Модні стрижки

Модні стрижки сезону все більше віддаляються від манірної складності і віддають перевагу елегантній практичності. Не можна сказати, що сучасна жінка почала втрачати смак до краси, навпаки, вона прагнути бути ще більш гарною, правда при цьому змінюються канони самого поняття «краса». З краси абстрактної ми сьогодні отримуємо поняття краси сучасної.

 

Модна, що йде в ногу з часом жінка, повинна бути дуже активна. Леді-бізнесмен або леді-громадський діяч має дуже мало вільного часу. Їм ніколи щодня просиджувати годинами в салоні краси. Більш того, розкішні зачіски просто не підходять під елегантний, але строгий стиль ділової жінки. Модні стрижки в даному випадку повинні підкреслювати образ господині і повністю відповідати іміджу. Не зайвим буде нагадати, що в бізнесі, політиці та громадській діяльності існує певний дрес-код. Природно, що зачіска, будучи частиною цього суворого дрес-коду, просто не може бути манірною.

Якщо говорити про молоде покоління, то молодь у всі часи була гіперактивною, вибираючи модні стрижки. Їй тим більше не потрібні на голові вежі з покладених волосся. Їй би треба що-небудь простіше, по-креативніше, Стиль, виклик, практичність, яскрава краса без складних елементів зачіски - ось стиль сучасної молоді.

 

Окремим елементом модних зачісок є і завжди залишиться весільна зачіска. Тут, звичайно ж, дизайнери від ножиць і гребінця постаралися від душі. У весільних каталогах ви можете знайти собі самі незвичайні зачіски, однак цей елемент відноситься до категорії зачіски на один день. Їх не можна відтворювати щодня, тому розмова зараз не про них.

Цікаво і приємно, що модні стрижки 2013 продовжили тенденцію останніх років в частині персоналізації жіночого образу. Мода ділить жінок не тільки на власниць коротких, середніх і довгих волосся, вона ще пропонує варіанти, орієнтовані на інші особливості людини. Найголовніше, щоб зачіска зробила гарною яку жінку. На жаль, природа не дала всім ідеальну красу. Практично у кожної дами є свої недоліки у вигляді занадто відстовбурчених вух, високого чола, масивного підборіддя, не ідеального овалу обличчя і т.д. Все це можуть приховати стильні модні стрижки, зроблені хорошим майстром. У понятті краса пробивається індивідуальність, і це приваблює сучасну жінку.

Скажемо більше. Тепер кожна жінка може підібрати собі модну стрижку під довжину волосся, тип волосся і тип свого обличчя. Саме ці три основних фактори завжди лежать у виборі зачіски. Як і раніше, стилістам найпростіше працювати з довгим волоссям. Вони дозволяють повністю реалізувати фантазії майстра, хоча пропонуються менш радикальні зміни основної зачіски для внесення нових штрихів. Мова йде про чубчика, завитого кінчиках, способах укладання і інших прийомах, які здатні внести новизну у ваш імідж.

 

Якщо говорити про колір, то в моді спокійні кольори, ближче до природних. Пройшли часи, коли подіуми рясніли Мальвіна і носій всього сонячного спектра. Виклик суспільству у вигляді яскравих незвичайних квітів залишився долею неспокійної молоді. Усталена особистість хоче елегантного спокою. Натуральний колір волосся можна завжди підкоригувати за допомогою спеціальних лаків, мусів і відтіночним фарб, які лише підкреслять красу вашого волосся без радикальної зміни кольору.

Модну стрижку легко підібрати під образ жінки. Вона може бути романтичною з косичками, милою хвилястою, недбалої асиметричною, суворої практичною. В умілих руках майстра ви зможете повністю розкрити свій внутрішній світ, втілений в зачісці.

Здоров'я

Якщо дитина боїться лікарів

Якщо дитина боїться лікарів, вам не вдасться спокійно сходити з ним на плановий огляд або…

Думка лікарів: чи може косоокість пройти у дитини самостійно?

Щоб розібратися в цьому питанні слід дізнатися думку фахівців: чи може косоокість пройти…

Догляд за недоношеною дитиною, можливі ускладнення

Передчасні пологи і недоношена дитина: причини і наслідки Згідно гранично точної та…

Стиль життя

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з…

Основні ознаки модною нічної сорочки

Сучасні нічні сорочки успішно конкурують за привабливістю образу з еротичною білизною,…

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і…

Краса

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар.…

Рюкзаки Monogram від Louis Vuitton

У далекі часи, первісні мисливці несли за спиною рюкзак. З метою покласти в нього свою…

Одяг в горошок: з чим краще носити?

«Горошок» - універсальний принт, відповідний будь-якій ситуації і відповідний будь-якого…

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова…

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це…

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма.…

Схуднення

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом…

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі,…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють…