Модні зачіски

Модні зачіски 2013 продовжують тенденцію попередніх періодів. При всьому різноманітті стрижок їх об'єднує ухил у бік практичності. Природно, що залишається розряд святкових зачісок, які роблять з урочистої нагоди. Це весілля, бал, звану вечерю або інше світський захід. З такої нагоди можна дозволити собі витратити кілька годин на зачіску й укладання. У всіх інших випадках сучасна жінка прагнути спорудити у себе на голові щось оригінальне, але практичне.

 

Така постановка питання не випадкова. Жінки всіма силами брати участь у всіх аспектах сучасного життя нарівні з чоловіками. Вже нікого не дивує жінка-керівник, топ-менеджер, політик і т.д. Якщо раніше вона переважно займалася домашніми проблемами і ростила дітей, то зараз вона хоче встигнути скрізь, що, природно, залишає їй мінімум часу на власний зовнішній вигляд. А його просто необхідно підтримувати на самому високому рівні і регулярно роблячи модні зачіски.

У більшості сучасних дам не залишається часу на складні вишукування. Їм потрібно привести себе в порядок за максимально короткий час. Більше того, їм потрібно зробити таку зачіску, яка витримає напружений графік роботи. Кому сподобатися, якщо укладання розвалиться ще до обідньої перерви?

 

Модні зачіски 2013 намагаються підкреслити красу жінки з оглядкою на її переваги і недоліки. Приховати недоліки форми особи або структури волосся - це ціле мистецтво. Не всім дано ідеальна форма обличчя і сильні здорові від природи волосся. Але модні стилісти обов'язково допоможуть вам, запропонувавши відповідні цікаві модні зачіски. Довжина волосся в даному випадку не має ніякого значення, бо є відмінні укладки для будь-якої довжини.

Зараз модно змінювати довжину, форму і спосіб укладання чубчика. Чубчик - це та частина зачіски, яка може внести родзинку в будь-яку укладку. Її можна зробити довгої, короткої, прямий, косий, асиметричною, укласти на бік або закинути наверх. Всі варіанти можна доповнити аксесуарами типу шпильок, шпильок і т.д. Ніхто не відміняв такі засоби укладання як плойка і гребінець. З їх допомогою можна підкрутити кінчики волосся, зробивши милу романтичну укладання.

 

Додаткову різноманітність в індивідуальний стиль вносять кошти укладання і фіксації. Виконуючи модні зачіски, жінка (дівчина) легко відобразить свій настрій і стан душі. Гелі, муси, лаки різного ступеня фіксації допоможуть зберегти обсяг і структуру вашої укладання на цілий день. Якщо ви хочете внести кілька штрихів іншого кольору, вам не обов'язково фарбуватися, можна просто використовувати лак вподобаного кольору. Молодь віддає перевагу різкі відмінності за кольором окремих локонів. Жінки постарше зупиняються на відмінностях в один-два тони. При цьому фіксуючі засоби наносяться на голову в мінімальних кількостях, тільки підкреслюючи задумку жінки або стиліста.

Грайте своїми фантазіями, дерзайте, робіть щось нове і незвичайне. практикуючи модні зачіски. Пам'ятайте, що навіть у самій простий повсякденному зачісці є кілька варіантів для родзинки. Не бійтеся застосовувати стрічки, живі квіти у волоссі та інші аксесуари, поєднувані з вашим нарядом.

Здоров'я

Якщо дитина боїться лікарів

Якщо дитина боїться лікарів, вам не вдасться спокійно сходити з ним на плановий огляд або…

Думка лікарів: чи може косоокість пройти у дитини самостійно?

Щоб розібратися в цьому питанні слід дізнатися думку фахівців: чи може косоокість пройти…

Догляд за недоношеною дитиною, можливі ускладнення

Передчасні пологи і недоношена дитина: причини і наслідки Згідно гранично точної та…

Стиль життя

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з…

Основні ознаки модною нічної сорочки

Сучасні нічні сорочки успішно конкурують за привабливістю образу з еротичною білизною,…

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і…

Краса

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар.…

Рюкзаки Monogram від Louis Vuitton

У далекі часи, первісні мисливці несли за спиною рюкзак. З метою покласти в нього свою…

Одяг в горошок: з чим краще носити?

«Горошок» - універсальний принт, відповідний будь-якій ситуації і відповідний будь-якого…

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова…

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це…

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма.…

Схуднення

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом…

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі,…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють…