолога, у якого є досвід, після чого до косметолога, щоб пройти курс лікування. Використання декоративної косметики при захворюваннях шкіри тільки посилить хвороба.

Не залежно від того, яка кількість запальних деталей є на шкірі, підхід повинен бути особливий, використовуючи макіяж для проблемної шкіри. Використовуйте спеціалізовані декоративні косметологічні засоби.

Для того щоб очистити обличчя перед тим, як наносити макіяж для проблемної шкіри, використовуйте спеціалізований тонік для проблемної шкіри. Після того, як шкіра очищена, накладають крем спеціально для проблемної шкіри, який містить протизапальні елементи. Зверху на крем денний накладають антибактеріальну тональний засіб. Тон тонального крему для того, щоб зробити макіяж для проблемної шкіри вибирають спеціально до кольору обличчя. Не треба використовувати темний тональний крем, оскільки темний тон виділить сильніше вади. Для приховування вад застосовують спеціалізований маскуючий олівець.

 

Для шкіри з проблемами виробляють спеціалізовані антибактерицидні пудри. Оптимальним варіантом є розсипна пудра, якщо порівнювати її з компактною пудрою, адже механічне вплив негативно впливає на дефективные області. Це варто пам'ятати, наносячи макіяж для проблемної шкіри.

Відтінки для макіяжу повинні бути в сонячні і нейтральні. До очей найбільш відповідними відтінками будуть сірий, зелений, золотий з коричневим і сріблястий.

Для губ підходять нейтрально-червоний, мандариновий, мідний або цегляний.

Для шкіри з проблемами краще не використовувати рум'яна, оскільки вони будуть візуально виділяти проблемні зони.

Коли закінчено макіяж для проблемної шкіри, потрібно добре помити пензлика, а також всі інші приналежності в теплій, мильній воді, а ще застосувати дезінфікуючі препарати.

Основне при формуванні макіяжу, особливо макіяж для шкіри з проблемами є гігієна.Оптимальним виходом є застосування одноразових кистей, серветок і спонжиком. Тональний засіб необхідно брати шпателем, який пройшов дезінфекцію, потім за допомогою м'якої губки або спонжа нанести на шкіру. Нині знайдено сучасні технології для того щоб наносити макіяж для проблемної шкіри.Татуаж являє собою процес по модифікації тону і контура губ, коректування форми очей і брів. Процедура досить складна, оскільки доходить до глибоких тканин шкіри.

Під час контурного макіяжу, використовуючи для цього тонкі голки, вводяться спеціалізовані фарби лише до другого рівня епідермісу.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МАКІЯЖ для проблемної шкіри. Пігментація

Спеціалізований макіяж застосовується тоді, коли необхідно прикрити родимі плями, пігментні, темні плями, рівні шрами, веснянки та опіки, і багато іншого.

Для того щоб візуально приховати дефекти такого плану, як пігментації на шкірі, під час якого вона робиться пегой,використовується такий же метод, як і при приховуванні вад на великих областях шкіри. Застосовуючи щільну основу із середнього тону, зробіть світлу шкіру темнішою, а темну - освітлити. Далі накладіть щільний грим, щоб шкіра набула натуральний тон.

Як згладити опуклі області (шрами, родимки чи рубці і т.д.) Завдаючи макіяж для проблемної шкіри

Для цього випадку використовують процедуру обведення по контуру. На шкірі обличчя можна помітити все опуклості. Накладіть основу спеціально для гриму, а також пудру, після чого використовуйте невелику кисть для нанесення основи з темного тону, а також зафарбуйте необхідні зони. Потім разом з основою для гриму розітріть то,що було нанесено на інші області і застосуєте пудру.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ для знебарвлення

Використовується по причині того, що необхідно приховати модифікацію на великих областях шкіри, наприклад, великі родимі плями, опіки, надуті вени, веснянки або навіть варикозне розширення вен. Перш ніж наносити щільну основу,для того щоб зробити макіяж для проблемної шкіри шкіру не треба зволожувати, оскільки її найкраще накладати на суху. По закінченню процесу потрібно трохи часу не відвідувати вулицю.

Макіяж для проблемної шкіри потрібно робити з щільною основою, щільним гримом, губкою, мисочкою, в якій є вода, серветки паперові і пудра разом з пушком.макіяж для проблемної шкіри

На кінчики пальців береться невелика кількість щільної основи, а далі накладається вона маленьким шаром на необхідну зону.

За допомогою безіменного пальця, адже він найбільш чутливий, необхідно перевірити рівне чи покриття. Використовуючи суху губку, потрібно розтерти краю.

Накладіть пудру,а її надлишок приберіть за допомогою пуховки.

Щільний грим дає можливість привести в порядок тон шкіри, а також її структуру. Губка добре змочується для того, щоб на шкірі грим лежав рівно, після чого занурюється в щільний грим і швидко накладається рівними штрихами.

Наносячи макіяж для проблемної шкіри, добре промокніть за допомогою паперової серветки,а потім, нанесіть пудру.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ ДЛЯ ОЧЕЙ

Зморшки

Даний прийом застосовується при невеликих прихованих зморшках, приміром, «гнівних зморшках». Якщо ж зморшки великі, то застосовуйте щільну основу світлого відтінку. Спочатку нанесіть основу, перш ніж наносити грим.

Треба взяти трохи неяскравою щільної основи,а потім, наносити потрібно за допомогою пензлика.

Рух повинні бути спрямовані зверху і до низу, пензликом потрібно обертати акуратно посеред зморщечки для того, щоб краї були згладжені. За допомогою пуховки нанесіть пудру.

Як заховати кровоносні судини на обличчі, які лопнули, завдаючи макіяж для проблемної шкіриСпочатку накладається невеликий шар із зволожуючого лосьйону на необхідне місце, після чого наноситься основа безпосередньо під грим природного відтінку на обличчя.

Макіяж для проблемної шкіри допоможе замаскувати сліди, які залишилися від вітряної віспи, ран або прищів

Дані вади шкіри прикрити складно,але можна зробити його більш м'яким, наносячи на шкіру основу спеціально під грим, а потім, пудру.

Беремо пензлик, якої обводятся очі, і за допомогою нетемной основи там, де пляма, потрібно намалювати крапку. Область можна так висвітлити.

Далі невеликий пензликом потрібно накласти пудру і втерти в грунт.

Додати коментар


Захисний код
Оновити